Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Black Friday - зарибяване (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43073)

Бобката1 23-11-2019 00:09

Пари за рутер не съм влагал поллзвам операторския а и не смятам да влагам.

дрим 23-11-2019 00:27

И малко по темата:
Равносметката от днешния набеден черен петък на ЕМАГ за мен е:
- обувки -38%
- зеге зелена серия на Бош -38%
- мобилен телефон -20%
- ssd 240GB - не пише от колко е намален, ама за 50 и малко пари ми се стори добре за приемника да си държа пиконите :)
- някакви USB3 флашки за разнообразие.

Добре, че имах и работа през деня, че кой знае какви още измислени глупости щях да напоръчвам :)

п.п. Съсипаха я тази държава :)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

spiralkinda 23-11-2019 10:56

Слабо се представих тази година на петъка. Аз нищо не си купих, а жената си взе някаква тенджера де си я беше харесала от доста време. :) Якото е, че още в осем и половина тази сутрин я изритаха от леглото да си я взима. :)

батвидинио 23-11-2019 14:12

Тези петъци в бг са си измама.
Преди месец си купих перфоратор от емаг за 75 лв.
Сега на петъка е с цена 89 и разбира се с проценти намаление.

дрим 23-11-2019 14:23

Така е, затова аз си следя артикулите, които ме интересуват от няколко месеца.
Например Sony 65AF8, лятото падна до 3500 с опция 0% лихва на изплащане, после уж му се изчерпа наличността и хоп вчера, на черния петък намален на 4599.
Вярно, че лятото беше стока предлагана от ЕМАГ, а вчера беше от друга фирма, на въпреки всичко е смешно да бъде почти на цената на таз-годишния 65AG8 (около 300лв разлика)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Светия Дух 23-11-2019 16:01

Цитирай:

Първоначално написано от spiralkinda (Мнение520468)
Аз нищо не си купих, а жената си взе някаква тенджера де си я беше харесала от доста време.

А я съм направил така, че за жената всеки ден да е черен откакто е с мен, затова петъка мина като един обикновен ден.

Хоризонт 23-11-2019 16:25

И аз да се похваля, тъкмо се бях засилил от една нашенска голяма фотофирма да си купувам триосна стабилизираща система-гимбал за фото и видео и понеже имаха също черен петък та джаджата бе намалена със повече 100 лева и аха да я поръчам и я гледам в емага с още 120 лева надолу и веднага я поръчах. Пак от там също и Range Extender Wireless TP-LINK TL-WA850RE за 22 лева и часовник Casio за подводен спорт. Сега да видим кога ще ми ги изпратят.
;;650

Светия Дух 23-11-2019 17:09

Черният петък - международен празник на бедните. :)

greenhorn 23-11-2019 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение520478)
Така е, затова аз си следя артикулите, които ме интересуват от няколко месеца.
Например Sony 65AF8, лятото падна до 3500 с опция 0% лихва на изплащане, после уж му се изчерпа наличността и хоп вчера, на черния петък намален на 4599.
Вярно, че лятото беше стока предлагана от ЕМАГ, а вчера беше от друга фирма, на въпреки всичко е смешно да бъде почти на цената на таз-годишния 65AG8 (около 300лв разлика)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Samsung се върнаха в играта с модела Q900R... определено е по-добрия в сравнение със Sony OLED /която матрица е все пак LG/. Преди време се бях засилил за 65AF9. Мой познат си го взе и след 1 година употреба, мога да кажа, че OLED не е моята технология /прегаря, по-кратък живот, неудобна стойка и цена доста надценена/. Единственото предимство на Sony е андроида /който се оказа, че работи на предела на хардуерните възможности/. В Самсунг все още могат да се получат "благинките"...

дрим 23-11-2019 21:29

Е af9 е огромна фоторамка със стойка за картина. Той не е предвиден за монтаж на стана, направо е извращение според мен, затова af8 го дебнех, но ще се разходя да видя гнусмаса ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:08.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.