The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1521  
Стар 26-09-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Иначе истерия от моя страна няма относно ъпдейтите, нека всички производители да правят регулярни ъпдейти и да има повече производители на андроид устройства. Но има някои юзъри, където плюят наред - хейтъри ли бяха тези

Та се налага от време на време да опъваме ластика
Баце, ти си си опънат ластик по рождение май. От "любимите" юзъри, които когато си купят телефон от това, което са си взели по-добро няма и не приемат и грам критика, особено за онова недоразумениe N8 Затова, че остави да бъда малко по-компетентен относно мобилни устройства от теб, а ти си гледай и се радвай на Самсунгчетата, които си си купил. Нищо лично, но просто не нагазвай във води, в които съм много по-добър плувец от теб

Последно редактирано от Цец0 : 26-09-2012 на 23:47
Отговори с цитат
  #1522  
Стар 27-09-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Баце, ти си си опънат ластик по рождение май. От "любимите" юзъри, които когато си купят телефон от това, което са си взели по-добро няма и не приемат и грам критика, особено за онова недоразумениe N8 Затова, че остави да бъда малко по-компетентен относно мобилни устройства от теб, а ти си гледай и се радвай на Самсунгчетата, които си си купил. Нищо лично, но просто не нагазвай във води, в които съм много по-добър плувец от теб
Пак грешиш баце, твоя ластик опъвам, че ако си прочетеш постовете едва ли би писал повече по тия теми.
Нали бях писал, че е хубаво да има много марки и различни телефони и всеки, което го кефи да си купува. А ти продължаваш да плюеш по определени модели и да си компетентен по теми, за които изобщо не си в час. Не знам какъв плувец си ама като ти гледам постовете май шляпаш само в гьола и то с надуваеми възглавнички по ръцете
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #1523  
Стар 27-09-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Какво сега, като не ми харесват сгс2 и сгс3, значи съм хейтър, на който гроздето е кисело?
Нали точно това е хубавото при андроид, че всеки може да си вземе това което му харесва и допада на неговата индивидуалност? Устройствата са изравнени като хардуер, софтуерно са обезпечени, къде официално, къде от хда, остава само да си го харесаш по външен вид.
Това не значи, че като не харесваш даден модел, то той не става. Даже някой път тези устройства може да са по-добри хардуерно и софтуерно, но пак да не ти харесват.
Ти не би трябвало да се оприличаваш на хейтър защото и да не си разцъкал дадено устройство поне си прочел за него и се интересуваш. Докато Цоко се мята яко в темата като я чул, я не дочул, затова си го хлъзгам.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 27-09-2012 на 20:42
Отговори с цитат
  #1524  
Стар 27-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Днес разгледах в МТЕЛ Галакси 3с, отличен телефон, жалко че нямам финансова възможност да си го купя, отхапаната ябълка пасти да яде!
Отговори с цитат
  #1525  
Стар 27-09-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Абе перфорирания, ти може не ластика да ми опънеш, а само онази работа, да знаеш. А такива "професори" като теб колкото са ми минали през главата ти е бедна фантазията, за да ме засегнеш по какъвто и да е начин. Радвай се на перфектния си телефон, а другите неща ги остави на хората, който имат поне малко реален поглед върху нещата, а не празнопръцковци като теб. А за мобилните устройства съм доста по-компетентен от теб, колкото и да не ти се иска да си го признаеш.

P.S. А Цоко може да викаш на олигофрена, който виждаш в огледалото срещу себе си, недоноосче глупаво...
Отговори с цитат
  #1526  
Стар 27-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Абе перфорирания, ти може не ластика да ми опънеш, а само онази работа, да знаеш. А такива "професори" като теб колкото са ми минали през главата ти е бедна фантазията, за да ме засегнеш по какъвто и да е начин. Радвай се на перфектния си телефон, а другите неща ги остави на хората, който имат поне малко реален поглед върху нещата, а не празнопръцковци като теб. А за мобилните устройства съм доста по-компетентен от теб, колкото и да не ти се иска да си го признаеш.

P.S. А Цоко може да викаш на олигофрена, който виждаш в огледалото срещу себе си, недоноосче глупаво...
Това камък в моята градина ли беше?
Отговори с цитат
  #1527  
Стар 27-09-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Това камък в моята градина ли беше?
Не Коко, в градината на перфорирания дрийм тифозо с поста над теб.
Отговори с цитат
  #1528  
Стар 27-09-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Абе перфорирания, ти може не ластика да ми опънеш, а само онази работа, да знаеш. А такива "професори" като теб колкото са ми минали през главата ти е бедна фантазията, за да ме засегнеш по какъвто и да е начин. Радвай се на перфектния си телефон, а другите неща ги остави на хората, който имат поне малко реален поглед върху нещата, а не празнопръцковци като теб. А за мобилните устройства съм доста по-компетентен от теб, колкото и да не ти се иска да си го признаеш.

P.S. А Цоко може да викаш на олигофрена, който виждаш в огледалото срещу себе си, недоноосче глупаво...
Споко бре, изпусни малко. Не те знам колко си в час, ама като гледам какво пишеш оставам с друго впечатление. Празни приказки пиша с теб иначе другото гледам да с по същество .
P.S. И темата е за Галакси С3, а не колко си компетентен
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 27-09-2012 на 20:55
Отговори с цитат
  #1529  
Стар 27-09-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Споко бре, изпусни малко. Не те знам колко си в час, ама като гледам какво пишеш оставам с друго впечатление. Празни приказки пиша с теб иначе другото гледам да с по същество .
Чудесно. Личи си, че пишеш празни приказки. Особено когато започна да защитаваш Самсунг преди няколко седмици и начина по който си ъпдейтват апаратите. Защото ако поне малко беше в час щеше да си наясно, че фирма с по-мизерна софтуерна подръжка на апаратите си не съществува. Наистина, с последните модели малко започват са се променят, факта си е факт и за разлика от теб мога да го призная, но това не значи, че трябва да им правиш кавали едва ли не за всичко. Но пък ти кога ли си имал Самсунг преди Галакситата, за да знаеш, доколкото си спомням допреди година и нещо за теб света беше само Нокия А относно това, което написа по-горе, че не съм ги виждал и не съм наясно с тези апарати айде спри, че хората които ме познават лично и прочетат постовете ти ще те помислят за пълен идиот.
Отговори с цитат
  #1530  
Стар 27-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Галаксито е отличен телефон, МТЕЛ малко са мо понадули цената. Служителите им плравя евала, много са компетентни.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 152 (0 членове и 152 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.