The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > HDTV - телевизия с висока резолюция (High Definition) > HDTV нови канали и новини

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 25-08-2012
жужа 33 жужа 33 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране моля помогнете ми

Здаревейте ! Надявам се някой да може да ми помогне защтото от Мсат не можаха . Купих си нов телевизор . Имам приемник на М сат и искам да гледам HD канали . Попитах какво ми трябва за да гледам казаха ми какво трябва да си купя от тях но ми казаха също че има свободни канали които мога да гледам без приемник за ХД . Да вляза в настройките на телевизора и на даржава Германия да пусна да търся но нищо не се хваща освен 44 аналогови програми когато не е вързан приемника ми .А казаха че се хващали всички програми и които са кодирани си пишело . Явно аз не правя нещо както трябва . Моля помогнете ми .
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ми, моля, помогнете


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помогнете ! Emo75 Дъра-Бъра 0 16-07-2012 21:49
Не мога да се справя , моля помогнете ! манира Уроци и съвети за начинаещи 1 09-07-2011 01:15
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10
Помогнете моля! bibo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 17 27-02-2011 17:12
Моля, помогнете! tanitadt ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 25-12-2009 21:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.