Виж само едно мнение
  #18  
Стар 20-12-2015
Светли1 Светли1 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте отново, вече ставам досаден с тази тема ама трябва да го реша този проблем докато е навреме. Значи днес видях, че в технополис са докарали същия телевизор като моя и реших да отида в магазина и да ги накарам да ми пуснат 3Д да видя как ще е. Оказва се обаче, нали поне тоя там така ми каза че за тези модели Филипс все още нямало пуснати 3Д очила в България и се очаквало края на януари да имат. Аз му казах, че имам едни от тези очила който ги пише в книжката на телевизора (PTA508), но той каза че може би не са такива и т.е. за сега нищо не мога да направя а да чакам. Но мен ме притеснява друго аз ще изчакам не е проблем, обаче да не се окаже, че и с другите очила ще е същото и тогава не знам какво ще го правя.
И сега си мисля друго, понеже този телевизор го купих от Emag и до края на месеца имам право да го върна и да ми върнат парите и на негово място да взема този: А и като четох коментарите тук за Филипс не ми харесаха много.
http://www.emag.bg/televizor-led-sma.../pd/DZ2F6MBBM/
Какво ви е мнението за него, заслужава ли си. И друго ме интересува, хубава ли е тази операционна система?
Отговори с цитат