The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #211  
Стар 22-01-2011
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране



Ако аз бях собственик на Булсат и разбера,че голяма част или всички се гледат "открито" с емулатори, ключета шеринг и т.н. веднага ще започна съответно противодействие. Може да са 5000 Ирдето потребители,но след като е разбита кодировката заради МОЯ имидж на оператор ще спра всяка възможност за нелегално гледане-все пак губя пари.Колко ще загубя-колкото и М-тел с тяхните проблеми.Важното е ,че имам монопол върху Булкрипт и ще печеля!!!
Това горното е само разсъждение по темата IRDETO! Нека всеки да вложи пари ,направи офиси,качи на спътник канали и да каже "Ай,сега кодировката е разбита, гледайте!"Кой разумен бизнесмен ще го направи,а?? Големите ЛАЙНА се изсраха от собствениците и вносителите на Арива!!!То не бяха реклами,то не бяха похвали-абе чудо!!!Ами сега сърбайте си резултата от ГОЛЯМАТА УСТА!!!! И всички закани за минаване на друг оператор ми се виждат леко пресилени-Любо Пъпката тепърва почва тестове, а Диляна Грозданова/ако все още му е половинка/ е много далеч от телевизия.
Няма нормален бизнес от който да губиш вместо да печелиш!Ще видим след 5-6 месеца колко абонати ще загуби Булсат,колко ще спечели Вива и колко Пъпковият сателитен пакет!
  #212  
Стар 22-01-2011
Аватара на veskodivia
veskodivia veskodivia е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 332
Благодари: 2
Получил благодарност:
59 пъти в 45 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране irdeto card

я кажете как се качват снимки да видите че си работи синемакса
__________________
skysat120 vuduo2,vu+solo4k 9-13-19-23-28-36-39E стационарни,samsung 55ks8002,samsung 46F6600
  #213  
Стар 22-01-2011
Иван Атанасов Иван Атанасов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 142
Благодари: 25
Получил благодарност:
17 пъти в 7 поста
Сваляния: 94
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koscom Вижте мненията
Ако аз бях собственик на Булсат и разбера,че голяма част или всички се гледат "открито" с емулатори, ключета шеринг и т.н. веднага ще започна съответно противодействие. Може да са 5000 Ирдето потребители,но след като е разбита кодировката заради МОЯ имидж на оператор ще спра всяка възможност за нелегално гледане-все пак губя пари.Колко ще загубя-колкото и М-тел с тяхните проблеми.Важното е ,че имам монопол върху Булкрипт и ще печеля!!!
Това горното е само разсъждение по темата IRDETO! Нека всеки да вложи пари ,направи офиси,качи на спътник канали и да каже "Ай,сега кодировката е разбита, гледайте!"Кой разумен бизнесмен ще го направи,а?? Големите ЛАЙНА се изсраха от собствениците и вносителите на Арива!!!То не бяха реклами,то не бяха похвали-абе чудо!!!Ами сега сърбайте си резултата от ГОЛЯМАТА УСТА!!!! И всички закани за минаване на друг оператор ми се виждат леко пресилени-Любо Пъпката тепърва почва тестове, а Диляна Грозданова/ако все още му е половинка/ е много далеч от телевизия.
Няма нормален бизнес от който да губиш вместо да печелиш!Ще видим след 5-6 месеца колко абонати ще загуби Булсат,колко ще спечели Вива и колко Пъпковият сателитен пакет!
Съгласен съм с теб за това, че никои не би се оставил да се краде, но тук има един тъъъънЪк момент които и ти спомена, а именно злоупотребата. Предполагам 99% от хората посещаващи този форум гледат различни оператори, отварят карти и така нататък го правят просто, защото това е едно супер забавно хоби, а що се отнася до сериозно гледане, отивам взимам си картата и си плащам на булсат или които и да е. Лошото е, че просто хората злоупотребяват, а това с аривите.. наистина е една много голяма грешка..., защото някои хора от хоби започаха да правят бизнес...
__________________
ASUS P5Q Deluxe, 8GB DDR2 800MHz, Intel Core 2 Quad Q9400, Cooler Master Silent Pro 600W, Cooler Maser HAF-922 case.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Иван Атанасов за този полезен пост :
dodo_pv (22-01-2011)
  #214  
Стар 22-01-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koscom Вижте мненията
... Ако аз бях собственик на Булсат и разбера,че голяма част или всички се гледат "открито" с емулатори, ключета шеринг и т.н. веднага ще започна съответно противодействие.

Може да са 5000 Ирдето потребители,но след като е разбита кодировката заради МОЯ имидж на оператор ще спра всяка възможност за нелегално гледане-все пак губя пари.Колко ще загубя-колкото и М-тел с тяхните проблеми.Важното е ,че имам монопол върху Булкрипт и ще печеля!!!
Това горното е само разсъждение по темата IRDETO!
По първото боядисано - продиводействие, но срещу кого?
По второто - не губят пари, или не точно. МТел - тяхната е съвсем друга бира. БСК са яко на печалба, доказват го постоянно и лошо няма!

В момента ни гледат сеира, но е забавно като цяло!

Последно редактирано от Rabin : 22-01-2011 на 01:24
  #215  
Стар 22-01-2011
Иван Атанасов Иван Атанасов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 142
Благодари: 25
Получил благодарност:
17 пъти в 7 поста
Сваляния: 94
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сигурно наистина е забавно да спреш един канал и да гледаш как няколко форума правят по 200 мнения на час , но е интересно.
__________________
ASUS P5Q Deluxe, 8GB DDR2 800MHz, Intel Core 2 Quad Q9400, Cooler Master Silent Pro 600W, Cooler Maser HAF-922 case.
  #216  
Стар 22-01-2011
калинхристов калинхристов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т
Мнения: 138
Благодари: 19
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иван Атанасов Вижте мненията
Има ли начин да се подкара Bulcrypt на dreambox, то още утре съм готов да си взема една и да си я платя занапред.
Аз черга имам,останалото не се знае
  #217  
Стар 22-01-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иван Атанасов Вижте мненията
Сигурно наистина е забавно да спреш един канал и да гледаш как няколко форума правят по 200 мнения на час , но е интересно.
Не е за единия канал, а за Ирдето похвата като цяло. И начина на спирането му. Дори не е въпрос до кодировката.
Циркът е пълен, не може да отречеш Един парламент хора и отгоре кибичат в 1 ч. през нощта!

Последно редактирано от Rabin : 22-01-2011 на 01:09
  #218  
Стар 22-01-2011
Иван Атанасов Иван Атанасов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 142
Благодари: 25
Получил благодарност:
17 пъти в 7 поста
Сваляния: 94
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Замислям се дали от шеринга и от тези ключета те не печелят повече от колкото губат, защото за човек които разбира това може да му покаже качеството и ако му се хареса със сигурност би инвестирал да си гледа даденият пакет.
__________________
ASUS P5Q Deluxe, 8GB DDR2 800MHz, Intel Core 2 Quad Q9400, Cooler Master Silent Pro 600W, Cooler Maser HAF-922 case.
  #219  
Стар 22-01-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Гледам по БТВ дават филмче, но качеството отвратително-Да не спират ирдето и за него?
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
  #220  
Стар 22-01-2011
калинхристов калинхристов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т
Мнения: 138
Благодари: 19
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Гледам по БТВ дават филмче, но качеството отвратително-Да не спират ирдето и за него?
Какво гледаш рекламата на Беносен дет неможи заспи
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
irdeto, Дискусия, За, картите, на, спирането


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Strong 6006 - дискусия Атанасов STRONG 2 29-08-2010 23:38
DM500HD - дискусия - продължение Ники DREAMBOX 8 27-05-2010 00:04
DM500HD - дискусия Крал Артур DREAMBOX 18 25-02-2010 14:39
MAX HD - дискусия Крал Артур DREAMBOX 2 24-02-2010 19:46
картите на булсатком - irdeto dinko Въпроси и отговори 1 16-01-2009 12:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.