Виж само едно мнение
  #38  
Стар 28-01-2017
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinderix Вижте мненията
Абе ти тъп ли си или не правиш причинно следствена връзка, или имаш кристална топка, която ти е казала че никой не иска да плаща. Обадиха ми се в 21 часа. Предполагам фирмите само чакат в деня на маистора в 21 часа сделката на живота си.
Претенции?
Както не съм казал че искам за без пари, така трябва да се чувствам като в соц-а, че някой си пишман майстор благоволил да ми пристъпи прага след ненам си колко чакане и трябва да му се кланям?

Т*шак ли си правиш?
Не само, че не се бъзикам, ами ми идва повече претенциите на поредния, който се мисли за големия клиент или много вещ, но моля Ви се, бил зает. Ти прочете ли си първия пост? От днес за утре в неработен ден на минус 10 и не си с претенции ли бре? На такива като теб, по презумция трябва да се отказва, защото произволна офертна цена по 10 ще е компромис. Обаче професионална сателитна помощ от петък вечерта за другия ден ще получиш на кукуво лято. А във форума може да предвидиш претенциите си и да се опиташ културно да искаш финансови оферти, ако въобще се намери някой да ти обръща внимание.
Отговори с цитат