The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1121  
Стар 09-11-2012
Аватара на CuMo
CuMo CuMo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 130
Благодари: 32
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БМВ_е30 Вижте мненията
аз карта си имам въпроса е защо аджеба заключват само 10-15 канала и то тях ги има аналогови и защо вобще трябва да има заключени канали? идеята е само да ти вземат парите за картата ли? идеята е защо трявба да ги има тия карти щом има вариянт да ги няма
Аз ще ти обясня защо кодират хубавите канали,явно не си наясно съвсем с някои тънкости.Знаеш ли колко хора във нашия прекрасен град крадат кабелна от МСАТ ? А знаеш ли колко от тях имат телевизори с DVB-C тунери? А сега се замисли ако всички канали бяха свободни,как всички тези 100-тици пирати щяха да гледат HD канали,за които аз плащам без пари и щяха да си викат "Aз съм е...ти тариката".Дано си ме разбрал правилно.
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 09-11-2012
БМВ_е30 БМВ_е30 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз съм пределно на ясно с това коет ми обесняваш ама нали се сещаш че те и сега си гледат всички хд канали и абсолютно всикчи програми безплатно само първа втора и трета ги гледат с лошо качество...
моя въпрос е защо само някой канали... акто се опитват да правят нещо ограничаващо да кодират всички канали .... като няма да кодират да пуснат всички и тва е ....
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 09-11-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БМВ_е30 Вижте мненията
някой има ли идея защо за момента са свободни и докога ще е така ? има ли шанс да остане завинаги така?
От това по-яка реклама няма, че и без пари. Максимум до понделник сутринта ще е така. Гледай каквото ще гледаш, после само Mezzo, Ftv и Планета HD.
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 10-11-2012
манингер манингер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CuMo Вижте мненията
Аз ще ти обясня защо кодират хубавите канали,явно не си наясно съвсем с някои тънкости.Знаеш ли колко хора във нашия прекрасен град крадат кабелна от МСАТ ? А знаеш ли колко от тях имат телевизори с DVB-C тунери? А сега се замисли ако всички канали бяха свободни,как всички тези 100-тици пирати щяха да гледат HD канали,за които аз плащам без пари и щяха да си викат "Aз съм е...ти тариката".Дано си ме разбрал правилно.
Браво бе специалист! Много си навътре в материята че чак и обясняваш! Крадеца вика дръжте крадеца! Били крадели от МСАТ! Да ти изброя ли от колко програми Пиратите крадат сигнал! Когато обаче трябва да се плати за качествени програми си правят оглушки или излизат с изтъркани клишета от рода на " Водим преговори в момента". Ебати преговорите ебати чудото! Аман от такива застъпници и специалисти които са навътре в нещата! Нали уж имаше сигурна информация за БТВ HD пакета, мойта не била вярна! Какво стана, гледаме ли? О, забравих че още водят преговори!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на манингер за този полезен пост
д.е.м.т (10-11-2012), Досев (10-11-2012)
  #1125  
Стар 10-11-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи, настрана от всекидневното тролене (от което не знам какво може да е удоволствието, освен ако не си форумен фетишист и мазохист), една качествена телевизия за мен трябва да разполага с много добри спортни и филмови канали, както и със солидно количество документални. Всички знаем, че МСАТ имат 7 истински филмови HD програми, заедно с новите 3, и те са истински филмови програми, а не като новия FOX - тотално разочарование, повтарят Малкълм и Спешно отделение. За мен FOX е пълно копие на Fox Life, когато стартираше и беше интересно. Не съм го гледал откакто е почнал. Не гледам и MGM, защото качеството е отвратително. За спортните канали няма какво да се коментира. Документалните са пълен пакет, някои прибавят Discovery HD, други махат. Единственото, което трябва на МСАТ е Travel Channel HD, защото е уникален канал, както и някой измежду ESPN HD и NOVA PL HD. Но на другите оператори им трябват много повече неща.

Последно редактирано от Cavalry : 10-11-2012 на 13:25
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Cavalry за този полезен пост
d.ivanov (10-11-2012), Nicky (10-11-2012)
  #1126  
Стар 10-11-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от манингер Вижте мненията
Ей на такива хора не мога да се начудя, все едно цял живот си гледал Hd . Да ме извиняваш, но когато аз си донесох първия плазмен телевизор от Германия ти сигурно си гледал черно-белия кинескоп на баба си. За мен е важно съдържанието на канала който гледам а не формата! Мислиш ли че бих гледал Планета HD. Айде лека вечер че станах Митьо Китката да пиша. Отивам да се намацам някъде!
Gimme a break... След толкова бучене във форума за btv HD, сега пък формата не бил от значение... а то пък едно съдържание...

И какво се оказва: HBO не гледаш (щото не било безплатно като при другите кабеларки в Русе) и какъвто си борец за авторски права, сигурно ще кажеш че и до Zamunda.net не припарваш... предполагам, че поне на кино ходиш, иначе за да гледаш SkyFall трябва да чакаш да минат 10 години, че да го пуснат по Btv Cinema
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 10-11-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами съжалявам за чуждиците ама в българския език няма думи за такива като теб освен псувни. Виждал съм и други като теб, например в спортен форум някой си наумява, че трябва да храни един определен атлет или отбор нон-стоп и го прави като употребява едни и същи думи и изрази. Както всеки трол обаче се надценяваш като си мислиш, че казваш нещо толкова важно, че хората са длъжни да ти четат петте повтарящи се фрази пет пъти в седмицата.

Да, аз съм на blizoo, защото в моя дом се гледа основно английското първенство. Не съм съвсем доволен обаче, имат скапано трасе и некомпетентно обслужване. Плащам си чинно колкото за две кабелни, без да се правя на голямата работа, чудя се обаче за какво плащам. За канали за стари лелки като Fine Living ли, които ти така бълнуваш. Това не е моята представа за качествени документални канали, качествените документални канали са Nat Geo HD, Discovery HD, History HD, DocuBox HD, Travel HD и Nature HD. Ако МСАТ няма два от тях, познай какво, blizoo също нямат два от тях. Последно blizoo спряха RTL, RTL 2 и VOX. Иначе са "най-големия кабелен оператор в БГ". И нищо чудно, че не знаеш кой е седмия филмов HD канал на МСАТ, защото просто не си абонат, разбира се. Хайде, релаксирай като пишеш едно и също, храни се от гневните реакции на другите, само знай, че границата до шизофренията и социопатията е много тънка.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Cavalry за този полезен пост
CuMo (10-11-2012), d.ivanov (10-11-2012), polomski (11-11-2012)
  #1128  
Стар 10-11-2012
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди време ,юли месец бях заделил 230 лев и мислех да мина към мсат,но като се замислих си везех линукс приемник , та взех и на компа имам оскам сървър.Да гледаш целият пакет на sky it ,което се хваща от sky de/те са със най качествена картина/...........
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 11-11-2012
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,826
Благодари: 403
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде, подгрявката с Alicia Keys завърши, MTV наградите ЕМА / Франкфурт 2012 започват - червения килим , следва наградите по MTV Live HD(778 MHz,1080i, 16x9, Dolby Digital, свободно)
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg MTV Avards_EMA 2012 001 (675 x 506).jpg.jpg (79.8 КБ, 36 разглеждания)
Тип файл: jpg MTV Avards_EMA 2012 002 (675 x 506).jpg.jpg (63.7 КБ, 31 разглеждания)
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 11-11-2012 на 22:08
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ПоповП за този полезен пост
Nicky (12-11-2012), НАА (11-11-2012)
  #1130  
Стар 12-11-2012
Nicky Nicky не е на линия
Сат. Форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 229
Благодари: 373
Получил благодарност:
14 пъти в 11 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране МСАТ

Отмина понеделник сутрин....програмите са още свободни...

Последно редактирано от Nicky : 12-11-2012 на 20:06
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.