The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1821  
Стар 12-04-2023
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атлантис Вижте мненията
Или липсват интересни канали като Love Nature , TravelXp , CBS Reality и други. Ако ги имаше ЕОН щеше да е перфектен
CBS reality го има в много портали но не ми е интересен канал, другите два са добри даже ги има в 4к но на ЕОН няма как да ги има просто абонатите на Виваком трябва да се примирят че НД каналите ще бъдат винаги по малко а СД- то повече няма как да пуснат 30 НД канала още.

Последно редактирано от Vboxk : 12-04-2023 на 11:46
Отговори с цитат
  #1822  
Стар 12-04-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
на ЕОН няма как да ги има просто абонатите на Виваком трябва да се примирят че НД каналите ще бъдат винаги по малко а СД- то повече няма как да пуснат 30 НД канала още.
защо мислите така? Трафик ли ще генерират? Знам поне 2 други доставчика със съответно над 130 и над 200 HD канала без това да им създава проблеми (тоест HD надминава броя на SD а и това е бъдещето)
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на м.панайотов.82 за този полезен пост
boris.ivanov (12-04-2023), Дензел (13-04-2023)
  #1823  
Стар 12-04-2023
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
защо мислите така? Трафик ли ще генерират? Знам поне 2 други доставчика със съответно над 130 и над 200 HD канала без това да им създава проблеми (тоест HD надминава броя на SD а и това е бъдещето)
Защото това е ,Виваком те не се напрягат много в пускането на канали били те и ,НД например City TV навсякъде я има в НД само при тях е в СД вариант.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Vboxk за този полезен пост :
  #1824  
Стар 12-04-2023
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

CBS Reality даже го имаха, но го спряха.
Отговори с цитат
  #1825  
Стар 14-04-2023
Сателайт Сателайт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Мнения: 160
Благодари: 6
Получил благодарност:
19 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране EON TV не работи

Здравейте ,искам да изкажа възмущението си от EON на Виваком,взех приемника на село във връзка с празниците за Великден,но интернета не е Виваком а на друг доставчик и бам блок на ЕОН каналите! За какво са направили така тези приемници да работят каналите само на интернет на Виваком и на никой друг доставчик,това си е направо извиване на ръцете! Има ли начин да се избегне това блокиране на всички канали на ЕОН Тв,да бях се абонирал за B box ,там мисля че не е важен интернет източника,но е късно вече.Ако има някой идея нека сподели вариант за гледане на каналите.Изписва ми следното: "Блокирана локация, избраните канали не са налични в мрежата на интернет доставчика"

Последно редактирано от Сателайт : 14-04-2023 на 06:00
Отговори с цитат
  #1826  
Стар 14-04-2023
Аватара на slaitt
slaitt slaitt не е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз ползвам вече повече от година EON с интернет от A1 защото заявих че няма да ползвам техния интернет и така работи във всички мрежи но имам ограничение и мога да ползвам само един приемник плюс смарт приложението.
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
  #1827  
Стар 14-04-2023
mishochelsea mishochelsea не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 17
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://qr.bulsatcom.bg/
Сателайт, може да се регистрираш за 15 дневен пробен период на bbox. Виж дали може да инсталираш bbox приложението на ЕОN бокса.

Хубави празници!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mishochelsea за този полезен пост :
Ченгел (14-04-2023)
  #1828  
Стар 14-04-2023
Себастиян Себастиян е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2022
Мнения: 86
Благодари: 28
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сателайт Вижте мненията
Здравейте ,искам да изкажа възмущението си от EON на Виваком,взех приемника на село във връзка с празниците за Великден,но интернета не е Виваком а на друг доставчик и бам блок на ЕОН каналите! За какво са направили така тези приемници да работят каналите само на интернет на Виваком и на никой друг доставчик,това си е направо извиване на ръцете! Има ли начин да се избегне това блокиране на всички канали на ЕОН Тв,да бях се абонирал за B box ,там мисля че не е важен интернет източника,но е късно вече.Ако има някой идея нека сподели вариант за гледане на каналите.Изписва ми следното: "Блокирана локация, избраните канали не са налични в мрежата на интернет доставчика"
Може да си кастваш каналите от телефона на бокса. Отваряш си EON приложението на телефона и избираш бутона за каст и си избираш бокса за каст устройство.

Светли празници
Отговори с цитат
  #1829  
Стар 14-04-2023
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сателайт Вижте мненията
Изписва ми следното: "Блокирана локация, избраните канали не са налични в мрежата на интернет доставчика"
Когато договора е пакетна услуга интернет + EON каналите са заключени само в мрежата на Виваком, ако е само договор за EON тогава няма ограничение за оператор на интернета. Звъниш на 123 и срещу 5 лв ти отключват достъпа и от други мрежи.
Отговори с цитат
  #1830  
Стар 16-04-2023
Аватара на jack82
jack82 jack82 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,230
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Когато договора е пакетна услуга интернет + EON каналите са заключени само в мрежата на Виваком, ако е само договор за EON тогава няма ограничение за оператор на интернета. Звъниш на 123 и срещу 5 лв ти отключват достъпа и от други мрежи.
Точно сега се боря да спра тази пакетна услуга тв + оптичен. Без договор тази услуга 120-130 лева и при разтрогване на договора неустойките са страшни. Спрях борбата година и нещо ще се плаща без да се ползва услуга 37 лева всеки месец. И аз попитах поне за ТВ то искат още + 5 лева на месец.Иначе извън протокола ЕОН бокса може да се инсталират външни приложения и картината е много добра,сравнение със 3-4 модела други боксове. Тествано на Samsung Qled 55.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 150 (1 членове и 149 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.