The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници > VU+ > UNO 4K

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 25-02-2018
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 987
Благодари: 270
Получил благодарност:
372 пъти в 300 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от янис Вижте мненията
Проснали сте VTI имиджа.
Предпочитан от мен до скоро. Причини опция background сканиране, докато гледам телвизия, въможност за управление звука на енигмата през жълт бутон удобно, ако през дистанционното управляваш телевизора/, нормално работещо hbbtv, FCC бъгаво доста време с кабелен тунер/ Предполагм има и други, но твеа се сещам на първо време.
Недостатък е малкия набор плъгини.
От друга страна откакто излезе 13-та версия сатфайндър плъгина гърми и ми рестартира GUI.
В последно време предпочитам OpenATV. В общи линии в 6.2 версия има доста неща, които ме интересуват, в т.ч наличие и на QuadPiP, привързване на CAM-a към оператор/и или сървиси и доста приличен набор от плъгини.
В общи линии всеки си има предпочитания и съвета ми е да тестваш кое ще ти допадне. ,Обърни и внимание на SatdreamGR имиджа базиран на OpenPLI с екстри.
P.S. Колеги, на някой работи ли му въобще blindscan и с кой имидж?
P.S2 Към модератор. Нямахме ли секция и тема специално за Uno 4K във форума и не е ли редно там да продължим дискусията?
__________________

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bate_dino за този полезен пост :
gogo102 (25-02-2018)
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, uno, vu


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.