Виж само едно мнение
  #90  
Стар 05-10-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Аз пък понеже съм и хоби фотограф се постарах да направя наистина снимка, тъй като кОнкурса е за снимка, а не за антена или др. подобни. И понеже събрах доста лайкове в предната тема се издразних на тази безумна анкета, която само да скролнеш през нея отнема "половин ден" да идеш до края, камоли да зяпаш снимка по снимка отново. Някои СНИМКИ не са получили и половин лайк в темата - какво правят тук?
Няма значение кой колко лайка е събрал, защото не всеки е следял старта тема, някой е цъкнал по някой лайк и е разлистил, друг просто я е подминал. Освен безпристрастното показване на гласовете другата мотивация за отделна анкета е точно който гласува да се запознае за какво гласува, това че има "приятелски вот" - е много ясно, то ако бяхме обявили лайковее за гласуване пак щеше да стане същото. В крайна сметка всеки си има глава на раменете и знае защо е гласувал, ако е подарил просто така победата на някой дано наистина да си е залужавало. Аз за мен съм си гласувал по съвест и спокойно мога да си обоснова моя вот, въпреки, че не е нужно, както го е направил м/у другото само водача в листата, който е несправедливо обвиняван в какво ли не.

1. На първо място съм поставил точно снимката на Didko, защото е точно това което се търсеше, има много малко такива снимки.
2. На второ място за мен е avtosat - просто великолепна снимка.
3. На трето място за мен е bodurov, не защото снимките са му уникални, а защото във своят пост е включил и видео, просто респект!

Бих отличил и много други снимки, особено на Ooo_pepi тая с луната, но има хора които знаят, че сме приятели и веднага щяха да се заядът.

Самият факт, че има хора които са си гласували за своите снимки, говори сам за себе си колко се спазват правилата, като изрично пише, че тези гласове не се зачитат. Който е гласувал, не може да му се промени гласът, без да се нулира цялата анкета, което няма да стане, да сте мислили предварително! Ако можеше да се променя вотът и аз бих гласувал за Веско, ей така само за да ви дразня, няколкото дребни душици, те си знаят кои са.
За последен път се обяснявам, всеки който повдигне темата от тук на татък, ще бъде наказан за конфрутация с модератор.

ПП: Има още 10 дни, така, че гласувайте, има предостатъчно време да се промени вотът, като не забравяте , че всичко е направено за забавление и се гласува за снимка, а не за антена, монтаж, гащи или защото сте приятели.
Следните потребители (4) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
Didko (05-10-2013), БОБИ (05-10-2013), ВалчоП (05-10-2013), фолкръм (05-10-2013)