The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17-10-2010
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от paradise Вижте мненията
Пълни глупости! Имам 3 абинамента към виваком и не съм имал проблем! най-добри са в момента!
И аз така ги хвалех ама каква стана втори ден съм без телефон и ми казват да чакам да получа разпечатката по пощата и чак тогава да си предевя претенциите
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18-10-2010
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вие незная как мислите,но аз не виждам държавна институция която може да провери някой оператор. Представете си 1 000 000 абонати да са излъгани само с 1 минута дори и само за 1 месец.
Има ли начин да се докаже?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-10-2010
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

има разбира се - щом има база
друг е въпросът че в българия убийците не ги ловят та камо ли телефонните фирми
но не им трябва съд - хората сами ще ги изхвърлят от пазара
конкуренцията колкото и нагласена да е все си остава конкуренция
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18-10-2010
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,701
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devnull Вижте мненията
Вие незная как мислите,но аз не виждам държавна институция която може да провери някой оператор. Представете си 1 000 000 абонати да са излъгани само с 1 минута дори и само за 1 месец.
Има ли начин да се докаже?
няма начин. всичко е пито платено. аз съвсем скоро пострадах от глобул. уж нямало проблем да се откажа от техните услуги дори 2 дни преди да ми изтече договора а в крайна сметка ми начислиха неустойки. говорих и с КРС, при глобул е доста тежка ситуацията за пренос на номер. дори да си подал заявление при друг оператор , трябва да отидеш лично в офис на глобул за да заявиш че няма да ползваш техните услуги. така че аз бих казал бягайте от глобул
прикараха ме да си платя неустойките но не искам да чувам вече нищо за тия византийци. едно не мога да разбера: когато си доволен от дадена услуга трябва да си луд за да отидеш при друг. явно те си го знаят че не дават качествена услуга и гледат да те вържат с договор. преди време задрасках мтел сега дойде ред и на глобул. след време сигурно и на вивател но до сега хората които са доволни от услугата на вивател са значително повече от хората които не са доволни.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18-10-2010
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,239
Благодари: 395
Получил благодарност:
627 пъти в 393 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Аз от две години се преместих при Виваком, доволен съм, никога до сега не съм имал проблем отностно Мобилната услуга.Дано да нямам ,но ако почнат да се правят на интересни и техния ред за смяна ще дойде.Преди бях на Глобул, много ядове съм имал с тях,то но не бяха псувни и чудесии, бях се разбеснял в един офис и ги направих на луди калинки.Управителя чак се скри си спомням. Основния проблем ми беше че не искаха да ми сменят неизгодния за мен Абонаментен план, исках да си взема телефон на изплащане не можело защо един какво си, а в същото време един мангал на съседното работно място взе телефони за 1000лв на изплашане без да е Абонат и аз побеснях. Аз бях абонат на Глобул от самото начало.Явно всички са май един дол дренки.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18-10-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е аз пък аз съм абонат на Виваком от 2007 година. Как пък никога не съм била лъгана-интересно. Винаги като си разгледам фактурите, всички разговори са ми точно така, имат огромна разлика от Мен-тел и Злобул. На мен-тел първата карта съм си я купувала през далечната 1996 год. и след дълги мъки, добре че дойде глобул, веднага минах на тях. С течение на годините глобул станаха подобни алчни мошеници като мен-тел. За сега само от Виваком нямам никакви оплаквания-ето станаха 3 год. дано и те, подобно на повечето неща в България да не се вкиснат и повредят!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18-10-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Зависи кой за какво ползва конкретния оператор.В предложенията си за корпоративни клиенти Виваком е на светлинни години пред останалите два оператора и ги отсвирва без усилия.Не съм ги ловил да искат плащания за неползвани услуги.Мтел и Глобул също не лъжат баламурски,просто понякога хитруват на дребно,което води до дразнещи финансови загуби.Къде ли е "сърцатият" Цецко да защити сервилно работодателят си?
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18-10-2010
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

С бан е още около седмица ако не ме лъже паметта ... и стига сте се дразнили и обиждали за неща дет хич не зависят от ВАС!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18-10-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Бана му е изтекъл вчера, в 15:00 ч.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18-10-2010
Аватара на Виктория
Виктория Виктория не е на линия
Новобранка
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 39
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз навремето съм разговаряла със служител на м-тел, на доста високо ниво и той ми разказа, че самия софтуер, който отчита разговорите на абонатите е така направен, че да краде по стотинка, две, в зависимост от честотата на разговорите. Колкото повече говориш, толкова повече те лъжат, защото сам си знаеш, че си говорил и едни 50 ст. или лев, почти не ги усещаш. Да ама на милион абонати по лев?! Това със сигурност поне за сега от Виваком не съм го получила.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
&gtлъжат, >ЛЪЖАТ, бягаите, виваком, далеко, колкото, Може, от, ПО, си, сметките


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23
Съветските автоматични апарати са дали на науката толкова колкото американските 'Апол spacebeam Новини 0 22-07-2009 13:22
Астрономите са открили странен астероид не далеко от Земята spacebeam Новини 0 04-05-2009 13:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.