The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 22-06-2021
ИПТВ ИПТВ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 18
Благодари: 7
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте колеги.


От днес и аз преподписах и вече съм на EON Premium. Имам нужда от съдействие по няколко проблема/въпроса:


1. На няколко пъти днес един от двата ми EON приемника даваше черен екран по време на гледане (звукът също спира). Или се оправя от само себе си след няколко секунди, или след малко по-дълъг период (20тина секунди) изписва "Възникна грешка". След изключване и включване с дистанционното, се оправя. Втория приемник почти не е ползван, така че не знам дали горе-споменатото ще се случва и при него. Някой с подобен проблем?


2. Другите два телевизора са със смарт приложението. Там проблемът е, че като се отиде на меню видеотека, забиват/увисват за около 20-30 секунди, преди да може да се управлява каквото и да било с дистанционното (докато звука си продължава нормално). Мисля, че някой по-назад в темата беше споменал за подобно нещо не не успях да го открия. Има ли оправия това?


3. Има ли начин да се връща предишния гледан канал (както със стоп бутона на старите приемници) и има ли PiP (картина в картината)? Въпроса е както за EON приемника, така и за смарт приложението.


4. Има ли начин чрез менюто на смарт приложението да се влезе в екран "Приложения" и да се отвори Google Play Store както е при EON приемника? Или на практика от такова нещо няма смисъл, тъй като няма как на смарт телевизора да се качат други приложения извън неговия магазин? През ТВ дистанционните не става (LG и Samsung), тъй като те нямат бутон "O" както е на EON бокс-а.


5. В настройките Видео/Аудио, какво точно е ABR и CBR и има ли значение дали го оставяме на Авто или избираме най-високата скорост (7MBps)?


Благодаря предварително!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 113 (1 членове и 112 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.