Виж само едно мнение
  #92  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
По-принцип тази информация можеше да си я оставя за мен, но реших да я споделя с други хора, които също ползват Булсат като мен. Точно затова пиша и в темата на Булсат. Който иска да вярва, който иска да не. Аз не съм на съд да доказвам каквото и било, също така не ми са сложили на мен приемниците, че да разполагам с най-точната информация. Каквото ми е казал колегата, това съм споделил.
Дето се вика времето ще покаже дали ще се разцепи Булсат или не
Едно е сигурно. Поларис не е партенка нищо, че още нямат офиси и, че сайта им е фиктивен за момента.
Не ме разбра, не става дума за вярване, ти си казал , каквото са ти казали, и ако няма информация като твоята , няма да има никаква. Но и, ако няма невярващи и подозрителни, тогава всички ще разчитаме на догадки и погрешни изводи,а в натурат ни е да търсим още информация за да попълваме празнините. Подобни полемики водят до разкриването на още и още, някой друг ще види какво сме писали и той ще допълни. Особено , когато става дума за схеми, родени в нечия глава(ганчев, заяков, каролев и др. висши мениджъри)
Отговори с цитат