The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 21-09-2013
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Тя масовката и при двете платформи на това се радва
Може и при двете на това да се радва, но при сиФоните се радва от месец-два с първите бета версии или от два-три дни с официалната.
А дълги години досега стояха на едни и същи икони и като се появи нова версия на ОС разбираха единствено по това, че батерията започваше да им пада много бързо
Докато при хемороидите както обичате да ги наричате с всяка нова версия на ОС всичко е променено визуално и изглежда по-добре отпреди.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21-09-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Новите икони ли да чакам или как работи ос ? Дреме ми какъв цвят са, определено старите бяха по добре
Отговори с цитат
  #123  
Стар 21-09-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Пиши си ги колкото искаш. От задръстен теоретичен плъх като теб знаеш ли как ще се засегна? Защото колкото и да си лаеш, то моделите, които в момента излизат на пазара всекидневно са ми в ръцете и мога да ги тествам и ползвам колкото желая, докато съм убеден, че ти само им се радваш на картинка или през стъкло и в най-добрия случай може да ги поразцъкаш за няколко минутки.... А за Нексуса не е нужно да го сравняват с него. Защото 5-цата, която ще бъде представена до няколко дни на 99% е сигурно, че ще е на базата на G2. Защо трябва да правят сравнение на 2 почти еднакви продукта?

Е как няма да настане писане, като от километри личи, че си пълен комплексар, ама наистина пълен...
Едно е да можеш да ги тестваш, друго е само да имаш желание. Ти като ги подреждаш на витрината да казваш, че са ти минали през ръцета - така съм съгласен. Иначе и на теория куцаш.
Нексус 5 още не е излязъл, че да го споменаваш. И акцента беше, че с нексуса никой не се сравнява, ама пак дремеш някъде.
Мога да взема който телефон си посискам да го разцъкам за два дена. Също така покрай мен имам приятели с ЕйчТиСи-та, Нексус-и, Сифон-и и редовно обменяме инфо, единствено нямам със Сони - не я искат нещо стъкларията. Цоко, аз комплекси нямам, телефончета мога да си купувам когато ми е кеф.

Към Хейтмена - Софоня са хипер и особено дупер затова хемероидите са по-присъщи на тях. Още повече, че сега като се напънаха да догонват май при тях им излезе хемероидчето . В понеделник ще ми донесат 4С за да мога аз да я ъпдейтна до и0с7 и ще ти кажа как е, че до последно момата, която го ползваше (до преди да си вземе SGS IV) постоянно се оплакваше, че все нещо запарвало, особенно при уатс ъп като натисне да отговори, клавиатурката се показва след 20 сек.
Ще изчакам още малко и ще видя тогава с бенчовете как е и каква е измамата, която винаги съществува при Софините.
Сега щели да патентоват една българска дума, че им е принадлежала. След ай клауд, ай фон, ай нам какво си, ще патентовали ай сиктир .
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Денислав за този полезен пост :
dsc (21-09-2013)
  #124  
Стар 21-09-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Едно е да можеш да ги тестваш, друго е само да имаш желание. Ти като ги подреждаш на витрината да казваш, че са ти минали през ръцета - така съм съгласен. Иначе и на теория куцаш.
Нексус 5 още не е излязъл, че да го споменаваш. И акцента беше, че с нексуса никой не се сравнява, ама пак дремеш някъде.
Мога да взема който телефон си посискам да го разцъкам за два дена. Също така покрай мен имам приятели с ЕйчТиСи-та, Нексус-и, Сифон-и и редовно обменяме инфо, единствено нямам със Сони - не я искат нещо стъкларията. Цоко, аз комплекси нямам, телефончета мога да си купувам когато ми е кеф.
Не само че имаш комплекси, ами направо те и тресат. И си личи във всеки един твой пост. А след като не си наясно за телефоните, които получавам, за определени бройки, които мога да ползвам и не само за ден, два, а колкото пожелая - не се обаждай и да се правиш на оригинален с минаването през ръцете, защото пак само показваш, че си далеч от истината, не ме познаваш и освен да се пениш от злоба друго не можеш да ми кажеш. Живей си в измисления твой свят на фен на Самсунг, цъкай си тъчвиза с "екстричкиТЕ", които ти предлага, но не натрисай мнението си наляво и надясно, "г-н от моето по-убаво нема". А за Нексуса защо да се сравнява някой с него? Особено пък LG, които са и производителите на последните 2 модела. Ти си теоретичен плъх и знаеш, че идеята на Гугъл изобщо не е това да е масовка. И точно заради това този модел не е за идиоти като теб.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 21-09-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Бенчмарковете ги тествай с 5s не 4s на девойката.
Измамите с бенчмарковете ги правят твоите любимци от гнусмас, ти като главен духач си първи на всеки тест.
Убеждавам се ,че си тъп като галош и комплексиран както казва цецо, цъкай си на пластмасата и не се меси
Отговори с цитат
  #126  
Стар 21-09-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Не само че имаш комплекси, ами направо те и тресат. И си личи във всеки един твой пост. А след като не си наясно за телефоните, които получавам, за определени бройки, които мога да ползвам и не само за ден, два, а колкото пожелая - не се обаждай и да се правиш на оригинален с минаването през ръцете, защото пак само показваш, че си далеч от истината, не ме познаваш и освен да се пениш от злоба друго не можеш да ми кажеш. Живей си в измисления твой свят на фен на Самсунг, цъкай си тъчвиза с "екстричкиТЕ", които ти предлага, но не натрисай мнението си наляво и надясно, "г-н от моето по-убаво нема". А за Нексуса защо да се сравнява някой с него? Особено пък LG, които са и производителите на последните 2 модела. Ти си теоретичен плъх и знаеш, че идеята на Гугъл изобщо не е това да е масовка. И точно заради това този модел не е за идиоти като теб.
Пак не ми стана ясно за комплексите. От какво да злобея, че работиш в магазин за телефони ??? Ами като имаш възможност да ползваш - ползвай, а не само да парадираш. От постовете се вижда ясно, какво си разцъкал. За четенето е ясно - четеш за кои модели има най-големи бонуси.
Не натрисам мнението, че от моето по-убаво нема, а че освен нексус и ехч ти си има и други телефончета и всеки сам да си прецeнява, а не във всеки удобен момент да се заяждаш, че виждал ли колко зле били телефончетата ако не са нескус. На последното Google I/O видях една от идеите им - Samsung Galaxy S IV GOOGLE EDITION с отключен буутлоудер. На LG евала и така да продължават и Sony. Сравнението беше в преносен смисъл, но пак не хвана, но да не обяснявам, че дълго ще стане.

Към Хейтмана - Както писах на 4С ще тествам и0с7, а за беночовете писах, че ще изчакам (за да се появи 5С за тестове). И преди да постнеш нещо, пуши цигарка за да се успокоиш и тогава прочети и пиши .
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 21-09-2013 на 18:20
Отговори с цитат
  #127  
Стар 21-09-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пич, абсолютни глупости пишеш. Аз, за разлика от теб никога не съм парадирал и не съм се изтъквал какви телефони имам. Нексус ползвам, а и ще ползвам занапред, защото държа като излезе нова версия на Андроид да тествам първи. Но да тествам официален РОМ от Гугъл, а не разни девелопърски изпълнения и портове от други модели на знайни и незнайни готвачи. Не държа в джоба да имам телефон с топ хардуер. За разлика от теб. А най-тъпо е, че не приемаш фактите. А факта е, че Галакси серията не са върха на сладоледа, а масовка. Подобно на iPhone. Но ти не приемаш този факт, а постоянно ми говориш за някакви глупави бенчове. И сега те гледам. За някаква мадама ми пише и това, че бенчове щял да и прави.... Няма да и тества разкрача, бенчове ще прави. Галфон
Пак ти казвам - слез на земята.... И комплекса не се изразява в това, че завиждаш на когото и да е, за каквото и да било. А в това, че не приемаш реалността. А реалността е, че Самсунг в много отношения е пълен леш....

P.S.А за бонусите не се притеснявай. Бонусите са за търговските консултанти. А аз не съм такъв
Отговори с цитат
  #128  
Стар 21-09-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Нексус ползвам, а и ще ползвам занапред, защото държа като излезе нова версия на Андроид да тествам първи. Не държа в джоба да имам телефон с топ хардуер.

За разлика от теб. А най-тъпо е, че не приемаш фактите. А факта е, че Галакси серията не са върха на сладоледа, а масовка. Подобно на iPhone. Но ти не приемаш този факт, а постоянно ми говориш за някакви глупави бенчове. И сега те гледам. За някаква мадама ми пише и това, че бенчове щял да и прави.... Няма да и тества разкрача, бенчове ще прави. Галфон
Пак ти казвам - слез на земята.... И комплекса не се изразява в това, че завиждаш на когото и да е, за каквото и да било. А в това, че не приемаш реалността. А реалността е, че Самсунг в много отношения е пълен леш....

P.S.А за бонусите не се притеснявай. Бонусите са за търговските консултанти. А аз не съм такъв
Ей с това първото съм съгласен. Това е хубавото на Андроидчето, че има различни модели за различни хора. Аз пък харесвам с топ хардуер, всеки си има предпочитания.

И никъде не говоря постоянно за бенчове. Бенчовете са начина да видиш кой хардуер как е направен, друг начин няма - ако има друг начин кажи. Иначе каката след теста за разкрача докато почива, може един бенч да врътна .

Не съм съгласен, че галакси (SGS II, SGS III, SGS IV) серията са масовка и леш. Да не хващаме темата за софта, че вече сме я обсъждали - промяна за сега няма. Ако дам пак някои примери, че не са леш и масовка, пак ще има, че си хваля моето.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #129  
Стар 21-09-2013
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Добре де, кой е топ модела на топ моделите в момента ?
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #130  
Стар 21-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Добре де, кой е топ модела на топ моделите в момента ?
Sony Xperia Z1,
Sony Xperia Z Ultra

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, note7, s8, samsung, siv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 15 (0 членове и 15 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Samsung Galaxy s5 alexi Приключили продажби 4 15-11-2014 17:14
samsung galaxy y 5360 Васил GSM мобилни комуникации 0 02-03-2014 20:39
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 72 26-09-2012 23:33
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 19:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.