Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Григор Димитров-тенис (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22052)

themaster301 18-04-2013 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от Zzipper (Мнение241222)
Някой има ли представа по кой канал ще може да се гледа мача на Гришо днес от 13-13:30 на корт #1? Сега по филм+ обявиха, че няма да могат да го излъчат т.к предават международния фийд и нямат право да скачат от корт на корт!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Sky Sport Italia предава едновремено от двата корта.

Zzipper 18-04-2013 12:59

Мерси, сега като разгледах мача на Гришо ще го дават по Sky Sport 3, т.к по него в момента тече мача на Бердих от Корт 1, а мача на Надал ще го дават по Sky Sport 2 от централния корт. Добре, че са италианците! :;810

GeorgiD 18-04-2013 13:12

Всички мачове вървят с кристално качество по Булсатком на 39 изток :lol15:

Film+ и Film+ HD

archibal 18-04-2013 13:13

Цитирай:

Първоначално написано от GeorgiD (Мнение241237)
Всички мачове вървят с кристално качество по Булсатком на 39 изток :lol15:

Film+ и Film+ HD

ДА, ама НЕ и мача на Гришо :lol15:

GeorgiD 18-04-2013 13:14

Цитирай:

Първоначално написано от archibal (Мнение241239)
ДА, ама НЕ и мача на Гришо :lol15:

Пий си хапчетата :drink::drink::drink::drink::drink::drink:

archibal 18-04-2013 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от GeorgiD (Мнение241241)
Пий си хапчетата :drink::drink::drink::drink::drink::drink:

;;538

Cavalry 18-04-2013 13:34

teolink, сигурно съм първия човек на света, който сравнява Григор с Роджър, но всеки момент е добър да кажеш колко ти е бръкнал в гъза Федерер. Движенията на Григор са взаимствани от двамата му любимци Федерер и Сафин. Разбира се Григор не е имитатор, той просто взема това, което смята за най-добро за себе си. И слава богу, безличните блъскачи от основната линия взеха да се увеличават прекалено много, защото явно е по-лесно да пласираш сигурни удари в очертанията на корта, отколкото да търсиш уинъри. Колкото до Федерер, той е предостатъчно обичан, успял и ярък представител на тази джентълменска игра, винаги е играл по коректен начин и не се е оплаквал, въпреки че настилките непрекъснато се забавят. Запази раздразнението за себе си, на никого не му пука, особено на тенис света, който обожава Федерер.

ignore

themaster301 18-04-2013 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от Cavalry (Мнение241246)
teolink, сигурно съм първия човек на света, който сравнява Григор с Роджър, но всеки момент е добър да кажеш колко ти е бръкнал в гъза Федерер. Движенията на Григор са взаимствани от двамата му любимци Федерер и Сафин. Разбира се Григор не е имитатор, той просто взема това, което смята за най-добро за себе си. И слава богу, безличните блъскачи от основната линия взеха да се увеличават прекалено много, защото явно е по-лесно да пласираш сигурни удари в очертанията на корта, отколкото да търсиш уинъри. Колкото до Федерер, той е предостатъчно обичан, успял и ярък представител на тази джентълменска игра, винаги е играл по коректен начин и не се е оплаквал, въпреки че настилките непрекъснато се забавят. Запази раздразнението за себе си, на никого не му пука, особено на тенис света, който обожава Федерер.

ignore

Абе , има един блъскач от задната линия , които рядко излиза на мрежата и достатъчно е нашарил задника на прехваления Федерер.

mistreated 18-04-2013 14:35

Нов отличен мач на Григор. Вижда се, че "трийсетицата" му е доста тясна.
Ясно е какво ще последва срещу Надал на червен корт, но пък всеки такъв мач е стъпка напред в развитието.
С малко повече късмет ще имаме тенисист в топ 20 до края на годината, а защо не и топ 15.

Досев 18-04-2013 14:52

И какво сега? Нито един европейски канал от достъпните и тук - не предава мача на Григор. :lol15:
За сметка на уникално тъпия мач Вавринка - Мурай.
И Джазира ХД2 и Нова Спорт ХД Чехия и Спорт Клуб Словения ХД са го натресли.
:s103

mistreated 18-04-2013 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение241262)
И какво сега? Нито един европейски канал от достъпните и тук - не предава мача на Григор. :lol15:
За сметка на уникално тъпия мач Вавринка - Мурай.
И Джазира ХД2 и Нова Спорт ХД Чехия и Спорт Клуб Словения ХД са го натресли.
:s103

Мачът свърши и беше предаван по Sky sport 3 Italy.

скиптар 18-04-2013 14:59

Цитирай:

Първоначално написано от Zzipper (Мнение241233)
Мерси, сега като разгледах мача на Гришо ще го дават по Sky Sport 3, т.к по него в момента тече мача на Бердих от Корт 1, а мача на Надал ще го дават по Sky Sport 2 от централния корт. Добре, че са италианците! :;810

Zzipper ,от кой сайт гледаш по кои канали ще се излъчват тенис мачовете?

themaster301 18-04-2013 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение241262)
И какво сега? Нито един европейски канал от достъпните и тук - не предава мача на Григор. :lol15:
За сметка на уникално тъпия мач Вавринка - Мурай.
И Джазира ХД2 и Нова Спорт ХД Чехия и Спорт Клуб Словения ХД са го натресли.
:s103

И не само те , но и прехваления Sky UK и тои предава на един канал. Единствено италианците предават на два канала от двата корта на живо.

ВалчоП 18-04-2013 15:00

Браво на момчето! С Надал ще е як мач! Може и да го дават по някоя кабеларка ;;650

п.с. Досев, стига с тези кабеляци, взимай един ЕТ4000 и вади антената от гаража ;;573.

mistreated 18-04-2013 15:10

Мачът с Надал ще е утре, което е малко странно. Това би трябвало да означава, че полуфиналите и финалът ще са събота и неделя.
Някои играчи трябва да играят 5 мача за 5 дни, ако стигнат до финала...

teolink 18-04-2013 15:24

Така е на всички турнири без шлемовете и двата мастерса в Щатите.
....
Утре се очертава интересен мач, Надал ако играе на днешното ниво не би бил толкова непреодолима бариера. Григор на този турнир показа, че не му е присъщо да се превръща в "абонат", побеждавайки подред двама неудобни съперници, защо не и трети или поне да го озори!
А Гришо ще има допълнителен стимул за добро представяне - рожденния ден на Маша...

mistreated 18-04-2013 15:46

Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?

Sisyphus 18-04-2013 16:00

Срещу тримата си съперници досега в турнира, Григор имаше само загуби. Сега да видим дали ще продължи в този дух!

GeorgiD 18-04-2013 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение241262)
И какво сега? Нито един европейски канал от достъпните и тук - не предава мача на Григор

Явно е проблем с турнира и се предават мачове САМО от Централния корт без право да се избира и сигнал от другия. Представа нямам каква е причината.

Цитирай:

Първоначално написано от mistreated (Мнение241288)
Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?

Гледах го. Типичен Мъри. Понякога може да е гениален и непобедим, а някога е изключително слаб. Може би и настилката го е дразни и очевадно не му е от любимите. Не му се занимаваше едва ли не.

А между другото някой може ли да каже коя е приятелката на Надал, или е гей? ;;573 Това е сериозен въпрос, защото ми се струва, че никога не съм виждал жена с него на корта ;;601

archibal 18-04-2013 18:06

3Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от GeorgiD (Мнение241306)
Явно е проблем с турнира и се предават мачове САМО от Централния корт без право да се избира и сигнал от другия. Представа нямам каква е причината.
А между другото някой може ли да каже коя е приятелката на Надал, или е гей? ;;573 Това е сериозен въпрос, защото ми се струва, че никога не съм виждал жена с него на корта ;;601

Film+ са закупили т.н. "Супер сигнал" иначе казано не могат те да си правят режисурата, а получават готова. Колкото до приятелката му, заедно са от деца

GeorgiD 18-04-2013 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от archibal (Мнение241309)
Film+ са закупили т.н. "Супер сигнал" иначе казано не могат те да си правят режисурата, а получават готова

Може би е време да се замислят за договор по различен начин. Реално погледнато се искаше да дават далеч по-неинтересния мач глобално погледнато, на по-малкия корт, с по-слабите играчи... но заради глупавото договаряне трябваше да гледаме рутинния Надал... Отвратителен е :h040: И лошото е, че другите играчи губят желание да играят по тези турнири заради него

Sisyphus 18-04-2013 18:38

Цитирай:

Първоначално написано от GeorgiD (Мнение241315)
Може би е време да се замислят за договор по различен начин. Реално погледнато се искаше да дават далеч по-неинтересния мач глобално погледнато, на по-малкия корт, с по-слабите играчи... но заради глупавото договаряне трябваше да гледаме рутинния Надал... Отвратителен е :h040: И лошото е, че другите играчи губят желание да играят по тези турнири заради него

Аз ги гледах по Sky Sports3 Italia, проблемът е в "нашият" телевизор.

TPOTOAP 18-04-2013 19:26

http://deportes.elpais.com/deportes/...07_617657.html

Цитирай:

Електронното издание на авторитетния испански вестник "Ел Паис" обсипа с хвалебствия българския тенисист Григор Димитров преди утрешния мач между нашето момче и Рафаел Надал. "Надал се наложи над Колшрайбер, а на 1/4-финал го чака българинът Димитров (6:2, 6:4 срещу германеца Майер), един тенисист, когото е наслада да гледаш. Номер 34, 21-годишен, той е голямата надежда на състезанието. Той е истински обсебващ. Човек, който е моделирал всеки един от своите удари, всичките си движения, начина на водене на мачовете, за да прилича досущ на гениалния Роджър Федерер", сподели elpais.com.

"Приликата в ударите е очевидна. На "Бейби Федерер", без съмнение, липсва това, което го отличава от истинския маестро: тази игра с краката, която телепортира без усилие царя на царете до топката и психическата сила, която отличава добрите тенисисти от шампионите", пише още изданието.


GeorgiD 18-04-2013 20:06

Ако утре е рекъл Господ и Гришата има факторите на своя страна и спечели, мисля, че това ще е златен шанс да спечели турнира. Не мога да си представя колко шокиран ще бъде целият свят, и колко радостни ние... ;;650

А Джокерът си прави някакви експерименти, ми се струва. Пуска малко аванта на противниците да види колко се подлъжат по симулациите и слабата му изкуствено игра и след това включва на седма предавка и ги мачка... ;;573

themaster301 18-04-2013 20:19

Утре са 1/4 финалните мачове. Всички са на централния корт. Григор излиза след първия мач , които се очаква да започне непосредствено след 11:30 часа.

lazarus18 18-04-2013 23:12

Цитирай:

Първоначално написано от mistreated (Мнение241288)
Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?

Мързеше го да гледа чак.
Сигурно и аз да го бях хванал щях ......... да му взема един гейм ;)

Адски ми е антипатичен Мъри. Типичен представител на новото поколение блъскачи. Изкефих се максимално как го отнесе Вавринка, който ми е супер симпатичен като му тръгне играта. Какъв мач направи с Джокович преди няколко седмици не е истина.

Успех на Гришо утре, нека не го отписваме.

themaster301 18-04-2013 23:55

Цитирай:

Първоначално написано от mistreated (Мнение241288)
Някой гледа ли Мъри, понеже аз нямах възможност. Какъв е този разгром от страна на Вавринка? Имаше ли някакъв проблем или просто майка му на Мъри не му е направила закуска тази сутрин?

Миналата седмица спечели турнир на двоики в Щатите на клеи. Възможно е да е бил поизморен.

Антонио 19-04-2013 00:39

Пичове, не знам за вас, но мен ме дразни сравнението с Федерер. А пък Бейби Федерер е направо отврат. Мисля, че Григор има собствен стил, колкото и да е трудно в този спорт, в който всичко е измислено и не е трудно да се каже, че този играе като онзи. Гришо в този турнир радва с страхотния прогрес в 2 неща: успява да взима повечето дълги разигравания, което за мен говори за укрепване на психиката, търпение и самочувствие, което ще му е нужно все повече, и второ - сервиса. Много по-добро първо подаване и намалени до минимум двойни грешки. Видимо е и одобрението на публиката към него, симпатичен им е, това се видя на последните два мача, в които Гришо все едно игра с киборги, толкова бяха лишени от емоция, докато нашето момче се радваше и ядосваше без да се прикрива, а публиката харесва такива играчи. Успех днес, Григор има всички шансове да направи нещо голямо, ако не на този турнир, със сигурност тази година!

;;650

ПоповП 19-04-2013 00:42

AJSport HD2, +8, 2 ще предават на 19.04 от 11:00 ч. Предполага се и Nova Sport HD(Cz).

Антонио 19-04-2013 00:44

Монте Карло. Четвъртфиналният мач от тенис турнира за мъже от сериите „Мастърс” в Монте Карло между Григор Димитров и Рафаел Надал от Испания е първи в програмата на шестия ден от състезанието, съобщава официалният сайт на Асоциацията на професионалните тенисисти.
Двубоят е на 19 април (петък) и трябва да започне в 11:30 часа.
Григор Димитров ще играе за втори път в кариерата си срещу бившия №1 Надал.
Надал, който е №3 в схемата на състезанието, в момента е №5 в света. Димитров е на 34-то място в ранглистата.
Единственият досега мач между двамата бе през 2009 година в Ротердам, Холандия. Тогава Надал победи със 7:5, 3:6, 6:2.
Рафаел Надал е шампион на турнира в Монте Карло в последните му осем издания. Той има 44 поредни победи в Монте Карло.

teolink 19-04-2013 07:09

Колегата TheMaster вече писа по-горе, че е втория мач за деня, нйкъде около 13:30 ч, така пише и на сайта на АTP и дано да е верно, щото иначе ще ми е проблем гледането...
http://http://www.atpworldtour.com/Scores/schedule.aspx?EventId=410

mistreated 19-04-2013 08:23

Нашият мач е втори след Цонга - Вавринка. Пише го и в официалния сайт на турнира.

Zzipper 19-04-2013 14:09

Sky Sports 1 HD (UK) Директно с английски коментар! ;)

paradise 19-04-2013 14:12

Sky Sports 1HD UK - 28.2E , Sky Sport 2HD IT - 13E , Nova Sport HD - 23.5E, C+DEP2 HD - 19.2E ;;650 - LIVE ;;650

ПоповП 19-04-2013 14:12

Film+ с български коментар, вече загряват.

Досев 19-04-2013 14:14

Почна мача! Нова спорт ХД Чехия и Ал Джазира ХД2 излъчват на живо!

И в Монте Карло е студеничко днес следобед 13ч. местно време едва 16 градуса.


Григор Димитров
роден 16 май 1991г. в Хасково
188 см. 77 кг.
34 място АТП

Рафаел Надал
роден 3 юни 1986г. в Испания
185 см. 85 кг.
5 място АТП

Nicky 19-04-2013 14:34

Цитирай:

Първоначално написано от Досев (Мнение241523)
Почна мача! Нова спорт ХД Чехия и Ал Джазира ХД2 излъчват на живо!

И в Монте Карло е студеничко днес следобед 13ч. местно време едва 16 градуса.


Григор Димитров
роден 16 май 1991г. в Хасково
188 см. 77 кг.
34 място АТП

Рафаел Надал
роден 3 юни 1986г. в Испания
185 см. 85 кг.
5 място АТП

Времето е прекрасно за игра

ВалчоП 19-04-2013 14:52

А тук е 10 градуса, докато вчера беше 25 гр....
Може ли някой да понапише как върви мача, че съм на бачкане...

paradise 19-04-2013 14:55

6:2 Надал , 1:2 ........

Досев 19-04-2013 14:55

Валчоп

2:6 за Надал

2:1 за нашия към 14:55 ч. бг.време - 13:55ч. централно европейско.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.