The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар Преди 5 дни
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 96
Благодари: 17
Получил благодарност:
44 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди близо 9 години, с жена ми, която тогава бе в напреднала бременност в дъжда из Варна ни разхождаха по подобен начин от А1. Договора й бе изтекъл и искахме да го прекратим.
От него момент досега почти винаги са се опитвали да ни въртят същия номер "не трябва при нас, а другаде" или "документите ви не са при нас, а в друг офис" - но вече не минава.
Имате право да прекратите договор в който техен офис/магазин ви е удобно. Ако твърдят обратното - наберете пред тях телефона им за поддръжка и отново пред тях обяснете как не желаят да започнат процедура по прекратяване на договора като се обосновават, че точно при тях не може и им дайте телефона колегите им от София да им обяснят защо това се случва.

Причината да се стараят да се отърват от вас ако сте за прекратяване е, че им намалявате от бонуса за края на периода.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на angelvarna за този полезен пост
AGT (Преди 5 дни), ТКЗС (Преди 3 дни)
  #12  
Стар Преди 3 дни
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,077
Благодари: 720
Получил благодарност:
519 пъти в 282 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега нека кажа какво е развитието . Отидох в най-близкия им офис (не централния ) . Носих в мен всички изброени документи + апарата в пълния му комплект . Понеже трябваше да преподписвам моя договор захванахме първо това с господина при който ми дойде реда . Беше разбрано момче , обясних му просто, че искам да удължа договора , и не ми трябват нови телефони , аксесоари и т.н . След като оправихме това , изкарах документите и му казах , че искам да оправим сега и този проблем , като му разказах с няколко думи историята . Видимо му стана доста интересно , ходи и пита и трите други служителки дали помнят да са обслужвали човек с имената на баща ми , но никоя от тях нямаше спомен . Понеже и аз не знаех името на служителката , ми каза , че се извинява за неудобството от негово име и няма проблем договора да се прекрати , като освен това апарата си остава за мен и не подлежи на връщане . На тръгване ми остави телефонният си номер , като ми каза , ако баща ми си спомни имената на някоя от служителките при които е ходил , да му се обадя ако имам желание , за да направи проверка . Та като цяло - мога да кажа , че съм сравнително доволен от обслужването този път .
__________________

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
агент, виваком, на, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся ирдето за виваком Стелиан1 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 9 04-06-2019 21:56
Търся карта за мобилен нет от Виваком цветомилмитев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 10-03-2018 00:10
Търся приемник на Виваком mitko_slv Приключили продажби 1 25-06-2012 14:38
Търся сателитни антени на Виваком hinkohinev Приключили продажби 11 04-03-2012 18:27
Агент 007 пет месеца по TV7 ТИНТИН ФИЛМИ 0 24-10-2011 12:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.