The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2261  
Стар 30-11-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Така и така днес си пуснах пълен пакет тв. Ако има някой с кам модул, който иска да гледа, може да се видим и да го пусна към моя план.
Поръчай си.
п.п Дълго се колебах ,дали да мина към мсат.За да стане работата както трябва ми трябваха към 300 лева инвестиция.Затова минах към виваком.За 10 лева активация и 2 годишен договор получих,4 приемника ,рутер и 2 суича и окабеляване на целия апартамент.Сега голдена си почива,но пак имам реално ип....
Отговори с цитат
  #2262  
Стар 30-11-2014
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Така и така днес си пуснах пълен пакет тв. Ако има някой с кам модул, който иска да гледа, може да се видим и да го пусна към моя план.
Какъвто си Андрешко, ще включите този "някой с кам модул" със сплитер за 1 лв, и после всички съседи ще са със слаб сигнал. Наскоро един умник като теб дори не си беше купил сплитер а най-нагло реши да открадне този от долния етаж и остави всички под него без сигнал цяла вечер.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НАА за този полезен пост :
Cavalry (01-12-2014)
  #2263  
Стар 01-12-2014
mitkoiphone mitkoiphone не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Какъвто си Андрешко, ще включите този "някой с кам модул" със сплитер за 1 лв, и после всички съседи ще са със слаб сигнал. Наскоро един умник като теб дори не си беше купил сплитер а най-нагло реши да открадне този от долния етаж и остави всички под него без сигнал цяла вечер.
Не искам да давам определения като теб,кой какъв бил. Няма да падам на такова нищо. За тези които не са разбрали ще.кажа че този кам модул може да работи при всеки, който има кабел. А не да се ползва сплитер от един лев. Разбрал - недоразбрал дава определения. Ееее този народ няма да се оправи еййй
Отговори с цитат
  #2264  
Стар 09-12-2014
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране Да си вземеш ХД приемник от Мсат мисия невъзможна !

здравейте ,

днес ходих до мсат и исках да си взема хд приемник, и тука ударих на камък, понеже вече имаме два сд приемника основен и допълнителен, ни казаха че трябва да върнем основния приемник и чак тогава ще ни дадяли хд приемника, е викам аз ако хд примника ми трябва за допълнителния телевизор а не за основния, те питат а ще гледате ли с допълнителния применик на 3ти телевизор ние не , и те пак върнете основния приемник и тогава ще вземете другия , а ние тогава как да гледаме всички канали на основния телевизор , все си мисля че идята на мсат-а е да не гледам нелегално повече канали на 3ти или 4ти тв, но те не знаят ли че ако поиска човек може пак да си гледа.....
Отговори с цитат
  #2265  
Стар 09-12-2014
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А HD-приемника купуваш ли си го?
Отговори с цитат
  #2266  
Стар 09-12-2014
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да 84 или 85 лева някъде беше що ?
Отговори с цитат
  #2267  
Стар 09-12-2014
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokarium Вижте мненията
да 84 или 85 лева някъде беше що ?

Значи би трябвало да може да ти го пуснат като трети приемник срещу допълнителна такса от 3 лв. А ако не искаш да заплащаш като трети приемник е нормално да си върнеш основния /sd/ който се води тяхна собственост.
Отговори с цитат
  #2268  
Стар 09-12-2014
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Значи би трябвало да може да ти го пуснат като трети приемник срещу допълнителна такса от 3 лв. А ако не искаш да заплащаш като трети приемник е нормално да си върнеш основния /sd/ който се води тяхна собственост.
е добре де но аз нали искам, тоя приемник който е на основния тв да си остане, а да заменя приемника сд за хд който бх купил от тях за 29 лева, мен ми трябва приемник не за първия или трети тв а за втори ?
Отговори с цитат
  #2269  
Стар 11-12-2014
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране ура взех си хд приемник :)

Най накрая днес се сдобихме с това чудо на техниката, хд кабелен приемник марка нета , нов с гаранция много компактен малък по размер, и всичко уж е наред, вче няма дразнещото бучене на твто в звука, хд каналите са перфектни само на , един канал не помня кой хд канал беше , ми изписва че няма поставена карта , но това явно е от страна на мсат .
Отговори с цитат
  #2270  
Стар 14-12-2014
в3307кк в3307кк не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране мнения

Здравейте,имам намерение да се включа в мрежата на кабелния оператор след нова година,въпросът ми е от каде можем да видим листата с предлаганите канали ,защото в саита им не се появява нищо.И другият ми въпрос е ,че се колебая между два телевизора Самсунг и ЛГ има ли значение кой да избера за БестКас модула които предлагат,в смисал някои има ли проблеми или наблюдения по тези марки как се държат?Благодаря!Весели празници на всички!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 30 (0 членове и 30 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.