The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 21-01-2013
хдмизона хдмизона не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 26
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с телевизор Finlux

Купиухме си 32 инчов лсд тв марка finlux, оказа се че този телевизор не приема хд сигнал от приемника на виваком тв , твърдя това защото на другите ни два телевизора хд приемника на виваком си работи нормално.

А при този телевизор finlux , първоначлно дава сигнал но ако се спре за полвин час само телевизора , при пускането изписва няма видео сигнал !

Дойде у нас техник лично се убеди в повредата , пратиха го на сервиз чак в софия , но от там пак се върна със същия проблем , с документ че е изпробван и работи .

Ходихме до магазина и искахме да го сменим с друг телевизор, но от там категорично ни отказаха защото според , тях той работи и няма проблеми, но те го изпробват при техните условия и не искат да дойдат у нас , от магазина за да се убедят в проблема .


Мен ме съмнява че знаят че , този модел телевизори са с съответният дефект, и гледат да се отървът със колкото може повече бройки.

Защо си мисля че един телевизор , докато е в гаранция и има дефект , те са длъжни да го подменят ?

Дори подадохме жалба в комисията защита на потребителя , те са ходили на проверка и са ги глобили нещо , но проблемът ни пак остана нерешен.

Кажете ми какво може да се направи в случая , няма ли някой който да може да ни помогне ?

Последно редактирано от хдмизона : 21-01-2013 на 12:22
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
finlux, зора, Магазини, НЕ, от, пазарувайте, проблем, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Магазини за DVB-T MPEG-4 set top box в град Варна Дато ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 06-05-2012 22:36
питане за магазини за сателитна техника Кирчо Иванов Въпроси и отговори 30 13-02-2012 16:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.