The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 28-02-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jassen Вижте мненията
Май наистина е време да смениш хапчетата.
То хубаво да ги смени, ама такива като за него още не са измислени.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 02-03-2011
БатеГойко БатеГойко е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,564
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз си взех ZHD100 и ще направя едно бързо ревю на плюсовете и минусите му.Използван е Скарт изхода,телевизора е 29' CRT.
Плюсове:
1.Дава се без пари-срещу Ирдето карта.
2.Успява да отвори HD каналите.
3.Има добре изглеждащо дистанционно,на което повече от половината бутони са неизползваеми.
Минуси:
1.Картината е по-зле,отколкото с ДМ500.
2.На някои канали картината започва да насича ,все едно пропуска кадри.Ефекта е много дразнещ за очите.Оправя се,като се изключи и отново включи приемника.
3.Книжката,съпътстваща приемника няма нищо общо с действителността ( освен че захранването е 220 В/50 Хц.). Според ръководството могат да се сканират програми и куп други неща,които реално не съществуват.
4.При промяна от 16:9 към 4:3 промяната става,но връщането обратно само след изключване и включване от контакта.
5.Сигурен съм,че списъка може да продължи с още точки,но искренно се надявам от Булсат да доработят приемника,защото лично аз ( а и доста други хора) са разочаровани от него.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 02-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
И аз си взех ZHD100 и ще направя едно бързо ревю на плюсовете и минусите му.Използван е Скарт изхода,телевизора е 29' CRT.
Плюсове:
1.Дава се без пари-срещу Ирдето карта.
2.Успява да отвори HD каналите.
3.Има добре изглеждащо дистанционно,на което повече от половината бутони са неизползваеми.
Минуси:
1.Картината е по-зле,отколкото с ДМ500.
2.На някои канали картината започва да насича ,все едно пропуска кадри.Ефекта е много дразнещ за очите.Оправя се,като се изключи и отново включи приемника.
3.Книжката,съпътстваща приемника няма нищо общо с действителността ( освен че захранването е 220 В/50 Хц.). Според ръководството могат да се сканират програми и куп други неща,които реално не съществуват.
4.При промяна от 16:9 към 4:3 промяната става,но връщането обратно само след изключване и включване от контакта.
5.Сигурен съм,че списъка може да продължи с още точки,но искренно се надявам от Булсат да доработят приемника,защото лично аз ( а и доста други хора) са разочаровани от него.
Как бре! Гърга Пича и ДЕМТ-а уриваа всичко, че има супер картина и няма проблеми, пък ти какви ги пишеш.Явно пичовете трябва да сменят очилата!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #104  
Стар 02-03-2011
БатеГойко БатеГойко е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,564
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Боксер Вижте мненията
Как бре! Гърга Пича и ДЕМТ-а уриваа всичко, че има супер картина и няма проблеми, пък ти какви ги пишеш.Явно пичовете трябва да сменят очилата!
Може да съм карък и да ми се е паднала дефектна бройка.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 02-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Може да съм карък и да ми се е паднала дефектна бройка.
Пълни дръвцета са, не е само при теб!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #106  
Стар 02-03-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
И аз си взех ZHD100 и ще направя едно бързо ревю на плюсовете и минусите му.Използван е Скарт изхода,телевизора е 29' CRT.
Плюсове:
1.Дава се без пари-срещу Ирдето карта.
2.Успява да отвори HD каналите.
3.Има добре изглеждащо дистанционно,на което повече от половината бутони са неизползваеми.
Минуси:
1.Картината е по-зле,отколкото с ДМ500.
2.На някои канали картината започва да насича ,все едно пропуска кадри.Ефекта е много дразнещ за очите.Оправя се,като се изключи и отново включи приемника.
3.Книжката,съпътстваща приемника няма нищо общо с действителността ( освен че захранването е 220 В/50 Хц.). Според ръководството могат да се сканират програми и куп други неща,които реално не съществуват.
4.При промяна от 16:9 към 4:3 промяната става,но връщането обратно само след изключване и включване от контакта.
5.Сигурен съм,че списъка може да продължи с още точки,но искренно се надявам от Булсат да доработят приемника,защото лично аз ( а и доста други хора) са разочаровани от него.
не насича при мен картината,никога не се налагал рестарт на приемника от копчето досега,,върви го подмени,сменят го веднага без да питат много много,този приемник ми е втория ,първия се държеше така и прегряваше и забиваше,смениха го веднага още същия ден,всички дефектни бройки са изтеглени от пазара,но по някаква случайност ти е попаднал такъв,какъвто беше и моя случай,като цяло съм много доволен от приемника
Отговори с цитат
  #107  
Стар 02-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
...............като цяло съм много доволен от приемника
Би ли споделил от какво точно си доволен?Картина, подредба на канали, бързо отваряне на HD каналите и въобще по сравнение с кой приемник си доволен?
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #108  
Стар 02-03-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Боксер Вижте мненията
Би ли споделил от какво точно си доволен?Картина, подредба на канали, бързо отваряне на HD каналите и въобще по сравнение с кой приемник си доволен?
за картината да нещо не може да преобразува форматите на екрана,и трябва постоянно от телевизора да местя,подредбата на каналите е много добра ,а това с бутоните от 1 до 9 за превключване на каналите е много добро,хд каналите наистина имат леко забавяне,сравнявам с арива ,който по-бързо отваря.На Zhd 100 през hdmi липсва възможност да се местят системите между rgb и yuv,резолюциите които са зададени са 576,720 и 1080 липсва 480 която за нашите телевизии си е идална за добра картина,така че ако ще се гледат sg програми само през скарта картината е перфектна ,а хд-тата през hdmi
Отговори с цитат
  #109  
Стар 02-03-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
за картината да нещо не може да преобразува форматите на екрана,и трябва постоянно от телевизора да местя,подредбата на каналите е много добра ,а това с бутоните от 1 до 9 за превключване на каналите е много добро,хд каналите наистина имат леко забавяне,сравнявам с арива ,който по-бързо отваря.На Zhd 100 през hdmi липсва възможност да се местят системите между rgb и yuv,резолюциите които са зададени са 576,720 и 1080 липсва 480 която за нашите телевизии си е идална за добра картина,така че ако ще се гледат sg програми само през скарта картината е перфектна ,а хд-тата през hdmi
Като гледам - приемник мечта!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #110  
Стар 02-03-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Боксер Вижте мненията
Като гледам - приемник мечта!
никой не е казал че приемника е уникален,може да стане като приеме най-важния ъпдейт за дайсека,но засега това е единствения начин-най евтин за гледане на българските хд-та,след резване на ирдетото на 11012,посочи ми в момента вариант да гледам целия пакет с хд на булсата на аривата на cccam на цената на кутия цигари.А с zhd получих текущия и два месеца безплатен пълен пакет и 4-я и 5-я месец икон.пакет.Като за приемника платих 28 лева след връщане на основната делта,а на трите допълнителни приемника договора им си остава безсрочен
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, Булсатком, на, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Чиния и приемник от Булсатком - приложение? peter_sokolov Въпроси и отговори 19 12-05-2020 21:21
Сателитен приемник на Булсатком Криси89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 13-03-2011 15:06
как да си свържа 2 сателитни антени към булсатком приемник ааааааа Въпроси и отговори 13 03-03-2011 11:33
помощ за махане на софтуер на булсатком приемник САША БЕЛИЯ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 42 13-11-2010 17:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.