Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Мобилен интернет - кой да избера? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37974)

Cavalry 29-08-2015 14:01

Спомням си рекламираха едни Max Telecom, те стават ли въобще за чеп за зеле?

bu12tras 29-08-2015 14:13

Цитирай:

Първоначално написано от Онджичек (Мнение385394)
Защо така? Аз мислех да прехвърля 3 карти по този начин следващия месец.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Жоре по-мое мнение лъжат с интернета ! В началото на месеца бяхме на почивка ,за няколко дни тези 2GB свършиха незнайно как ,не съм гледал видео само из форумите се рова и чета а, жена ми е на виваком по цял дене в нета какво ли не рови ,клипове гледа за една седмица изхаби 500МБ ,говорих с оператор казаха изхабил си ги тези 2GB , отделно попътувахме из страната ами Виваком има навсякъде , другото за което съжалявам е роуминга - ходихме до Турция ,активирах dayli pass на жена ми за 5.80лв на ден и цял ден не спря да говори както с България така и с турски номера , отделно интернет ,ами супер изгодно е ... При първа възможност прекратявам договора с Теленор и се връщам на Виваком.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мишка 29-08-2015 14:24

Лошото е че виваком се нагаждат към номерата на другите оператори( такта на отчитането на минутите например) очаква се скоро да ограничат и скоростта от 128 на 64...все още и отчитането обема на Mb в пакета им е точно това си го проверявам с брояча на телефона. Някои оферти на конкуренцията им изглеждат по-добри но реално не вършат работа.

емо111 29-08-2015 14:54


 
Като гледам как са нещата май в понеделник ще има сериала - блудния син се завърна.Като знам какъв съм карък нищо чудно и да свалят скоростта след 3 месеца както бе писано по нагоре.Дано след 2 години нещата да са по добре,важно е да има здраве и семейно щастие.А по принцип срока за отказ от договор 14 дни ли бе?
Благодаря на всички отзовали се,надявам се темата да е полезна и на други загубили се в мобилната джунгла.

Веско 29-08-2015 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от Cavalry (Мнение385397)
Спомням си рекламираха едни Max Telecom, те стават ли въобще за чеп за зеле?

LTE им е перфектно, но проблема с покритието много голям!

Вокстер 29-08-2015 15:03

Само да вметна ако може нещо: това, че Теленор най-накрая си оправиха мрежата не означава, че тя е по-добра от мрежата на Виваком и Мтел. Просто глобул не инвестираха и лев в мрежата си тъй като знаеха, че ще се продават. Това го направи сегашния собственик Теленор и в момента мрежата им е горе/долу на нивото на Виваком. И двата оператора Теленор и Виваком ползват едно и също телекомуникационно оборудване на Huawei. А моето лично мнение, че мрежата на Виваком е по-добра от тази на Теленор, тъй като и в момента оператора разширява възможностите на базовите си станции. И преди някой да каже, че работя за Виваком и да се почнат едни заяждания, ще кажа: не работя за Виваком, изграждал съм тяхната 2G и 3G мрежа в миналото, но имам познати които са в подръжката на мрежата и знам какво се прави по нея. Всеки сам за себе си да си решава. Успех в избора!

gogyto 29-08-2015 15:09

Цитирай:

Първоначално написано от Вокстер (Мнение385405)
Само да вметна ако може нещо: това, че Теленор най-накрая си оправиха мрежата не означава, че тя е по-добра от мрежата на Виваком и Мтел. Просто глобул не инвестираха и лев в мрежата си тъй като знаеха, че ще се продават. Това го направи сегашния собственик Теленор и в момента мрежата им е горе/долу на нивото на Виваком. И двата оператора Теленор и Виваком ползват едно и също телекомуникационно оборудване на Huawei. А моето лично мнение, че мрежата на Виваком е по-добра от тази на Теленор, тъй като и в момента оператора разширява възможностите на базовите си станции. И преди някой да каже, че работя за Виваком и да се почнат едни заяждания, ще кажа: не работя за Виваком, изграждал съм тяхната 2G и 3G мрежа в миналото, но имам познати които са в подръжката на мрежата и знам какво се прави по нея. Всеки сам за себе си да си решава. Успех в избора!

Тогава им кажи на Вивакома да си сложат 3G клетки от Килифарево до Хаинбоаз, а най-вероятно и до Гурково че нито една няма!!
Защото Теленора го направиха.

Онджичек 29-08-2015 15:10

Цитирай:

Първоначално написано от bu12tras (Мнение385399)
Жоре по-мое мнение лъжат с интернета ! В началото на месеца бяхме на почивка ,за няколко дни тези 2GB свършиха незнайно как ,не съм гледал видео само из форумите се рова и чета а, жена ми е на виваком по цял дене в нета какво ли не рови ,клипове гледа за една седмица изхаби 500МБ ,говорих с оператор казаха изхабил си ги тези 2GB , отделно попътувахме из страната ами Виваком има навсякъде , другото за което съжалявам е роуминга - ходихме до Турция ,активирах dayli pass на жена ми за 5.80лв на ден и цял ден не спря да говори както с България така и с турски номера , отделно интернет ,ами супер изгодно е ... При първа възможност прекратявам договора с Теленор и се връщам на Виваком.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да не си с айфон с OS 8?

На щерката нета (Вивател) й свършва на 3-я ден с 4s.

bu12tras 29-08-2015 15:10

Мобилен интернет - кой да избера?
 
Да
Но и жената е с iPhone с ios 8.4

Sent from my iPhone using Tapatalk

Онджичек 29-08-2015 15:22

Еми не е при всички. Има бъг в този OS свързан с нета. Виж на ябълките форума. Аз се отказах. Какво ли не правих.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:46.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.