Виж само едно мнение
  #53  
Стар 03-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гледамтв Вижте мненията
Знам защо мълчат колегите, които имат като мене списък от ТОП 100 клиенти с най голям трафик на дневна база. Не мога да го постна по разбираеми причини, но това е под 1% от клиентите, които правят повече от 100GB дневно. Скоростта е ограничена на 200Mb, но сега има някаква промоция и съм я вдигнал на 500Mb. Реалния шейпър е клиентския рутер, съвсем малко са хората които могат да си направят ефективна мрежа в къщи. Повечето от тези, които превишават 100GB дневно, или гледат камери, или някой отвън им гледа камерите. Разбира се има и ненаситни дърпачи на филми и онези които са от тази категория, най-добре да си имат оптика, но те са много малко.
Не ми стана ясно - под 1 процент са тия дето превишават 100-те гигабайта ли ? И другото - те не са ли клиенти, или тях може да ги филтрираме ? Договора ти е различен за тях? Или това, че превишават 100-те гигабайта дневно не е чак такъв проблем ? Просто питам, че не мога да разбера...

Аз мога да ти кажа и че са под 1 процент тия дето превишават 1000 минути на месец, ама това не означава, че неограничените минути трябва да са 1000 нали ?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
mistor (03-07-2023), Valkov (04-07-2023)