Тема: О, Лидъл!
Виж само едно мнение
  #20  
Стар 30-11-2010
Аватара на Ивайло Цанков
Ивайло Цанков Ивайло Цанков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 495
Благодари: 18
Получил благодарност:
147 пъти в 112 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре

Не е до бедност или не такъв си ни е манталитета.Пътувал съм 9 пъти с Бохемия, 6 пъти съм сякал Европа с линейни автобуси на Леонардус и ВоВ, бил съм и на още 4-5 екскурзи с други фирми.Виждал съм хиляди Бг туристи в над 25 държави на 3 континента и винаги е едно и също а това не са бедни хора.Просто простотията си тресе Българина масово и това е.Българина си е Българин и в Париж и Лондон и Виена и тн и тн.Виждал съм нападение на тролей номер 4ри в Залцбург за да не се доплаща 5 лв на човек за автобуса да ни свали до центъра и се плаща по 2,40 евро билет за тролей но си далаверка и 48 Бг юнаци нахлуват с рев в Австрийски тролейбус.Виждал съм прегазени Бг бабички на перон на зъбчатата железница в Инсбрук, защото незнаеха как да си сложат билетчето и се изпопрегазиха не че имаше и влак а само така за спорта.Винаги всяко пътуване с Българи е панайр на глупоста и простотията, купува обувки на Гучи в Виена и вика понеже тука са 250 евро а в Сф същите са 250лв аз ще си ги нося с етикета Виенския за да се знае.А любовта на Българина към хипермаркета не е ясно от къде е Бг туриста винаги напада всеки хипермаркет по пътя с любов и желание дали е в Париж или Женева няма значение.
Отговори с цитат