Тема: AM8-14W
Виж само едно мнение
  #40  
Стар 20-03-2022
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,236
Благодари: 754
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Аз успях да хвана сигнал от транспондери като сигнала ми е между 11 и 13 db а антената е 120 см офсет
11456V DVB-S/QPSK
11634 V DVB-S2/8PSK
11627 V DVB-S2/8PSK
Имам чувството, че картата на покритие, която са дали във Flysat не е реална. Дават сила на сигнала достатъчна за да се приеме и с 60 см чиния а тук има хора, които и с 1 метър не приемат сигнал или приемат но не е постоянен. Някой от София успява ли да приеме сигнал макар и слаб от трите руски T2 транспондери и ако приема с какъв размер антена успява?

Същите муксове ги има и на 54.9Е. При мен излизат на ръба, гледат се, но при по-слаба облачност. При мен проблемът обаче е от стойката на антената, която при това изсукване на тия градуси, просто стоманата е по-тънка и леко подава.
Това го виждам съвсем ясно, като сложа нивелира по хоризонталата на рамото на кола. При леко подръпване на антената нагоре, сигналът се усилва значително.
Просто трябва да си сменя колът с такъв от по-дебела стомана.
При теб с 120 би трябвало всичко да ти излиза. Ако ти се занимава, просто врътни мотора до там и сканирай, да видим какво ще излезе.
П.С. Както писах в началото на темата, че за съжаление нямам просвет до 14W, за да пробвам.
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc

Последно редактирано от Вас : 20-03-2022 на 10:42
Отговори с цитат