The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1041  
Стар 08-12-2021
Аватара на Мишка
Мишка Мишка не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 359
Благодари: 113
Получил благодарност:
67 пъти в 51 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз ползвам смарт приложението на samsung(tizen) качеството на картината е като на Еон приемника и няма нищо общо с абонамента Ви.
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 08-12-2021
Мартин_89 Мартин_89 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 219
Благодари: 19
Получил благодарност:
109 пъти в 46 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мишка Вижте мненията
Аз ползвам смарт приложението на samsung(tizen) качеството на картината е като на Еон приемника и няма нищо общо с абонамента Ви.
Благодаря! Значи е добре, че не е найлон като сателитното качество. А има ли ги и еротичните канали в Smart tv приложението? При стар сателитен абонамент може ли да се пусне Smart tv приложение като временен пакет или трябва задължително да се направи нов договор, в който да е включено и Smart tv приложението?
Ако може като временна услуга да се пусне Smart tv приложението при стар сателитен абонамент, колко ще струва месечната такса само за ТВ апликацията и откъде се активира?
Работи ли през абсолютно всеки вид интернет доставчик или трябва задължително да се ползва мрежата на Виваком?

Последно редактирано от Мартин_89 : 08-12-2021 на 17:59
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 08-12-2021
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 108
Благодари: 34
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Благодаря! Значи е добре, че не е найлон като сателитното качество. А има ли ги и еротичните канали в Smart tv приложението? При стар сателитен абонамент може ли да се пусне Smart tv приложение като временен пакет или трябва задължително да се направи нов договор, в който да е включено и Smart tv приложението?
Ако може като временна услуга да се пусне Smart tv приложението при стар сателитен абонамент, колко ще струва месечната такса само за ТВ апликацията и откъде се активира?
Работи ли през абсолютно всеки вид интернет доставчик или трябва задължително да се ползва мрежата на Виваком?
Две, три страници назад в темата е писано,че става да се гледа от друг интернет точно този смарт тв от сателит. Също е споменато,че със стар договор се плаща 3лв. А за новите било безплатно. Също беше споменато и качеството,че не е като на останалите смарт тв други договори и има някакво забавяне.
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 08-12-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 650
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А някой знае ли дали Еон бокса и Б Бокса са с 1 Гбит Лан порт?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 08-12-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на ЕОН Фулл 500 мбит - на ЕОН 4К УХД ХДР приемника постоянната му скорост е 65 мбит. - жично свързан съвсем отделен нет е за ЕОН 4К ТВ. приемника от компютрите!

Хубаво е да се рестартира и приемника и вивакомския гигабитов рутер веднъж на 15-16 дни - особено каго сеу ползват към 10 смарт устройства и на всички бичи ХД и 4К канали от същия нет - в противен случай забелязох че пада скороста от 500 на 220-230 мбит на компютрите при жично свързване и на 25 мбит безжично на лаптопа се срива скороста. И на хд и 4к каналите изписва грешка 25 000 и черен екран.
След пълния рестарт/от щепсала директно на всичко/ и изчакване поне 3-4 мин на изключено - всичко литва после.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 08-12-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 650
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
Аз съм на ЕОН Фулл 500 мбит - на ЕОН 4К УХД ХДР приемника постоянната му скорост е 65 мбит. - жично свързан съвсем отделен нет е за ЕОН 4К ТВ. приемника от компютрите!



Хубаво е да се рестартира и приемника и вивакомския гигабитов рутер веднъж на 15-16 дни - особено каго сеу ползват към 10 смарт устройства и на всички бичи ХД и 4К канали от същия нет - в противен случай забелязох че пада скороста от 500 на 220-230 мбит на компютрите при жично свързване и на 25 мбит безжично на лаптопа се срива скороста. И на хд и 4к каналите изписва грешка 25 000 и черен екран.

След пълния рестарт/от щепсала директно на всичко/ и изчакване поне 3-4 мин на изключено - всичко литва после.
Нещо не разбрах, как така е отделен интернета? Нали цялата идея на ЕОН е да е през интернета, и да няма отделни портове за ТВ и интернет. Ако е само 65 мегабита, то тогава би трябвало да е 100 мегабитов порта на приемника. Питам, защото се чудя към кой доставчик да мина и дали ми би ми вършела работа скорост от 100+ мегабита, ако искам да ползвам бокса не само за тяхната телевизия.
Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 08-12-2021
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 330
Благодари: 28
Получил благодарност:
70 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демиров Вижте мненията
Аз съм на ЕОН Фулл 500 мбит - на ЕОН 4К УХД ХДР приемника постоянната му скорост е 65 мбит. - жично свързан съвсем отделен нет е за ЕОН 4К ТВ. приемника от компютрите!

Хубаво е да се рестартира и приемника и вивакомския гигабитов рутер веднъж на 15-16 дни - особено каго сеу ползват към 10 смарт устройства и на всички бичи ХД и 4К канали от същия нет - в противен случай забелязох че пада скороста от 500 на 220-230 мбит на компютрите при жично свързване и на 25 мбит безжично на лаптопа се срива скороста. И на хд и 4к каналите изписва грешка 25 000 и черен екран.
След пълния рестарт/от щепсала директно на всичко/ и изчакване поне 3-4 мин на изключено - всичко литва после.
Досев скай нет ,бяха по добри
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 09-12-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Нещо не разбрах, как така е отделен интернета? Нали цялата идея на ЕОН е да е през интернета, и да няма отделни портове за ТВ и интернет. Ако е само 65 мегабита, то тогава би трябвало да е 100 мегабитов порта на приемника. Питам, защото се чудя към кой доставчик да мина и дали ми би ми вършела работа скорост от 100+ мегабита, ако искам да ползвам бокса не само за тяхната телевизия.
Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Точно така - само през интернет и жично е ЕОН приемника/безжичната връзка е деактивирана софтуерно още от сърбите- Юнайтед груп/
и нета за ЕОН ми е само през най-новия гигабитов /файбър нет/ и е отделен за ЕОН 4 К приемника - 65 мбит. си е за 4К ЕОН приемника интернета и 500 мбит/510 мбит постигам файбър нет за компютрите - при жично свързване/ за моя абонаметен план.

Последно редактирано от демиров : 09-12-2021 на 15:36
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на демиров за този полезен пост :
Underworld (09-12-2021)
  #1049  
Стар 09-12-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 650
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря, но пак не разбирам как му е отделен интернета? Нали твоя рутер рутира трафика, дори и техния да е - сложили са QoS към Мак адреса на приемника, който ограничава скороста до 65мегабита ли? Нещо не ми се връзва и не ми се вярва?
Ти тестваш връзката по някакъв начин или гледаш на колко е вързан порта?
Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 09-12-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

EON 4K UHD HDR приемника си има тестер в менюто за скороста коята получава...отделен мак адрес има.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 69 (2 членове и 67 гости)
атс58, Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.