Виж само едно мнение
  #8  
Стар 17-03-2021
Видински Видински не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2019
Мнения: 18
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Не знам оператора как ти подава данните за абонамента, готова m3u листа ли е, като стокър портал с адреса на домейна и мак адрес, с юзър и пасуърд или друго. Опциите за запис не са много. VLC има директен бутон за запис, това което гледаш да започне да го записва сега и веднага, не е сложно. За стокър-портали доколкото знам най-доброто е ****Mate. Тази програма съм чел, че струвала 5 долара на година и си заслужавала всяка стотинка. Позволява да се въведе всякакъв вид доставчик от изброените по-горе и непрекъснато излизат ъпдейти с подобрения на функционалността. Из нета се намират два кракнати варианта на програмата, но при тях може да се плейват само m3u листи, останалите опции за друг вид акаунти, стокъри и прочие не са налични. Също доколкото знам, спецовете няма да кракват новите версии.
https://play.google.com/store/apps/d...tv&hl=en&gl=US
НЕТ1 са с юзър и пас на техни собствени приложения за LG, Samsung, AndroidTV и Android смартфони и таблети, но на последното качеството е ограничено и доста канали липсват, иначе може да се гледа през емулатор като BlueStacks на PC. Отделно подобно на ТiVi предлагат STB UHD 4K TH100 rev.2 като алтернатива, но не знам дали и там са набили приложението и е 1:1 или се ползва интерфейса на устройството с вкарана листа... но и при двете няма опция за запис, но може би ще е по-лесно да се вземе информация за листите...

В другата листа гледам главно спорт и немски, и няма български канали, а мен ме интересува основно запис на големите БГ канали в най-доброто възможно качество...

Чудя се дали не мога да sniff-на трафика на НЕТ1, но вероятно всичко ще е криптирано и дори с юзър и пас надали ще мога да се логна, за да записвам през нещо ала streamlink...

Последно редактирано от Видински : 17-03-2021 на 08:35
Отговори с цитат