Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Euronews България (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46826)

manechi 02-05-2022 14:03

За всеки влак си има пътници, но руските ми приличат на индийски!

Калито 02-05-2022 14:04

Цитирай:

Първоначално написано от Цветелин85 (Мнение574413)
Каналът ще има HD версия. Това беше потвърдено в коментар след публикация на официалната им страница във Фейсбук.
Най-вероятно в сряда HD версията ще бъде качена в платформата BIX, за да може операторите да я добавят до четвъртък.

Естествено че ще има ХД версия.

katopatisia 02-05-2022 14:20

Цитирай:

Първоначално написано от taewu (Мнение574408)
на 19,2 немския е ХД и е свободен


SD е качеството там. ;;650

TUISTERa 02-05-2022 16:38

Цитирай:

Първоначално написано от Вайдин57 (Мнение574393)
На Хотвърд13Е има поне 10 на програми на Евронюз,на Държави от ЕС.Всички са FREE.Само БГ, ще е кодирана!

Ти си невероятен, как може да мрънкаш за нещо , което все още не е факт ;;650

Цец0 02-05-2022 16:45

Е, ти пък... Ако няма някое мрънкало, то значи нещата не са както трябва :) А това, че директно ще тръгне и в HD вариант е чудесна новина. Защото сега се загледах. В личната ми фаворитна листа от първите 25 програми беше останала само 1, която е в SD. Е, след няколко дни и нея вече няма да я има ;;650

criminall 02-05-2022 16:55

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение574421)
Е, ти пък... Ако няма някое мрънкало, то значи нещата не са както трябва :) А това, че директно ще тръгне и в HD вариант е чудесна новина. Защото сега се загледах. В личната ми фаворитна листа от първите 25 програми беше останала само 1, която е в SD. Е, след няколко дни и нея вече няма да я има ;;650

Телевизия Европа ти е била във фаворитите? ;;516 Колко мъка има по тоя свят божеее...

Цец0 02-05-2022 17:04

Да. Във фаворитните ми са абсолтно всички канали, които имам. Просто са с друга подредба от стандартната, която ми идва от оператора. Дано сега използваш гънките си, ако ги имаш, за да разбереш! :)

criminall 02-05-2022 17:18

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение574424)
Да. Във фаворитните ми са абсолтно всички канали, които имам. Просто са с друга подредба от стандартната, която ми идва от оператора. Дано сега използваш гънките си, ако ги имаш, за да разбереш! :)

Хубаво е ти да използваш гънките си и да разбереш значението на думата фаворит... абе пускай тв европа и си сипи една ракия.. ;) Може и планетка нещо...

N_1 02-05-2022 17:21

Сега остава да се обяви HD ,или FHD ще бъде, и ще има ли разочаровани :s101

Цец0 02-05-2022 18:43

Цитирай:

Първоначално написано от criminall (Мнение574425)
Хубаво е ти да използваш гънките си и да разбереш значението на думата фаворит... абе пускай тв европа и си сипи една ракия.. ;) Може и планетка нещо...

Стига бе, сериозно? Да кажем, че прекалено добре знам какво значи думата favourites. Но някак си не смятам, че е нужно да обяснявам на някакво заядливо оли в този форум каква е причината, целта и начина на групиране на каналите в листите на приемниците вкъщи... А относно пиенето и музиката. Не гледай само от собствената си камбанария и не говори само от личен опит! :worry:

P.S. И съвсем между другото. Ако имаше малко мозък в тази глава и не я ползваше очевидно само да се заяждаш и да пазиш равновесие с нея, то щеше да прочетеш мнението ми за ТВ Европа като телевизия само няколко страници назад. Но очевидно на някои хора в този форум целта им е да се заяждат и да пишат глупости...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.