The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1881  
Стар 30-07-2013
Аватара на Longines
Longines Longines не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 936
Благодари: 42
Получил благодарност:
289 пъти в 187 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пали една пиратка,докато го няма Продуцента!
Отговори с цитат
  #1882  
Стар 30-07-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Longines Вижте мненията
Пали една пиратка,докато го няма Продуцента!
-не пиратка а димка , бре!(коронният номер на кокича - самотриене на постове)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #1883  
Стар 30-07-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Свобода за Коко!
п.с. коригирай си новия ник на коко-рахата, че този рахит много депресиращ, бре...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #1884  
Стар 02-08-2013
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
точни са за тебе и тръстъра ама я питай телевизиите дето плащат милиони за права и изкочи кабелния оператор който ги излъчва незаконно с причината че били тест канали. а кажи в тоя два факт кое му е точното. не съм защитник на телевизиите а и джазирите се усетиха на къде духа вятъра и си ограничиха каналите на спътник с почти никакво покритие над европа. няма как да не плащат на хбо защото имат представители за българия и бъркат в меда на другите като тях.
А напиши някоя главна буква и запетая, че ставаш малко жалък...
Отговори с цитат
  #1885  
Стар 02-08-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
А напиши някоя главна буква и запетая, че ставаш малко жалък...
а ти напиши кое не е вярно а! това не е форум за българска фиология нали. колко съм жалък или не ти не можеш да кажеш.

като го напиша с главни букви пунктуация друг смисъл ли ще има. не ми говорете на изуст.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #1886  
Стар 02-08-2013
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
точни са за тебе и тръстъра ама я питай телевизиите дето плащат милиони за права и изкочи кабелния оператор който ги излъчва незаконно с причината че били тест канали. а кажи в тоя два факт кое му е точното. не съм защитник на телевизиите а и джазирите се усетиха на къде духа вятъра и си ограничиха каналите на спътник с почти никакво покритие над европа. няма как да не плащат на хбо защото имат представители за българия и бъркат в меда на другите като тях.
Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
а ти напиши кое не е вярно а! това не е форум за българска фиология нали. колко съм жалък или не ти не можеш да кажеш.

като го напиша с главни букви пунктуация друг смисъл ли ще има. не ми говорете на изуст.
Първо да ти кажа един НЕГРАМОТНИК да дава акъл е доста смешно. Нито едно изречение не е започнато с главна буква. Имена като (Б)ългария и (Европа) също. "Меда" няма такава дума - пише се медТа. "Изкочи" също - пише се изСкочи. Наизуст е една дума, а не две! Пише се фиЛология! Да те науча, къде се слагат запетаите си е мисия невъзможна. И ще умреш да си последен отговорил на всяка цена, но по-добре престани да се излагаш.
Отговори с цитат
  #1887  
Стар 02-08-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Първо да ти кажа един НЕГРАМОТНИК да дава акъл е доста смешно. Нито едно изречение не е започнато с главна буква. Имена като (Б)ългария и (Европа) също. "Меда" няма такава дума - пише се медТа. "Изкочи" също - пише се изСкочи. Наизуст е една дума, а не две! Пише се фиЛология! Да те науча, къде се слагат запетаите си е мисия невъзможна. И ще умреш да си последен отговорил на всяка цена, но по-добре престани да се излагаш.
Може да съм неграмотник ама по сателитни системи може да ме хванеш за шнорхела да не кажа кура. Добре неграмотник съм кажи кое което съм написал не е вярно. А нали си много голям. Джумабата ви сере в устите ама има за какво защото всчки го вадите голям а няма нищо насреща. В тоя форум вече няма продуктивност. само се дъвчат глупости. в тая държава всичко ни е накриво защото всеки е по тарикат от другия. плаща по 20 лева за телевизия и чака да му играят в хола ми няма да стане. хората плащат по 70 евра и не им играят в хола мачове. така че напиши нещо продуктиено не ми пиши че не знам речника и си много умен. хващаш ме на 5 ракии да ти се обяснявам като ученичка щото си "умен" и те мързи да четеш. всичко съм научил от чужди руски форуми и от продуцента от паци рабирача и правописа ми го няма. айде жив и здрав.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #1888  
Стар 02-08-2013
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Може да съм неграмотник ама по сателитни системи може да ме хванеш за шнорхела да не кажа кура. Добре неграмотник съм кажи кое което съм написал не е вярно. А нали си много голям. Джумабата ви сере в устите ама има за какво защото всчки го вадите голям а няма нищо насреща. В тоя форум вече няма продуктивност. само се дъвчат глупости. в тая държава всичко ни е накриво защото всеки е по тарикат от другия. плаща по 20 лева за телевизия и чака да му играят в хола ми няма да стане. хората плащат по 70 евра и не им играят в хола мачове. така че напиши нещо продуктиено не ми пиши че не знам речника и си много умен. хващаш ме на 5 ракии да ти се обяснявам като ученичка щото си "умен" и те мързи да четеш. всичко съм научил от чужди руски форуми и от продуцента от паци рабирача и правописа ми го няма. айде жив и здрав.
Да ти обяснявам, че нищо не си научил е излишно. Но държавата ни е на този хал, защото такива неграмотници, като теб вместо да се ограмотят, те дават акъл на всеки и на всяка манджа са мерудия. Форума тотално пропада с хора, като теб.
Отговори с цитат
  #1889  
Стар 02-08-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Добре махам се от форума за да цъфне и въже с хора като тебе.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #1890  
Стар 02-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Хайде, стига сте се яли за простотии бе, хора
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Цец0 за този полезен пост
1ivjak (02-08-2013), Досев (02-08-2013), Пламен Тачев (02-08-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 152 (0 членове и 152 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.