The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1381  
Стар 19-01-2013
ХсС ХсС не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте

Първо да кажа, че до сега бях на Булсат и от другия месец ги ритам, че ми писна от тия смешници!!!
Искам да ви попитам, можете ли да ми дадете някакъв актуален списък с програмите които излъчва МСАТ, както и HD каналите. Ходих в техен офис да питам и какичката нищо не ми каза, даде ми някаква визитка там да съм питал, писах им на e-maila никакъв отговор ... Знам че каналите постоянно се сменят, но горе долу исках да знам с какво разполагат в момента Ако някой може да ми предостави някакъв списък, ще съм много благодарен. Така или иначе от другия месец най-вероятно и аз ще съм част от МСАТ.
Отговори с цитат
  #1382  
Стар 19-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JovaniJo Вижте мненията
Ето ти моята подредба и данни от 19.55 03.01.2013г.Данните са смъкнати от LG LH7000
В архива има exe инсталираш и с него тваряш TLL файла
http://dox.bg/files/dw?a=bef393aa89

P.S Тяхната подредба на МСАТ не е за препоръчване
Цитирай:
Първоначално написано от ХсС Вижте мненията
Здравейте

Първо да кажа, че до сега бях на Булсат и от другия месец ги ритам, че ми писна от тия смешници!!!
Искам да ви попитам, можете ли да ми дадете някакъв актуален списък с програмите които излъчва МСАТ, както и HD каналите. Ходих в техен офис да питам и какичката нищо не ми каза, даде ми някаква визитка там да съм питал, писах им на e-maila никакъв отговор ... Знам че каналите постоянно се сменят, но горе долу исках да знам с какво разполагат в момента Ако някой може да ми предостави някакъв списък, ще съм много благодарен. Така или иначе от другия месец най-вероятно и аз ще съм част от МСАТ.
Погледни цитата преди твоя, там човека е качил списък, като цяло място за сравнение нямаш, много повече и по-качествни канали и над 55 HD такива, препоръчвам ти да дадеш някой лев отгоре и за 20.90лв. да си пуснеш MAX Pack HD, няма да сбъркаш...
Отговори с цитат
  #1383  
Стар 19-01-2013
ХсС ХсС не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Погледни цитата преди твоя, там човека е качил списък, като цяло място за сравнение нямаш, много повече и по-качествни канали и над 55 HD такива, препоръчвам ти да дадеш някой лев отгоре и за 20.90лв. да си пуснеш MAX Pack HD, няма да сбъркаш...
Благодаря за инфото. Това ми е ясно, определено МСАТ имат много повече канали, както и HD такива. От другия месец се местя там Ако има нещо важно което трябва да знам предварително, може да споделите

А и още едно питане, нали винаги когато има испански мач пускат ТВ+, или само за дербитата го пускат ?
Отговори с цитат
  #1384  
Стар 19-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ХсС Вижте мненията
Благодаря за инфото. Това ми е ясно, определено МСАТ имат много повече канали, както и HD такива. От другия месец се местя там Ако има нещо важно което трябва да знам предварително, може да споделите

А и още едно питане, нали винаги когато има испански мач пускат ТВ+, или само за дербитата го пускат ?
Най-важното е , ако имаш телевизор с DVB-C (mpeg4) тунер, направо искай модул+карта, не се занимавай с приемници, за ТВ+ не мога да ти отговоря, не гледам спорт.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Моко (03-06-2014)
  #1385  
Стар 19-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Погледни цитата преди твоя, там човека е качил списък, като цяло място за сравнение нямаш, много повече и по-качествни канали и над 55 HD такива, препоръчвам ти да дадеш някой лев отгоре и за 20.90лв. да си пуснеш MAX Pack HD, няма да сбъркаш...
Защо трябва да инсталирам нещо, за да видя един елементарен списък? Може ли да бъдете така добри и да напишете каналите тук в един пост и да се закачи някъде и да се ъпдейтва?
Отговори с цитат
  #1386  
Стар 19-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Защо трябва да инсталирам нещо, за да видя един елементарен списък? Може ли да бъдете така добри и да напишете каналите тук в един пост и да се закачи някъде и да се ъпдейтва?
Начинът по който се сваля този списък е автоматичен (става през хотелския мод на телевизора), докато писането на 250 канала би отнело поне 60 до 90 минути, казвам го защото миналата година правих такъв списък... иначе програмата ще ти отнеме към 30 секунди да я сложиш, тя не се инсталира а се разархивира само...
Отговори с цитат
  #1387  
Стар 19-01-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде, по лесния начин:









Това са само цифровите и HD канали , има 25 радиа някъде и 42-43 аналогови канала...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
GeorgiD (19-01-2013)
  #1388  
Стар 19-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Изключая HD каналите и JSC спортните, всичко останало е лоша шега и не ги прави по-различни от която и да е квартална или селска кабелярка.
Отговори с цитат
  #1389  
Стар 19-01-2013
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е ти какво повече искаш? За тази цена и качество е повече от перфектно и за момента е номер 1 измежду всички оператори в БГ.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dobromirslavov за този полезен пост :
d.ivanov (19-01-2013)
  #1390  
Стар 19-01-2013
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,826
Благодари: 403
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Изключая HD каналите и JSC спортните, всичко останало е лоша шега и не ги прави по-различни от която и да е квартална или селска кабелярка.
Хайде пак спам! Човекът искаше списък - даде му се. Той ще си преценява.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 19-01-2013 на 16:36
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.