The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 04-05-2018
искрен.димов искрен.димов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2018
Мнения: 14
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Разделяне на сигнал за ТВ/Интернет след рутер на Виваком

Извинявам се ако има вече такава тема, но не намерих отговор на моя въпрос.

Имам следния сетъп:
- оптика до блока
- оптичния кабел е свързан с FTP кабел (cat. 5E) който влиза в апартамента
- FTP кабела е свързан към техния рутер
- от техния рутер на LAN портовете са свързани кабелите който стигат до различните стаи (имайте в предвид, че тези кабели са вградени в стените)
- от другата страна където излизат тези кабели (през розетките) съм свързал суич, от който сигнал получава техния IPTV приемник, както и няколко други мои жични устройства.

Проблема е, че или IPTV устройството работи или другите устройства имат нет. От поддържката на Виваком казаха, че има конфликт на IP-та и нямало как да ги забият някакви статични локални IP на устройствата зад суича.

Нямам вариант да си пусна втори кабел от техния рутер до другите устройства, защото не искам да ми се мотаят кабели навсякъде. Някой има ли идея как с текущия сетъп да имам и жичен нет за други устройства след суича, и съответно ТВ?
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, За, на, разделяне, рутер, сигнал, След, суич, ТВ or Интернет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Изгубих сигнал след фабрични настройки. НямамИме ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 42 07-09-2018 17:42
Виваком загубих сигнал ! tedo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 21 29-11-2017 19:08
Разделяне на сигнал с рутер хуавей ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 25-02-2017 09:25
Рутер linksys120N след Вивакомски Huawei HG530 patzi Дъра-Бъра 33 04-12-2013 21:19
проблем със разделяне на сигнал на скаѝ атакали Въпроси и отговори 16 17-06-2012 19:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.