Виж само едно мнение
  #16  
Стар 11-08-2017
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SERHI1970 Вижте мненията
Ако не минаваш километри няма смисъл от газова уредба само се вкарвате във филми и междудругото за вас няма ли автомобилни форуми!
Абе друго си е да видиш какво мислят сателитните маниаци по въпроса. То тия в автофорумите са със съвсем различен акъл. Иначе темата се обърна от "каква газова" на "за" и "против" газовите... С риск да се повторя и аз бях върл противник на АГУ-тата преди да сложа на Пежото 2 години преди да го продам. Т.е. когато не ми пукаше изобщо за него. Та който не е карал на газ не знае каква сладка работа да идеш на бензионостанцията и да дадеш 20 лв... Та може и да се набутам няма начин да знам от сега, но газова на опела ще сложа. Въпроса е каква? Май ще се доверя на реномето на сервиза на Тойота в Сливен и въпреки, че няма да ми сложат италианско BRC, a полска LPGTech ще избера тяхната оферта, защото каквото и да омажат имат ресурса и техниката да го оправят. Не като гаражните майстори. Ще видим какво ще ми измъдри главата сега почивните дни... междувременно всички мнения са добри дошли
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат