The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1321  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от optics Вижте мненията
Еми каквото почукало такова се обадило! Сигурно е така, че всички тука сателитарстват от зората на демокрацията, ама, кой бил ми вързал дисеците, бил съм от скоро във форума, и още не знам си кви изказвания!
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Въобще не ми гледай регистрацията и колко мнения имам, от 17 години се занимавам и съм върло запален. Бях в другия форум, но там ме ядосаха и се преместих тука, ама като гледам и от тоя форум може да се откажа скоро, и тука се намира по някой друг главоч. Кой ми бил вързал дисеците смешник! Първия сателитен приемник сам съм си го правил ве, 95-та година, а след него още колко съм имал няма да ти казвам. Аз колкото антени съм турнал и дисеци ти толкова ляб не си изял бе!
По отношение на азбокса за цената съм съгласен, все пак си е линукс приеминик и има доста екстри за тия пари, заслужава си разбира се! Преди 3-4 години дадох 600лв за него, беше пресен пресен модел, и имах големи наджеди че ще е голямата работа, или по точно че ще бъде голяма работа, и постоянно се чакаше поредния софт, поредната версия на на някой CAS така си и отиде и си остана!

за мен си един лаладжия и голем смешник па си ги дрънкай колко искаш и кой си в другия форум? че случайно съм и там от 2005 па не се сещам за тебе ... и верно,мое да не съм изял толкова "ляб" ,щото "ляба"е за такива като тебе,аз съм по контра-филето...
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 17-05-2012 на 16:55
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
за мен си един лаладжия и голем смешник па си ги дрънкай колко искаш и кой си в другия форум? че случайно съм и там от 2005 па не се сещам за тебе ... и верно,мое да не съм изял толкова "ляб" ,щото "ляба"е за такива като тебе,аз съм по контра-филето...
И в тоя и в оня форум все същия си си! Постоянно се заяждаш със хората. И ко като си от 2005-та във форума, щом за тебе един човек колко по рано е във форума и по-вече мнения има, автоматично означава голям сателитажия добре! Леко с това конра филе, че се дига кръвно от него!
Ай стига с тия безмислени спорове кой е по-голям и по-стар сателитажия. Явно е че всеки тука има някакви познания в сателитната област. Ама се дразня като ми каже някой, че нищо не разбирам, че съм новобранец и т.н.
Форума е да си помагаме, а не да се обиждаме и да спорим на кой е по-голям. И това май го има само в нашите форуми, в дригите не набляюдавам чак такива работи.
По-добре да се върнем на темата кой е по-добрия вариант между ултимото и ЕТ 9500.
Един колега тука каза, че при единия флаш паметта била в битове а на другия в байтове. Наистина не се бях загледал, по принцип скороста се ме мери в в битове, килобитове, мегабитове в секунда, а количество информация и когато става въпрос за памет в байтове.
На ексренда наистина дават 8 Gbytes, което е колкото на улитмото 1GB (1 гигабайт). Обаче пък рам памета на екстренда я дават 512 MB, а на ултимото 512 Мbytes, и излиза че екстренда RAM паметта е 8 пъти по вече. Много объркват хората с тия битове и байтове, прилича по вече на търговски трик! Щом става въпрос за количество памет или количество информация, трябва да е в байтове, кви са тия моди с тия битове не знам!
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 17-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

То май и на теб не ти са ясни тези битове, байтове... Затова и разчитат на този рекламен трик
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
И в тоя и в оня форум все същия си си! Постоянно се заяждаш със хората. И ко като си от 2005-та във форума, щом за тебе един човек колко по рано е във форума и по-вече мнения има, автоматично означава голям сателитажия добре! Леко с това конра филе, че се дига кръвно от него!
Ай стига с тия безмислени спорове кой е по-голям и по-стар сателитажия. Явно е че всеки тука има някакви познания в сателитната област. Ама се дразня като ми каже някой, че нищо не разбирам, че съм новобранец и т.н.
Форума е да си помагаме, а не да се обиждаме и да спорим на кой е по-голям. И това май го има само в нашите форуми, в дригите не набляюдавам чак такива работи.
По-добре да се върнем на темата кой е по-добрия вариант между ултимото и ЕТ 9500.
Един колега тука каза, че при единия флаш паметта била в битове а на другия в байтове. Наистина не се бях загледал, по принцип скороста се ме мери в в битове, килобитове, мегабитове в секунда, а количество информация и когато става въпрос за памет в байтове.
На ексренда наистина дават 8 Gbytes, което е колкото на улитмото 1GB (1 гигабайт). Обаче пък рам памета на екстренда я дават 512 MB, а на ултимото 512 Мbytes, и излиза че екстренда RAM паметта е 8 пъти по вече. Много объркват хората с тия битове и байтове, прилича по вече на търговски трик! Щом става въпрос за количество памет или количество информация, трябва да е в байтове, кви са тия моди с тия битове не знам!
аз па да ти кажа,че и 2та не си заслужават за тия пари!вършат същата работа като ет6000 ,ама са двойно по-скъпи,заради излишни за сателитаджията глупости!виж,ако си сноб е друго нито ти треа 1 гигабаит флаш,нито повече от 512 рам,а ако ти трябват,има флашка или дискове за тая работа!аз на моя ет5000 не съм видял и до ден днешен да се ползва суап-а,ако че той е с 256мб рам...ет9500 ще си купя,като стане по 500-600лв,не че не мога и сега,а не искам
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 17-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Рама ти върши работа за таймшифт само
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Рама ти върши работа за таймшифт само
таймшифта и с 256 рам си бачка перфектно!даже и превърта без да се замисли.последно пробвано снощи!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 17-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Това, което доста ме дразни на ET6000 е, че няма дисплей. Иначе приемничето си е екстра за паричките.... Аааа, щях да забравя...и дърводелското дистанционно
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 17-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Той и с 32 МБ ще бачка, Веско, но пък с 1 ГБ ще можеш и до тоалетна по голяма нужда да отидеш и да продължиш откъдето си спрял да гледаш
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Той и с 32 МБ ще бачка, Веско, но пък с 1 ГБ ще можеш и до тоалетна по голяма нужда да отидеш и да продължиш откъдето си спрял да гледаш
че аз не знам за какво друго се ползва таймшифта?!?май нещо не си наясно с тая функция,тя се ползва с харддиск или флашка,колкото по-голяма ,толкова по-добре и таймшифта си пише на нея,а не в рам-а...

Цитирай:
Това, което доста ме дразни на ET6000 е, че няма дисплей. Аааа, щях да забравя...и дърводелското дистанционно
е тва е единствения недостатък,ама той е само за хора,дето са имали дисплей...на някой дето до вчера е ползвал дм500,едва ли му пречи..а решението за дистанционното го знаеш ,както и за мод-а със фото-рамка,която се ползва като дисплей ...
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 17-05-2012 на 17:56
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 212 (0 членове и 212 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.