Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Vivacom минава на планове с изцяло безплатни минути, SMS-и и мегабайти (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47814)

taewu 14-09-2022 22:59

Не отговаряте на условията за избор на тази оферта. Моля, премахнете офертата от кошницата и я заменете с оферта, подходяща за клиенти без Vivacom фиксирани услуги.


не става за какво са ми фиксирани услуги?

Veskop 15-09-2022 06:40

ами, просто е!искат да те цакат с две топли бири, не само с една....

Valkov 15-09-2022 08:20

Цитирай:

Първоначално написано от Хоризонт (Мнение578383)
:worry: И колко изразходваш на месец? :worry:


Зависи си от човека и обстоятелствата. Аз например досега имам 70 GB а отчетния период още не е приключил. В хотела в Несебър WIFI мрежата беше скапана та се наложи да поддържам интернет достъпа на още 3 телефона, 2 таблета и един ТВ бокс. Иначе харча около 30 - 35 GB на месец когато съм на работа. Там пък имам зъл сисадмин който слага безумни ограничения на фирмената мрежа.

111111 15-09-2022 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от Valkov (Мнение578389)
Зависи си от човека и обстоятелствата. Аз например досега имам 70 GB а отчетния период още не е приключил. В хотела в Несебър WIFI мрежата беше скапана та се наложи да поддържам интернет достъпа на още 3 телефона, 2 таблета и един ТВ бокс. Иначе харча около 30 - 35 GB на месец когато съм на работа. Там пък имам зъл сисадмин който слага безумни ограничения на фирмената мрежа.

Ти за какво си ходил на море след като си си кибичил в стаята?
;;573

ogibo 15-09-2022 13:06

Цитирай:

Първоначално написано от taewu (Мнение578385)
Не отговаряте на условията за избор на тази оферта. Моля, премахнете офертата от кошницата и я заменете с оферта, подходяща за клиенти без Vivacom фиксирани услуги.


не става за какво са ми фиксирани услуги?

Аз съм без фиксирана услуга и нямаше проблем при преподписването.

Valkov 15-09-2022 16:36

Цитирай:

Първоначално написано от 111111 (Мнение578392)
Ти за какво си ходил на море след като си си кибичил в стаята?
;;573

Ами не съм кибичил :). Това беше удобен повод да хвърля телефона. Всичко това се натрупа от гледане на сапунки и риалитита от жената и щерката. Иначе ние двамата с внука си я карахме по мъжки ;;650 , е, за него без бира де:;801. Дай на женките сапунките да ти е мирна главата.....

111111 16-09-2022 08:52

Цитирай:

Първоначално написано от Valkov (Мнение578401)
Ами не съм кибичил :). Това беше удобен повод да хвърля телефона. Всичко това се натрупа от гледане на сапунки и риалитита от жената и щерката. Иначе ние двамата с внука си я карахме по мъжки ;;650 , е, за него без бира де:;801. Дай на женките сапунките да ти е мирна главата.....

И то пак същия въпрос.
хората ходят да се пекат и ходя вечер на ресторантче ;;650
(някои зависими и на друго)
да се наспят и така да си починат от ежедневието.
Ти като си си пренесъл ежедневието за какво си тръгнал на почивка.
;;573

Работилница 16-09-2022 19:39

Уууу, муцкаа, за 19 кинта неограничени минутки. Дано да важат при прехвърляне на номера от друг оператор.

компира 17-09-2022 21:44

Реакция от A1: За 21 лева на месец Unlimited Special план, включващ неограничени минути, неограничени мегабайти, през първата година от договорът неограничена скорост, а през втората е ограничена до 20Mbps.
https://www.a1.bg/a1-one-unlimited

турбо 17-09-2022 22:01

В момента правя експеримент с техния Unlimited Traffic 100 като го използвам за домашен достъп до интернет.
Имам 4g рутер който поддръжа 150Mbits DL / 50Mbits UL . Като цяло става iptv върви и всичко друго което ми трябва. Минусите са скоростта е непостоянна във времето, стигна до 50Mbits DL и много често се сменят IP адресите.
Това е скоростта в момента:

Ping: 18 ms.
Jitter: 6 ms.
Determine line type (2) .......................
Buffering-lover line type detected: profile selected narrowband

Testing download speed (2) ................
Download: 20.67 Mbit/s
Testing upload speed (2) ...................
Upload: 23.15 Mbit/s

Предполагам че ако имах 5g рутер щеше да е различно, но за момента са много скъпи и не си заслужава.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:52.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.