Виж само едно мнение
  #7  
Стар 08-10-2017
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Преди 2-3 седмици купих 32LJ610 също за кухня, като имах само 2 изисквания - FullHD и HDMICeC. Предишния телевизор който купувах за спалнята преди 5-6 години имаше HDMICeC и изобще не предполагах, че през 2017 това вече не е отдавна наложил се стандарт. Това беше единствения телевизор който отговаряше на тези изисквания. Имаше и по-евтини, на които в хареактеристиките беше декларирано наличието на HDMICeC, но на практика не работеше. В Технополис бяха (учудващо за мен) много търпеливи и пробвах наред докато не избрах този. Имаше и един Sharp с около 100 лв. по-евтин на който работеше HDMICeC, но образа беше с две светли ивици острани където е подсветката. Та защо ти пиша толкова много - това WebOS е голямо дърво, заради него трябва около минута при включване докато се покаже образ. Извикването на настройки също отнема време. Да, не се прави всеки ден, но ме дразни. Ако не ти е покупко определящо, провери за телевизор без WebOS. Samsung-a който бях взел първоначално имаше по-добър звук и образ, нямаше никакво забавяне на команди, но уви не можех да го управлявам от сателитния приемник.
Отговори с цитат