Виж само едно мнение
  #172  
Стар 24-06-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Малко извън темата, одеве присъствах на една случка в м-н на Виваком и за пореден път се убеждавам ,че там са най-не обучените хора като персонал. Идва една възрастна жена която си прекратила договора и си връща апаратурата, adsl модем и iptv приемник на виваком, при което продавачката и казва не мога да ги взема защото не е пълен комплекта ,няма дистанционно и захр адаптер и най-важното "розетката" която деляла тел и нета, при което жената и обясни ,че нито ползва телефон нито нет имала е само иптв и в 90% от времето на договора е накъсвало и не е било възможно да се гледа нищо, но тъпата патица продължава да твърди ,че имало розетка щом имало модем, не издържах и я попитах дали изобщо знае ,че предлагат иптв през адсл и ,че за целта трябва тъпия модем само а не розетка след като няма телефон ??? Гледа ме тъпо без да отговори, докато дойде моя ред и и вдигнах скандал ,че ми иска 10 лв за смяна на сим карта при условие ,че 5 мин преди това говорих с 123 и ми казаха,че е безплатна смяната и тук продължи да упорства и викна и управителя един клепоух 20 кила насран и ги накарах и двамата да се обадят на 123 при което ми отказаха и им теглих по една ..... Сега им тряснах една жалба писменно в друг магазин и ще чакам отговор, много ме обичат миналата година за малко да уволнят регионалния на Пловдив ,че за 2 телевизора ги бях насрал ,защото тъпака беше решил ,че няма да дава промоциите обявени от вивата.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на bu12tras за този полезен пост
Верту (24-06-2015), краси098 (24-06-2015), Мастер Джедай (03-07-2015)