The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 20-10-2008
digital digital не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Unhappy Въпроси за ше...нг

Здравейте
Постнах една тема може би на грешно място и затова я копирам тук:
viewtopic.php?f=87&t=1858

Здравейте
Изчетох доста неща тук и ми стана доста интересно, но нещо не можах да разбера що е то ше...нг.
Нямам все още сателит но може би ще си купя този дриймбокс 500с. Мога да си инсталирам Гбокс без проблем, но не разбрах как точно работи тази ше...нг система.
Трябва ли да имам карта и да сам я шернал за да мога да ползвам други шернати карти? Мога ли да ползвам моята карта докато е шерната?
Какъв горе/долу трафик генерира този ше...нг?
До колкото знам свободните програми не са много интересни...на майка ми и бяха подарили някаква остаряла сателитна система и я инсталирахме наскоро(виканх техник защото се оказа че е по-пипкава работа отколкото очквах).
Сега предполагам и сам ще се справя...просто тези кабеларки вече станаха голям монопол а 25лв на месец не са никак малко за някакво отрепано аналогово качество та обмислям вариант за сателит. То дори булсат излиза по-евтино но проблема ми е със втория телевизор и допълнителния дриймбокс.

Моля дайте някакво инфо за ше...нга.
Благодаря ви предварително! Страхотен форум!
Редакция:
Значи четох на wikipedia следното - "Because the length of the control word is so small (often 16 bytes), delivery of the control words over wide area networks to many different set top boxes is easily possible on a home internet connection." Което предполагам значи не много голям трафик, но 16 байта през какъв интервал от време? Дори да са на секунда няма да е много.
Виждам че има и емулатори и кийове! Кой е най-разпротстранен (има най-много постнати кийове за него) или са съвместими? Кой е най-стабилен?
Основно ме интересуват да имам BTV, Nova, Dieam, Diema2,Kanal 1, Discovery i National Geographic...може и някоя друга музикална за жената.
Предполагам лесно мога да гледам гореизброените с някакви емулатори?

Мерси пак!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Въпроси, За, шенг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпроси за NEXT YE-18500HD свет NEXT 4 05-04-2011 21:32
Въпроси за SecondStage Жоржи DREAMBOX 3 29-05-2010 21:18
Въпроси за избор на ЛСД телевизор mg87 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 13-05-2010 08:38
въпроси,въпроси,въпроси.... вимпел Въпроси и отговори 7 21-01-2010 17:27
Въпроси за приемника ! jumper Въпроси и отговори 4 28-06-2008 16:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.