Виж само едно мнение
  #108  
Стар 08-01-2021
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,172
Благодари: 1,302
Получил благодарност:
6,147 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
...Чудех се дали и как да му върна парите, ама си реках - айде, сега - дебел китайски капиталист - бълха го е ухапала! Следващия път да си спазва срока. А и не останах очарован от качеството на зарядното, така и така не го ползвах, а като смених телефона го хвърлих. Оставих все пак положителен коментар заради връщането на парите.

Всъщност много пъти пратки не са пристигали от Китай, но за пръв път пристигна след установения срок и връщане на парите.

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
На мен ми се е случвало да дойде няколко дни след крайния срок, след като вече са ми върнали парите. Бях го поръчал през февруари, то пристигна през април. Та тогава жената в пощата обясняваше как всички пощенски служби са претоварени, китайците не могат да смогнат да си изпратят всичките поръчки и все още пристигат коледни подаръци (през април)... един вид да се радвам, че е дошло бързо. Та не винаги всичко зависи от търговците, случва се и пратки да се загубят по летищата заради неадекватни служители.
От стотиците поръчки, които съм правил, е имало доста случаи в които нещата са пристигали със закъснение и след върнати пари от страна на търговеца. Винаги се свързвам с търговеца, за да го уведомя и да му поискам пейпал акаунт, където да пратя парите. Лично за мен няма смисъл шикалкавене на дребно, но всеки сам си преценява!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на дрим за този полезен пост
dodo_pv (09-01-2021), gogotogo (09-01-2021), komar1 (08-01-2021), njor (11-01-2021), polomski (09-01-2021), vasilstf (08-01-2021), Пепи73 (21-01-2021)