Виж само едно мнение
  #81  
Стар 22-01-2018
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Цените в алибаба са много по-изгодни от в алиекспрес и пак може да пазаруваш на дребно - от 3, 5, 10 и повече бройки. На мен в случая ми трябват 12 бройки, но в алиекспрес 1 бройка струва 1000-1200$, а в баба - 200$-300$ при минимално количество от 3 броя, което изглежда доста притеснително...

Така е, и аз отдавна съм го забелязал това но имай предвид че е много възможно цените които са посочени да не са действителните тъй като много вавират според количеството. Някои дори не посочват цена, а искат да се свържеш с тях да ти я кажат. Въпреки това обаче може да са доста по-ниски от тези в алиекспреса. Просто в алибаба задължително трябва да се свържеш с търговеца и да договорите цената, разбира се може и да се пазарите. Според мен по-ниската цена може и да се дължи че си я избиват от доставката. Такава практика има и в алиекспрес. Моя личен опит с алибаба е доста скоромен - просто се свързах с един търговец (печатница) да ми направи оферта и ми направиха. Ако става въпрос за повече бройки почти винаги транспорта е най-евтино с контейнер. В твоя случай явно искаш да вземеш няколко. И аз съм си го мислел за някои стоки, но е по-добре да пишеш на търговеца и да го попиташ за всички условия за да не ти дойде на нагорно доставката, а и да разбереш каква ще е истинската цена за конкретната бройка Към която после евентуално на бг теоритория ще има още "такси".
Отговори с цитат