Виж само едно мнение
  #45  
Стар 21-03-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
Причините е че е скъпо .. а вече сателитната тв излиза от мода.. всичко минава на ОТТ .. ето Израелците до 3 години и напускат 4 запад.. СКАЙ ЮК също .. На кого да продават тоя капацитет ми е интересно .. а и за тия пари .. че то е по евтино на 9 изток . на 52 изток е два пъти по евтино .. на 30 запад цената за мегахерц е 2800 евро . да не говорим че сателита не е тестван на пълна мощност.. всички транспондери да бъдат активирани . е как да превлечеш клиенти като не знаеш дали изобщо работи при пълно натоварване.. то трябва ум . ама оная лоена топка М.З така и не го разбра .. ЩО пъ да избера БЪлгария сат.. НЕ ще ида на Интелсат и на Хелас дори и на тюрксат.. защото имат развитие и предлагат букет от канали на поне 50 млн души .. а БЪлгария сат се гледа от 65 хиляди ! нещо тук има сериозно разминаване ... искаш пари па няма кой да те гледа ХА ХА ХА ХА тоя капацитет трябва да се подарява за 5 години за да се популяризира позицията.. Пари ше види нанайс си а лихвите си вървят.. ама кат нямаш ориентир.. ще ти го вземат..
Само за Скай не съм убеден , че ще се махнат от сателита , не скоро ами още 10-ина години .

Колкото до този спътник , все си мисля , че разчитаха нещо да се прецака при изстрелването , застраховката покрива заема и хайде още няколко години , ако рекат да правят нов . Но нов явно не им трябва , щом сегашния си седи празен . Те си знаят най-добре
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
Мартинския (21-03-2019)