The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-06-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране Кой, къде и как ще почива?

Идва колеги сезона на отпуските и се започва планирането на почивките (за тези които не са го направили).Някои ще ходят на планина, други на море, трети на язовири, в чужбина, на село с голямата мотика
Интересно е да споделим кой къде ще почива защото така може и да се променим плановете защото просто не сме се сетили че може да се ходи някъде.
Аз лично открих сезона преди няколко дена с почивка на планина, почивка е малко тежко казано понеже си е голям гърч.Качвахме се с мадамата на Вихрен в Пирин но по рзлични причини този път буквално "Планината запази своите тайни".Реших да я прекарам по малко по-тежък маршрут към върха и страха наделя над психиката й и не можехме да се качим до самия връх.Скоро пак ще отидем да се качим горе защото не може една планина да е по-силна от човека.Миналата година се качвахме на Ботев, за тази година програмата е връх Вихрен, после Мусала, Седемте рилски езера и евентуално Перперикон или Чудните мостове...
За тези които не са решили къде и как да почиват мога горещо да препоръчам да се обърнат към планината.Няма такъв релакс и няма такава красота.Не пренебрегвайте природата която в България е нещо уникално красиво.Чисто финансово една такава почивка или преходче за няколко дни може да излезе доста под 100лв. особено ако се носи палатка, храна и се използва БДЖ...Последния пример е следния:
-път ~ 35лв. oтиване и връщане за двама човека.
-храна ~ 25лв. за четири дена.
-кафенца и фантички по хижите по пътя ~ 7-8лв.
Ето как за 70-80лв. четири дена се смазва човек физически но събира спомени за цял живот които никога няма да избледнеят...
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Въйко за този полезен пост :
Оги (24-07-2011)
  #2  
Стар 15-06-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,439
Благодари: 124
Получил благодарност:
1,372 пъти в 663 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

С моята жена определено първо ще ходим нейде по черноморието, а след това задължително 5-6 дни на балкан. Има една малка вила на Студенец, която е на дядото и се каним от 1 година да отидем там. Всичко си е горе, само нас чака.
За морето се чудим още къде. Определено ще е на южното, но се чудим още къде точно. Оферти бол, цените падат и до 2-3 седмици трябва да сме решили кога и къде.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15-06-2011
jivko76 jivko76 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 129
Благодари: 21
Получил благодарност:
25 пъти в 15 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм се качвал няколко пъти на Вихрен,последния път беше август месец,от към казаните(северната страна)и ме валя сняг.Много е красиво,препоръчвам го на всеки.А и до хижа Вихрен може да се стигне с кола,и от там нагоре с двоиката.И сега малко по темата,аз в момента съм в Русия и препоръчвам на всеки,който има възможност да посети Москва,да се здрависа с другаря Ленин в Кремъл,да се разходи по червения площад,за любителите на военна техника има страхотни паркове и мозеи.Московското метро също е уникално,всяка една спирка е различна от другата и е мн.красиво.Лично аз обикалях 3ч. от спирка на спирка и накрая ми писна и се отказах,но си заслужава да се види.Една от метро станциите е на 80м под земята.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-06-2011
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз ще почивам Септември на очните ... нема мегдан за повече
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15-06-2011
красибел красибел не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Планирал съм ЙОвтинко хотелче на Тасос за седмица с госпожата към края на месеца. Дано само фанариотите не спретнат поредната стачка, че не мога преплува от Керамоти до острова, пък съм и Марко Тотев...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15-06-2011
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,858
Благодари: 1,290
Получил благодарност:
4,838 пъти в 3,023 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jivko76 Вижте мненията
Аз съм се качвал няколко пъти на Вихрен,последния път беше август месец,от към казаните(северната страна)и ме валя сняг.Много е красиво,препоръчвам го на всеки.А и до хижа Вихрен може да се стигне с кола,и от там нагоре с двоиката.И сега малко по темата,аз в момента съм в Русия и препоръчвам на всеки,който има възможност да посети Москва,да се здрависа с другаря Ленин в Кремъл,да се разходи по червения площад,за любителите на военна техника има страхотни паркове и мозеи.Московското метро също е уникално,всяка една спирка е различна от другата и е мн.красиво.Лично аз обикалях 3ч. от спирка на спирка и накрая ми писна и се отказах,но си заслужава да се види.Една от метро станциите е на 80м под земята.
в момента съм на "круизно пътешевствие" за 4+ месеца на товарен кораб, надявам се на топла есен по черноморието сл.бряг през октомври е чудесно, а за русия , да большая страна - большая яда ( цитат от миналото ), в момента съм в санкт петербург, ама на майната си, исакиевския събор и ермитажа са на няколко прекачвания с автобус и тролей или метро.
относно ленин, преди години бях на бригада в москва и ленинград, но ме изгониха от мавзолея на ленин за непристойно държание ( говорих с млади английски девойки ) , хем бяхме на малката опашка - за чужденци.
не знам дали да съжелявам или не че не са ме допуснали до техния георги димитров? сигурно си мислеха, че не съм достатъчно идеологично подкован за посещение на вожда на световната революция, ама тя пак се срина и без моето неосъществено посещение.

Последно редактирано от yavor1 : 15-06-2011 на 14:19
Отговори с цитат
  #7  
Стар 02-07-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
648 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цигов чарк, от 24-ти до 28 юли.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 02-07-2011
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сарти ,Халкидики.Откакто ходих преди 5 години на гръцко море забравих ,че има черноморие.По отношение море и туризъм гърците са на светлинни години пред нас.Няма мутри няма чалга дискотеки ,няма такса шезлонг и чадър ,ключовете от колата си седят на таблото.Вечерта си заспиваш слушайки морските вълни...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 02-07-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Цигов чарк, от 24-ти до 28 юли.
Ха, като нищо може да заформим нещо тогава.Има един хаху булсатаджия от Ракитово и може да цъфне и той за по бира.Върти ми се в главата палатка на язовир Батак така че може и да наминем с женското.


Цитирай:
Първоначално написано от plmko Вижте мненията
...Няма мутри няма чалга дискотеки ,няма такса шезлонг и чадър ,ключовете от колата си седят на таблото.Вечерта си заспиваш слушайки морските вълни...
Гадна работа викаш а
Удари една бърза сметка да се види прогнозата колко ще излезе една такава почивка понеже на хората сигурно ще им е интересно.А и защо не да последват примера ти.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
  #10  
Стар 02-07-2011
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз сметката съм си я направил отдавна ,като разстояние смятано от София дали до Сарти или Варна е едно и също ,460 километра ,за четирима човека ,понеже децата са вече големи за за 7-8 дена всичко излиза около 650 евро
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
как, Кой, Къде, почива, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
F1 - къде? KALIAKRA СПОРТ 60 08-05-2011 18:01
Формула 1 HD - Къде? Anthony HDTV нови канали и новини 8 30-05-2010 16:32
ip box 900 кое, как, къде, защо? rumpenshtilk IPBOX 6 24-01-2010 18:06
Къде го Tiesto ,бре??? gentu Кошче 27 23-09-2008 00:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.