Виж само едно мнение
  #454  
Стар 14-06-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трапера Вижте мненията
Проблема при A1 не е Макс спорт а Диема Екстра !

Аз имам троен пакет премиум телевизия, интернет и домашен телефон още от времето на Близу и вече няколко пъти го предподписвам.

При едно предишно вдигане цената Макс Спорт, май преди пускането на Макс Спорт 4 ми казаха че ако не ме устройва мога да спра целия Макс спорт пакет и пак да си остана на същия план, защото той върви отделно независимо на какъв план си а и във фактурата ми е изведен отделно.

Обаче при поредното поскъпването с левче на Диема Екстра, казаха че не мога да го спра, защото той е включен в премиум плана и трябва да разваля договора, дори и без неустойки и да премина към някой от по-долните планове, които са без включен Диема Екстра.

Това обаче автоматично се отразява на другите екстри и отстъпки които ползвам, като домашен телефон с неограничени минути към всички в България и първа група международни-целия ЕС, САЩ и Канада.

Така че ако си на премиум пакета, Диема Екстра е камък на шията !

PS

Разговорите ми с оператор бяха преди 3-4 години, дано от тогава има някакво развитие, защото ако направят Диема Екстра 12 лева за 2-3 пикливи канала, които не са и 24 часови имам намерение да го спра.

12 лева са 1/3 от цената, която плащам в момента за премиум пакет телевизия и 75Mb интернет - 36 лева !
Аз съм в същата ситуация с този пакет. Диемата реално ще стане 12 лв. след месец. Получих SMS, че мога да прекратя без неустойка, но не съм звънял още да проверя какво предлагат. Предполагам ще е по-нисък пакет.
Отговори с цитат