Виж само едно мнение
  #6  
Стар 30-07-2020
Аватара на The Joker
The Joker The Joker не е на линия
🃏
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Местоположение: Gotham City
Мнения: 303
Благодари: 68
Получил благодарност:
253 пъти в 121 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Би ли дал линк от къде си взел рейката, освен ако не е ръчно направена?
Взех я от Амазон - - може и другаде да я има, но не съм търсил...


Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
Напълно в унисон с новото време. ... Но напиши каква е тази антена , Кажи повече за нея. Какви оригинални аксесуари има за нея.
Е как , трябва да сме в крак с времето....., макар че изпреварих Неосата с проекта. Всъщност те и бяха причинита да изкарам антената, която беше прашасала в гаража. Купувал съм я преди повече от 10г. и съм я ползвах в началото за съвсем кратък период от време, след което я "зазимих".
Името не го написах съзнателно за да не заблудя някого, зашото и аз не съм съвсем сигурен. Мисля, че е Гибертини, но не мога да го твърдя на 100%. Купих я доста отдавна!
Сат. телевизия и по скоро линейната вече си е остаряла, та през тези 10г. имах сат. чиния, но основно ползвах кабелна и интернт- телевизия за да съм в унисон с новото времето.




Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
С тая комбинация може да гледаш само 19 и 23,ако си си губил времето,само за да напълниш дисека,разбирам!Но по добрия вариянт е да го смениш с двойка,другото е безмислено,при положение ,че стотици пъти е проигравано!
Може, нямам идея как точно седят нещата, защото това ми е един вид хоби и не го практикувам професионално
Благодаря ти за съвета, който ми даде на едно друго място - там беше включил 23.5Е в конфигурацията ако си спомняш
А и така се получи, че имах свободно време за харчене
Тук няма да е зле колегите, които го правят това професионално да споделят мнение ако имат време и желание.

На 28.2Е от европейския лъч имам следните децибели:


Не стигат ли 15дб. за нормален прием? Колко трябва да изкарам за безпроблемно гледане?

С риск да се повторя - кабелната телевизия има две основни предимства пред сат. - атмосферни условия и разделяне на сигнала, но пък сортимента от канали не е толкова богат. Затова комбинирам и двте...

Лека вечер
__________________
https://i.postimg.cc/QCtFmVHg/Joker-120x20.png
Отговори с цитат