Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КОМПЮТРИ и периферия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Проблем след ъпдейт на windows 10 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42948)

Jovanoty 23-10-2017 22:40

Проблем след ъпдейт на windows 10
 
Колеги с windows 10 съм и ми направи ъпдейт , ако не се лъжа октмврийския creators update и ми изчезнаха половината програми и повече, снимките нямам нищо, в downloads нямам нищо тотално мазлао. Чудя се какво да направя. Някакви идей или съвети ?

Астрал 23-10-2017 23:02

Цитирай:

Първоначално написано от Jovanoty (Мнение463967)
Колеги с windows 10 съм и ми направи ъпдейт , ако не се лъжа октмврийския creators update и ми изчезнаха половината програми и повече, снимките нямам нищо, в downloads нямам нищо тотално мазлао. Чудя се какво да направя. Някакви идей или съвети ?

Win-a от кога е? Някакъв back up не може ли да се направи:s101:s101

Jovanoty 23-10-2017 23:09

Не съм правил скро бекъп странно ми е, че колкото имах свободно място пак ми е толкова, но липсват 90% от програмите нямам все едни нищо в downloads и не виждам никакви снимки и т.н.
Не ми дава да го върна към по стара версия на Win .

Астрал 23-10-2017 23:16

Не съм много запознат с десятката,ама ъпдейта спрян ли е или по някакъв начин сам се е актуализирал? В системния дял на уина провери за някоя нова папка и там да са ти файловете...Дано само загубената информация не ти е много.

Jovanoty 23-10-2017 23:17

Просто се ъпдейтна не съм спирал ъпдейте.

Астрал 23-10-2017 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от Jovanoty (Мнение463972)
Просто се ъпдейтна не съм спирал ъпдейте.

Не си уточнил Win-a какъв е,ако е оригиналдЪ не му пречат ъпдейтите,но ако е пиратски,там си сбъркал ,че не си го спрял....Провери си С-то за папки с дати от тези дни и провери за файловете си там

Jovanoty 23-10-2017 23:23

Не е оигинален wina.
Сега май разбрах- създал си е като акаунт без да ме пита акаунта ми в Microsoft (Outlook), a а предишния ми акаунт ми е наистина в папка Users
там е всичко. Сега се чудя как да го излъжа да си върна стария акаунт като активен.

yavor1 23-10-2017 23:35

Цитирай:

Първоначално написано от Jovanoty (Мнение463967)
Колеги с windows 10 съм и ми направи ъпдейт , ако не се лъжа октмврийския creators update и ми изчезнаха половината програми и повече, снимките нямам нищо, в downloads нямам нищо тотално мазлао. Чудя се какво да направя. Някакви идей или съвети ?

Предполагам не си чувал за разделяне на диска, това е масовка при юзерите :);;basi;;516
Намери си някоя версия с интелигентна активация и никакви пачове и подобни простотии, но първо си раздели диска на 3 части, като за уин си оставиш 60-70гВ, снимки и други важни за теб на останалите 2 дяла!

Jovanoty 23-10-2017 23:37

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение463975)
Предполагам не си чувал за разделяне на диска, това е масовка при юзерите :);;basi;;516
Намери си някоя версия с интелигентна активация и никакви пачове и подобни простотии, но първо си раздели диска на 3 части, като за уин си оставиш 60-70гВ, снимки и други важни за теб на останалите 2 дяла!

По принцип 90% информацията си я имам и на външен хард диск, но го изтъквам какво се получи. Снимките и на няколко харда и в облак така че това не ме притеснява.

111111 23-10-2017 23:46

Има опция за връщане.
а профила ти е в основната папка.

А за да не ти е прехвърлило нещата си го прекъснал.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:08.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.