The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1941  
Стар 17-06-2023
Чорлав Чорлав е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 43
Благодари: 42
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой успял ли да е подкара 5.1 звук на ЕОН с новия приемник? Става въпрос само за каналите които подържат 5.1 звук, като HBO!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #1942  
Стар 17-06-2023
подредко подредко е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 35
Благодари: 39
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С каква ОС е приемника? Андроид ТВ?

Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1943  
Стар 19-06-2023
Чорлав Чорлав е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 43
Благодари: 42
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подредко Вижте мненията
С каква ОС е приемника? Андроид ТВ?

Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk
Да с Андроид.
Отговори с цитат
  #1944  
Стар 22-06-2023
DoRiLoN DoRiLoN не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 33
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Възможно ли е да се гледа телевизията с официалния приемник в чужбина?
Отговори с цитат
  #1945  
Стар 22-06-2023
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 628
Благодари: 147
Получил благодарност:
472 пъти в 199 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ако може да се въведе dns в настройките, да. Аз ползвам това https://controld.com/
Отговори с цитат
  #1946  
Стар 03-07-2023
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Question

Здравейте имам нужда от съвет, тъй като съм в дилема.
От две години съм на ЕОН и до преди месец-два бях супер доволен. Мисля, че някъде март-април правиха някакви ъпдейти и от тогава качеството на картината стана ужасно, особено вечер. Използвам техния ЕОН бокс и вечер повечето канали (особено Нова ТВ) мажат ужасно (все едно гледаш кабеларка от 90-те). Също така при speedtest на скоростта вечер получавам около 10 мегабита при план от 100. Свързах се с поддръжката им и решиха да променят свързанноста от LAN на оптика, но въпреки това някаква ралзика не забелязвам - вечер отното телевизята е пълен мазаляк, дори и при скорост 30-40 мегабита. Отново звънях на съпорта и като вариант за решение на проблема решиха да променят настройките на ЕОН бокса да пуска 1080p към телевизора, който е 4К. В този случай се получава едно дразнещо изрязване на картината и мазаляка се получава по-рядко, но за мен това не е решение. В средата на август ми изтича догова с Виваком и ми предложиха доста неадекватна оферта за 32.90 (100 мегабита + 175 канала). Тези дни бях в А1, които за 29.90 ми предлагат 300 мегабита и 200+ канала (оптика с два приемника на Xplore TV). Та дилемата ми е да бия ли шута на Виваком и да се натреса на А1?
Отговори с цитат
  #1947  
Стар 03-07-2023
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЦЦЮзър Вижте мненията
Здравейте имам нужда от съвет, тъй като съм в дилема.

От две години съм на ЕОН и до преди месец-два бях супер доволен. Мисля, че някъде март-април правиха някакви ъпдейти и от тогава качеството на картината стана ужасно, особено вечер. Използвам техния ЕОН бокс и вечер повечето канали (особено Нова ТВ) мажат ужасно (все едно гледаш кабеларка от 90-те). Също така при speedtest на скоростта вечер получавам около 10 мегабита при план от 100. Свързах се с поддръжката им и решиха да променят свързанноста от LAN на оптика, но въпреки това някаква ралзика не забелязвам - вечер отното телевизята е пълен мазаляк, дори и при скорост 30-40 мегабита. Отново звънях на съпорта и като вариант за решение на проблема решиха да променят настройките на ЕОН бокса да пуска 1080p към телевизора, който е 4К. В този случай се получава едно дразнещо изрязване на картината и мазаляка се получава по-рядко, но за мен това не е решение. В средата на август ми изтича догова с Виваком и ми предложиха доста неадекватна оферта за 32.90 (100 мегабита + 175 канала). Тези дни бях в А1, които за 29.90 ми предлагат 300 мегабита и 200+ канала (оптика с два приемника на Xplore TV). Та дилемата ми е да бия ли шута на Виваком и да се натреса на А1?
След ЕОН пародията на А1 ще ти се види отчайваща...бих ти препоръчал да я тестваш в техен магазин преди да вземеш решение.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Lafcheto за този полезен пост :
boris.ivanov (03-07-2023)
  #1948  
Стар 03-07-2023
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 167
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че то колко 4к канала мислиш че изобщо се излъчват в мрежата на виваком, че да забележиш разликата? 1080p са ти достатъчни за каналите, които предлагат.
Отговори с цитат
  #1949  
Стар 03-07-2023
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
Че то колко 4к канала мислиш че изобщо се излъчват в мрежата на виваком, че да забележиш разликата? 1080p са ти достатъчни за каналите, които предлагат.
Така е, но както казах има кофти изрязване на картината и проблема с кофти качеството остава особено вечер.
Отговори с цитат
  #1950  
Стар 03-07-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Explore на А1 не е аналог на ЕОН, само bbox има сходни функции. И аз препоръчвам тест в магазин на Explore, или безплатен тест на bbox на твоя телевизор. Всъщност ако тестваш bbox на твоя телевизор и има същата мацаница или сече, поне ще е ясно че проблема е само в интернета и може да смените само интернет доставчика. Другото което се сещам е ,ако преди месеци е работил стабилно ЕОН, може да си върнете по старата версия, с която не е имало проблеми.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 159 (1 членове и 158 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.