The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1651  
Стар 18-08-2022
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@TUISTERa
Мисля, че тази апликация е нещо като Google Family Link. Да слагаш някакви ограничения, време за лягане и т.н.
На мен ми трябва да си гледам колко време е бил включен екрана, така наречения SoT.
Демек ето тази информация:

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #1652  
Стар 20-08-2022
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Motorola quietly confirms which phones will get Android 13

Затова смених Моторолата, един ъпдейт на ОС и ти казват чао.
Не, че очаквам нещо по-различно при Huawei, но ще изчакаме - ще видим.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #1653  
Стар 21-08-2022
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,090
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ако искаш предостатъчно дълга подръжка на софтуера при андроид телефоните, не търси определени марки, а търси определен процесор! В случая Снапдрагън... Ентусиастите разработчици много го обичат, щото при него всичко е с отворен код и адаптирането към новите андроиди е лесно и има изобилие от "дивелъпъри"... Прост пример... Андроид телефонът с най-продължителна неофициална подръжка все още е Мото G5, а веднага след него е Редми ноут 7... Провери кога са излезли на пазара и коя версия на андроид подържат в момента.
Разбира се с уговорката, че подръжката е неофициална, но по нищо не отстъпва на официалната, която умишлено спират като изтече гаранцията на първите пуснати екземпляри. Това е политиката на всички производители и на всички марки... Съвета ми е следния... избирайте си телефон с чипсет Снапдрагън, колкото се може с повече рам памет и ви гарантирам, че подръжката му ще надживее самия телефон.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на uniqad за този полезен пост
tiefighter (22-08-2022), Venlancellot (21-08-2022)
  #1654  
Стар 21-08-2022
Малкия Мук Малкия Мук не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 143
Благодари: 12
Получил благодарност:
44 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При Самсунг подръжката от някоя година назад е 3 години нов андроид и една година ъпдейти по сигурноста, дефакто 4 години официална подръжка при Гугъл Пиксел мисля че е същото. Който банкира на телефона си едва ли ще си сложи на телефона някой сготвен ром.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Малкия Мук за този полезен пост :
fox (21-08-2022)
  #1655  
Стар 21-08-2022
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

@Малкия Мук в началото на тази година от Samsung обявиха, че ще поддържат част от устройствата си вече до 4 основни андроид ъпдейта. И 5 години актуализации по сигурността. С което, колкото и парадоксално да звучи, но задминават Google в това отношение.

П.С. А както се очакваше от Motorola/Lenovo отново жестоко се дънят. С тази политика няма да я докарат абсолютно доникъде
Отговори с цитат
  #1656  
Стар 21-08-2022
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,090
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

На обещания съм се наслушал от 10 години, само Епъл са си ги изпълнявали, никой друг... Но това си има и висока цена за придобиване на тази подръжка... Айде да направим равносметка след 5 години, живот и здраве, кой колко си е изпълнил обещанията. Особено за андроид телефоните под 1000 лева в момента! Фактите са едно, обещанията...
Отговори с цитат
  #1657  
Стар 22-08-2022
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,029
Благодари: 102
Получил благодарност:
276 пъти в 225 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
На обещания съм се наслушал от 10 години, само Епъл са си ги изпълнявали, никой друг... Но това си има и висока цена за придобиване на тази подръжка... Айде да направим равносметка след 5 години, живот и здраве, кой колко си е изпълнил обещанията. Особено за андроид телефоните под 1000 лева в момента! Фактите са едно, обещанията...
Ами Самсунг А21 за начало от 2019 до сега даже и андроид 11 има. Проблем е че нямам 7 гига свободни за ъп. Обидно евтин беше..
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #1658  
Стар 22-08-2022
katopatisia katopatisia не е на линия
Pukkelpop
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 492
Благодари: 400
Получил благодарност:
146 пъти в 102 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Ако искаш предостатъчно дълга подръжка на софтуера при андроид телефоните, не търси определени марки, а търси определен процесор! В случая Снапдрагън... Ентусиастите разработчици много го обичат, щото при него всичко е с отворен код и адаптирането към новите андроиди е лесно и има изобилие от "дивелъпъри"....
Много изписано и нищо казано. "Подръжката" на андроид телефоните няма нищо общо с вида процесор (по-скоро лимитация е вградената памет или оперативните ресурси за ОС, самият процесор рядко е някаква хардуера лимитация). После, няма "неофициална" подръжка, преминаването към нова версия на Андроид е решение на производителя, което обикновено няма нищо общо с възможностите на хардуера. А за Мото Г5 няма какво да говорим - 5 г.модел, който се ъпдейтва до Андройд 8/8.1. Към днешна дата вече сме на Андройд 11.
Отговори с цитат
  #1659  
Стар 22-08-2022
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
А както се очакваше от Motorola/Lenovo отново жестоко се дънят. С тази политика няма да я докарат абсолютно доникъде
Напълно съм съгласен.
Като си купих Моторолата преди 2 години, звънях на съпорта им.
От време на време им писах, включвах се с коментари под постовете им във фейса и т.н и т.н.
Тази година им звънях пак. Какво ме вълнуваше:
Звънях им да ги питам, кога най-накрая ще пуснат dual messenger за приложенията които човек ползва на телефона си?
Имаш 2 сим карти с 2 намера, но само един вайбър, един уотсап, един айсикю, един фейсбук месинджър и т.н.
Обясняват ми, че dual messenger е запазена марка на Самсунг, и не може толкова лесно да пуснат подобно приложение.
Ами телефона ми излиза от гаранция септември месец, това са 2 години чакане... колко още да ги чакам?
Може да пускат телефони с добър хардуер, но софтуерно са много зле.
Като излезе G200 ходих в Технополис да го разгледам, тествах му камерата и т.н.
Видях, че има нова версия на приложението камера, преметнах си арк файла - не тръгна на моя телефон.
Е толкова ли не можаха да пуснат ъпдейт и за моя? Не! При Моторола получаваш един ъпдейт за каквото да било и това е.
Единствено пускат секюрити пачове, все още.
Мислех да взема пак Моторола, ама с тия ъпдейти на високосна... ще има да взимат.
Сега гледам при Huawei-я, има двойни месинджъри ама пак не е както трябва. Facebook, Facebook Messenger, Snapchat, WhatsApp това са.
Къде е Viber, къде е Icq и т.н.? И тук е умряла рабора, малко по-добре от Моторола.
Самсунг в това отношение са много по-добре.
А най-добре са Xiaomi, там можеш буквално на всяко приложение което си инсталирал да създадеш клонирано приложение, например:
Инсталираш OLX логваш се с един акаунт, инсталираш втори OLX - логваш се с втори акаунт.
Иначе това което съм забелязал е, че Самсунг са най-добре от гледна точка на ъпдейти, софтуерна поддръжка и т.н.
Приложението Gallery ми получаваше ъпдейти, приложението Camera ми получаваше ъпдейти.
Много приложения получават ъпдейти.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
Атас (23-08-2022)
  #1660  
Стар 22-08-2022
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Пепи, не съм си представял, че можеш да изпишеш толкова тъпотии, ще те помоля да се обереш малко.
https://play.google.com/store/search...l%20app&c=apps

ПП: Купи си един айфон, без това си като кон с капаци, без капка въображение.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
551005 (23-08-2022), bu12tras (23-08-2022), ddg (22-08-2022), kabel (28-08-2022), Veskop (22-08-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, Да, Дискусия, как, руутнем, си, телефона, Телефони


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 25 (0 членове и 25 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледаме Световното на телефона си ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 16-06-2014 10:45
Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона! Хоризонт ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 66 16-12-2012 09:07
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.