The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2441  
Стар 08-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,196
Благодари: 1,305
Получил благодарност:
6,165 пъти в 2,566 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m3gab0y Вижте мненията
т.е.? говори ми в см
и за 28.2 ми казваха, че не излиза със по-малко от 6 метра ама го гледам със 110 офсет
Това, което гледаш от 28.2 с 110, можеш да го хващаш и с 88, но в никакъв случай не ти е всичко за УК лъча си трябва 2 метра в София.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2442  
Стар 08-08-2014
m3gab0y m3gab0y не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: UK
Мнения: 196
Благодари: 29
Получил благодарност:
116 пъти в 36 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Това, което гледаш от 28.2 с 110, можеш да го хващаш и с 88, но в никакъв случай не ти е всичко за УК лъча си трябва 2 метра в София.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
има разлика между 2 метра и 6 метра, особено при условие, че съм с офсетки. Та въпроса остава отворен и моля за конкретни отговори.
Отговори с цитат
  #2443  
Стар 09-08-2014
m3gab0y m3gab0y не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: UK
Мнения: 196
Благодари: 29
Получил благодарност:
116 пъти в 36 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Това, което гледаш от 28.2 с 110, можеш да го хващаш и с 88, но в никакъв случай не ти е всичко за УК лъча си трябва 2 метра в София.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Със доста прецизно настроена 1.84 офсетка при 1 провайдер до сега не съм виждал да се дъни нито 1 транспондер, дори по време на голямата градушка.

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
С 2м. антена 75Е не излиза, и като казвам не излиза имам предвид, че телевизия се гледа по всяко време.
Денем, нощем, в дъждовно време и т.н.
Има колеги които са изкарали 75Е с 2м антена, че дори и по-малка... ама като завали какво мислиш, че гледат... гледат през прозореца как вали, не тв защото липсва.
Ти по този начин ли искаш да изкараш 75Е ?
И аз имам човек, който ми казва, че го лови със 1.90см в София 24/7 но съм по-склонен да повярвам, че този във Варна ги лови при това с по-малка чиния. Трябват ми конкретни примери и доказателства.

За съжаление нямам карта за другите спътници а на ш.....г не може да се разчита достатъчно. Та и тук съм отворен към идеи и предложения.
Отговори с цитат
  #2444  
Стар 09-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,196
Благодари: 1,305
Получил благодарност:
6,165 пъти в 2,566 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m3gab0y Вижте мненията
Със доста прецизно настроена 1.84 офсетка при 1 провайдер до сега не съм виждал да се дъни нито 1 транспондер, дори по време на голямата градушка....
Е точно офсетка с такъв размер и прецизно настроена, та и в градушката, сори, ама това ми е доста измислено.


Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2445  
Стар 09-08-2014
m3gab0y m3gab0y не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: UK
Мнения: 196
Благодари: 29
Получил благодарност:
116 пъти в 36 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Е точно офсетка с такъв размер и прецизно настроена, та и в градушката, сори, ама това ми е доста измислено.


Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
В интерес на истината кам демона не даваше ключетата (и сега не ги дава на доста канали), но мониторинга репортваше, че има сигнал, макар и по 3дб на 2 транспондера. Но съм гледал и при 3дб, е насичаше, като съседа реши да си мие терасата и цялата вода отиде в чинията, но това не е релевантно.

Важното е, че сигнала го имаше, ако не на всичко, то поне на повечето неща, които ми трябваха.


В крайна сметка - по темата - някой може ли да напише какво лови от пакета на Радуга като транспондери/канали и с какво ги лови. Трябва ми конкретна информация. Благодаря предварително на отзовалите се.

Последно редактирано от m3gab0y : 09-08-2014 на 18:30
Отговори с цитат
  #2446  
Стар 09-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,196
Благодари: 1,305
Получил благодарност:
6,165 пъти в 2,566 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m3gab0y Вижте мненията
В интерес на истината кам демона не даваше ключетата (и сега не ги дава на доста канали), но мониторинга репортваше, че има сигнал, макар и по 3дб на 2 транспондера. Но съм гледал и при 3дб, е насичаше, като съседа реши да си мие терасата и цялата вода отиде в чинията, но това не е релевантно.

Важното е, че сигнала го имаше, ако не на всичко, то поне на повечето неща, които ми трябваха.


В крайна сметка - по темата - някой може ли да напише какво лови от пакета на Радуга като транспондери/канали и с какво ги лови. Трябва ми конкретна информация. Благодаря предварително на отзовалите се.

Офф:
Колега сори, ама ти видя ли горе какво си написал, че с тоя огромен прецизно настроен леген, гледаш всичко от от 28.2 та дори по време на градушката, после се оказва, че леко насичало и, че на 3dB се гледало, е извинявай, но просто няма как да те взема на сериозно.
Успех по темата нататък.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2447  
Стар 09-08-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

То цялата тая дискусия за 28е не е по темата.
Отговори с цитат
  #2448  
Стар 09-08-2014
m3gab0y m3gab0y не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: UK
Мнения: 196
Благодари: 29
Получил благодарност:
116 пъти в 36 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Офф:
Колега сори, ама ти видя ли горе какво си написал, че с тоя огромен прецизно настроен леген, гледаш всичко от от 28.2 та дори по време на градушката, после се оказва, че леко насичало и, че на 3dB се гледало, е извинявай, но просто няма как да те взема на сериозно.
Успех по темата нататък.
Офф: и аз няма как да взема на сериозно хора, които ми пишат, че ми трябват 6 метра и че ако не им дам достъп до иптв-то няма да ми дадат информация какво оборудване ми трябва. Е, сори, ама не се прави така.

Въпросът за 75Е остава отворен.
Отговори с цитат
  #2449  
Стар 10-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,196
Благодари: 1,305
Получил благодарност:
6,165 пъти в 2,566 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m3gab0y Вижте мненията
Офф: и аз няма как да взема на сериозно хора, които ми пишат, че ми трябват 6 метра и че ако не им дам достъп до иптв-то няма да ми дадат информация какво оборудване ми трябва. Е, сори, ама не се прави така.

Въпросът за 75Е остава отворен.
Мен твоите взаимоотношения с други потребители грам не ме вълнуват, разбирайте се както си искате. Аз нито те познавам, нито съм ти искал нещо, просто ти казах, че в две последователни мнения си сменяш позицията, та как да те взема на сериозно, пък вече твоя алъш-вериш и на кой до къде достъп ще даваш.... Какво ме засяга мен

п.п ще я почистя малко темата по-късно, че я доомазах хептен, но няма да трия мнения или в родилните или в напъните
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2450  
Стар 15-08-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,652
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Василе,впечатляващ си с тея пагони отдолу!Да не бацаш в тотото?Я кажи какво прави резняка Сердан,че липсва на аудиторията и румъския циганин Момчил?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 145 (0 членове и 145 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.