Виж само едно мнение
  #4  
Стар 17-02-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вито що се излагате така с качеството ? До вчера беше 720P и от днеска ново 20-се За андроид приложението става въпрос от стора. Версия 1.2.1 беше добре и сега с версия 1.2.2 дадохте на задна с качеството . Вие добавка за Коди нямате и ми е интересно какви елеци и потници предлагаш на човека ? Вие ли правите номера с качеството или Smart X така ни го дават ? Много ми е интересно със какво един съвременен телевизор с Андроид е по некачествен от Fusion та ни прекарвате така и с броя на каналите и с качеството. Ще съм ти много благодарен ако споделиш мнение по въпроса. Толкова ли е технически неизпълнимо да има опция за избор на качеството и всеки сам да си настрои каквото му трябва. Телевизорите имат проблем със автоматичната смяна на качество и за тях тази опция ще е супер. Ама да се правят такива номера с резолюцията както е сега не е коректно. Хора дето са ви абонати от 15 години бягат от вас защото вече взехте да се подигравате с тях. Вие вашия форум четете ли го ? Вземете та влезте на една оперативка да видите какво пишат хората и какви са им проблемите. Три години не можете да настроите едно андроид базирано IPTV на 1 модел андроид бокс и на 3 модела процесори. Във сайта каналите са ви пълен леш от към качество и работоспособност на ОТТ платформата. 100 обновявания минаха и нещата се закопаха не на дъното ми на 10 метра под него. Ясно ми е ,че ти вина нямаш за тия работи ама вас самите не ви ли дразни всичкото това дето се случва ?

Последно редактирано от ИлиянБГ : 17-02-2018 на 13:02
Отговори с цитат