The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 25-01-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм проучвал въпроса колко би струвала такава инвестиция и за колко време ще се възвърне. Преди години се бях замислил и тогава прецених, че не е за мен. Лятото сметката ми за ток е около 100 лв, а зимата 400-500, преко сили 600 лв. в най-студените месеци. Ама то същинската зима е 3-4 месеца, понякога няма и толкова (миналата година беше много мека).

Отоплявам се с маслени радиатори. Имам и климатици, но не ги използвам, въпреки, че са по-икономични, защото не ми харесва тяхната топлина и странични ефекти (нагряват въздуха, а не излъчват топлина като масления радиатор, въртят въздуха, правят течение, шумят)... Тях включвам само през лятото за охлаждане, ако се наложи, въпреки, че имат много добър коефициент за отопление за през зимата.

Пред нас имам извод за газ - и това не е мойто. Да си дупча къщата, да слагам радиатори, котле, тръби... и накрая пак 500-600 лв сметка.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
впечатления, идеи, НЕ, Само, Шопинг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
S912 - идеи? painkillerbg IPTV (Internet Protocol Television) 4 09-01-2020 17:24
Идеи космо_мосмо Въпроси и отговори 11 14-03-2018 12:21
Идеи за Булсат и Астра 2 на 28.2Е Хадел Монтаж и настройка на антени 3 04-01-2011 00:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.