The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 17-01-2011
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roccoSF Вижте мненията
Като е жена, да се напише само Трифонова! Аз откъде да знам, то както е тръгнало, може и бебето да пише от името на двамата! Баси м..та
Четеш постовете малко по назад и ще разбереш
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17-01-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да премахнем врага докато е време! Иначе всички съпруги ще се научат да влизат във форумите да излагат мъжете си. Предлагам на Админа да банне трифонова. (бутон бан)
Отговори с цитат
  #103  
Стар 17-01-2011
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Браво, я каква хубава темичка се е заформила тука, трябва да кажа на мойта СС /скъпа съпруга/, да вземе да я прочете.

Колкото до всичко изписано не разбирам аз кому е нужно тъй с рогите напред г-жо Трифонов(а). Проблемът с комуникацията се появява рано или късно във всяко средностатистическо семейство. Решението е сравнително лесно - покрай мен моята СС изучи някакви неща за линукс и техника, а аз покрай нея разбрах какво е това вилеров бод, Двоен кръст, Гобленов бод, модел 1:1, ДМЦ, Ариадна и т.н. След като превърнахме личните интереси в общи вече си комуникираме.

Сега като се прибера и тя ми каже че днеска била правила не знам си кво си не гледам като теле, а кимам с разбиране.......Аз като и кажа какво било и къв линукс и тя не ме гледа като теле......

Това с рязане на кабели и вървене с рогата напред не решава проблемите, обикновенно ги задълбава


Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Да премахнем врага докато е време! Иначе всички съпруги ще се научат да влизат във форумите да излагат мъжете си. Предлагам на Админа да банне трифонова. (бутон бан)
Не разбирам какво ти пречи жената си седи и си пише - това че тебе те е срам от нещо - прави си сам изводите
__________________
Знанието не ни прави нито по-добри, нито - по-щастливи. Мъдростта е свобода!
vdr: tbs QBOX S2 on Asrock ION 330 vdr, Dreambox 500s, DL-STB-S200 --> Bulsat antena 75E, Triax TD 78 - 39E,42E, Tecatel 100 - 4.8E, 9E, 13E, 16E, 19.2E, 23.5E, 28.2E.

Последно редактирано от бебезавър : 17-01-2011 на 14:54
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бебезавър за този полезен пост :
Трифонов(а) (17-01-2011)
  #104  
Стар 17-01-2011
Трифонов(а) Трифонов(а) не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 33
Благодари: 6
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Именно, за да не се прояви проблемът в комуникацията, усилия трябва да правят и двете страни. Както виждаш, аз търся мненията ви, за да ги прочете мъжът ми. Тук има такива, които се доближават до моето, но разбира се, мъжката солидарност също се включва. Не разбирам обаче защо делите зъниманията на мъжки и женски. Аз със сигурност разбирам от бодове по-малко от теб.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 17-01-2011
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трифонов(а) Вижте мненията
Именно, за да не се прояви проблемът в комуникацията, усилия трябва да правят и двете страни. Както виждаш, аз търся мненията ви, за да ги прочете мъжът ми. Тук има такива, които се доближават до моето, но разбира се, мъжката солидарност също се включва. Не разбирам обаче защо делите зъниманията на мъжки и женски. Аз със сигурност разбирам от бодове по-малко от теб.
не съм искал да ги деля на такива, ако си останала с такова впечатление се извинявам, просто казвам че всеки има любимо занимание - утре ако мойта жена реши да ремонтира трактори - ще се запозная и с устройството на трактора - за да мога да я окуража и да имаме още една тема за комуникация........просто в момента така са ни заниманията за това съм дал такъв пример.
__________________
Знанието не ни прави нито по-добри, нито - по-щастливи. Мъдростта е свобода!
vdr: tbs QBOX S2 on Asrock ION 330 vdr, Dreambox 500s, DL-STB-S200 --> Bulsat antena 75E, Triax TD 78 - 39E,42E, Tecatel 100 - 4.8E, 9E, 13E, 16E, 19.2E, 23.5E, 28.2E.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 17-01-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бебезавър Вижте мненията
Не разбирам какво ти пречи жената си седи и си пише
Не разбираш, защото си станал женчо.
И самата Трифонова индиректно ти го казва:
Цитирай:
Първоначално написано от Трифонов(а) Вижте мненията
Аз със сигурност разбирам от бодове по-малко от теб.


Форума не е място за решаване на семейни проблеми или кошче за душевни отпадъци. На мен не ми е кеф да чета, че трифонов не обръщал внимание на жена си или че я оправял от време на време - и всичко това го научихме по инициатива на г-жа трифонова.
Аз че съм спамер спамер съм, ама спам от такова естество чак и на мен ми идва в повечко.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 17-01-2011
Трифонов(а) Трифонов(а) не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 33
Благодари: 6
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бебезавър Вижте мненията
не съм искал да ги деля на такива, ако си останала с такова впечатление се извинявам, просто казвам че всеки има любимо занимание - утре ако мойта жена реши да ремонтира трактори - ще се запозная и с устройството на трактора - за да мога да я окуража и да имаме още една тема за комуникация........просто в момента така са ни заниманията за това съм дал такъв пример.
Твоят подход ми харесва, но въпросът е на теб наистина ли са ти интересни бодовете и на нея наистина ли линуксът
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17-01-2011
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Не разбираш, защото си станал женчо.
И самата Трифонова индиректно ти го казва:



Форума не е място за решаване на семейни проблеми или кошче за душевни отпадъци. На мен не ми е кеф да чета, че трифонов не обръщал внимание на жена си или че я оправял от време на време - и всичко това го научихме по инициатива на г-жа трифонова.
Аз че съм спамер спамер съм, ама спам от такова естество чак и на мен ми идва в повечко.
Така като гледам темата е в раздел Забавно а не в частта на форума в която се обсъждат важни теми свързани със сателитна телевизия - а може и да бъркам.........явно в раздел забавно трябва да е сериозно!

Колкото до това какво съм станал ела да се убедиш сам!

Ако това че правя компромиси и уважавам жена си, ме прави женчо - ми да такъв съм, ама имам стабилен и красив брак!

Крайно време е да спреш да се изказваш неподготвен и в теми които не ти е кеф да ги четеш - просто не го правиш, след като си дошъл тук за да четеш само специализираните теми айде бегай по другите раздели, че ти се изтърка Ф5 да рефрешваш тази!


Цитирай:
Първоначално написано от Трифонов(а) Вижте мненията
Твоят подход ми харесва, но въпросът е на теб наистина ли са ти интересни бодовете и на нея наистина ли линуксът
Може и да не са ми интересни някой неща, както и на нея други, но бракът е въпрос на КОМПРОМИСИ, искаме или не винаги е така. Когато са едностранни компромисите обикновено рано или късно идват едни думи и действия за които може човек да съжалява после, ама няма връщане обикновено за това трябва да има мир и любов
__________________
Знанието не ни прави нито по-добри, нито - по-щастливи. Мъдростта е свобода!
vdr: tbs QBOX S2 on Asrock ION 330 vdr, Dreambox 500s, DL-STB-S200 --> Bulsat antena 75E, Triax TD 78 - 39E,42E, Tecatel 100 - 4.8E, 9E, 13E, 16E, 19.2E, 23.5E, 28.2E.

Последно редактирано от бебезавър : 17-01-2011 на 15:15
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бебезавър за този полезен пост :
Трифонов(а) (17-01-2011)
  #109  
Стар 17-01-2011
Трифонов(а) Трифонов(а) не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 33
Благодари: 6
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Не разбираш, защото си станал женчо.
И самата Трифонова индиректно ти го казва:



Форума не е място за решаване на семейни проблеми или кошче за душевни отпадъци. На мен не ми е кеф да чета, че трифонов не обръщал внимание на жена си или че я оправял от време на време - и всичко това го научихме по инициатива на г-жа трифонова.
Аз че съм спамер спамер съм, ама спам от такова естество чак и на мен ми идва в повечко.
Скъпи, като гледам броя на постовет ти, не ти вярвам, че не искаш да четеш темата. И ти казах ама хич не се удържаш, стой под похлупака, да омекнеш.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17-01-2011
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трифонов(а) Вижте мненията
Скъпи...
Щом ти стана скъпи вземи го и него у вас. Ще имаш двама не един зарибен.

Аз бях предложил да ти купят вибратор. Може да си му дадеш име и винаги ще ти е верен. Дето има една дума една работа като може да си я свършиш сам не я давай на друг.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън

Последно редактирано от Ламерът : 17-01-2011 на 15:22
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
демонтира, жена, ми, системата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 12 (0 членове и 12 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Жена от засада разбира ли? dido sat 2010 СПОРТ 5 25-01-2011 21:46
Да се заключи ли темата "Жена ми ми демонтира системата!" MasterLee Кошче 28 20-01-2011 20:06
Срив в системата на М-Тел за ЧРД kabel Дъра-Бъра 48 27-09-2010 23:46
Жена оглавява ПРО БГ МЕДИА от днес! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-03-2010 16:04
Тясно-специализирани въпроси за DVB-S системата ELvul Въпроси и отговори 12 15-07-2009 08:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.