The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2911  
Стар 12-02-2016
Аватара на Деди
Деди Деди не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Местоположение: Плевен
Мнения: 156
Благодари: 100
Получил благодарност:
66 пъти в 31 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Естествено. Как да не изпаднеш в Дълбока Депресия след прочитането на авторитетното твърдение :



И започваш да се комплицираш, че в Белите страни заведнията на пряко финансиране от МЗ, а не зависещи от бюджета на Здравна Каса, са много, всеобхващащи и многофункционални. А не ограничени до 4-ти километър. И в тях можеш да снимаш шедьоври, като "Полет над кукувиче гнездо")))

Айде пак се започна!!!
Отговори с цитат
  #2912  
Стар 12-02-2016
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,007 пъти в 775 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Естествено. Как да не изпаднеш в Дълбока Депресия след прочитането на авторитетното твърдение :



И започваш да се комплицираш, че в Белите страни заведнията на пряко финансиране от МЗ, а не зависещи от бюджета на Здравна Каса, са много, всеобхващащи и многофункционални. А не ограничени до 4-ти километър. И в тях можеш да снимаш шедьоври, като "Полет над кукувиче гнездо")))
Преди да насочваш , сигурен ли си за себе си? Направи ли си обстоен преглед - холестерол , ЕКГ , ехо , PSA , качи се на вело , да не объркаш поляризацийте. Може да имаш все още късмет и да заминеш и ти за белите страни.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на themaster301 за този полезен пост :
Светия Дух (12-02-2016)
  #2913  
Стар 12-02-2016
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Как си успял с триакс 88 да извадиш почти еднакви резултати както триакс 110 това май не го помисли като го писа
Помислил съм всичко, което съм написал, но ти не съумяваш да осмислиш написаното. Вадиш от контекста само думичките, които са ти необходими, за да се заядеш. Това правили те по-щаслив и пълноценен? Ще копирам цялото си мнение. Дори ще го оцветя в различни цветове като в детската градина, за да можеш ти и sarivano, да го осмислите:

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Моята TD88 работи почти като TD110 според изнесените резултати на колеги от София. Затова ги помолих ако имат възможност да си донастроят антените, за да видим изцедена 110-ка колко ще изкара. Пълно мълчание.
Все пак, ако реша да тествам двоен BEST ще пиша резултатите, независимо дали са по-добри или по-лоши от MTI. И независимо, дали това е интересно на няколко индивида с беседки по морето или конвертори, които не се продават в България.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
gogyto (12-02-2016), jack82 (12-02-2016), дтв-бг (12-02-2016)
  #2914  
Стар 12-02-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

До Светата частица
Определение за беседка дай!
Определение за непродавани конвертори дай!

Ако за теб Текател 120 офсет е беседка, определено нямаш думата там където живееш
Конвертор Инверто Circular - Black Pro , екзотика ли е за теб
Да не си се цанил за дистрибутор на Бест конвертори, много силно ги налагаш като алтернатива на проверените марки
Предлагам ти да вземеш една квадратна бутилка и припълзявайки да отидеш до Дзумба, може и да ти прости изцепките и някой акъл да ти набие , въпреки че за теб е по - вероятно нещо друго да ти се набие

Не излизай с номера, че не консумираш алкохол, заради хапчетата, това не е аргумент да не почерпиш Дзумба, може отстрани да гледкаш и сокчета с хапчета да лапкаш

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Best-a вече е у мен. В София в момента няма откъде да се купи Black Pro.
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Беста ти е прИмоция за реклама ли?
Има онлайн магазини, в бакалиите не се продават конвертори

Ето ти и линк, да не се мъчиш с търсене http://diablosat.net/bg/-/210-circul...ro-single.html
Attached Thumbnails
конвертор.jpg  

Последно редактирано от yavor1 : 12-02-2016 на 14:52
Отговори с цитат
  #2915  
Стар 12-02-2016
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Best-a вече е у мен. В София в момента няма откъде да се купи Black Pro. На другите простотии няма да отговарям. Резултатите - довечера.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
gogyto (12-02-2016), дтв-бг (12-02-2016)
  #2916  
Стар 12-02-2016
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Направи ли си обстоен преглед - холестерол , ЕКГ , ехо , PSA , качи се на вело , да не объркаш поляризацийте. Може да имаш все още късмет и да заминеш и ти за белите страни.
<O</O
<O</OПогледнато от Гьозтепе и Кастракли всичко на Север и на Юг са Бели Страни, където се отнасят отговорно към промоцията на здравето. Но забелязвам в представите ти, даже при PSA< 4.5 с Кеф се подлагате на Ректалните тушета. Удивително често взе да показваш пристрастие към Проктологическите подходи и проходи))) Вместо да лееш Словесен понос, я публикувай шотче да се запознаем как в Карабулук с линеарен конвертор ловят кръгови поляризации и нивата на сигнала. След 88-ца, работеща като 110-ка, нищо не ме учудва )))<O</O
<O</O
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Все пак, ако реша да тествам двоен BEST ще пиша резултатите, независимо дали са по-добри или по-лоши от MTI. И независимо, дали това е интересно на няколко индивида с беседки по морето или конвертори, които не се продават в България.
<O</O
<O</OБезумно интересно е как 88 сантиметрова капачка за буркани, работи като 110 сантиметров Триакс, при това със смотани конвертор BEST.Въобще във Век 21 е измислена и интернет-търговията, затова няма стоки ,които не се продават))))))<O</OНаправиха ти брилянтна оферта да се превърнеш в тестер с правилен конвертор. Таксата куриер ли те бута или развенчаването на митовете за триетажните боксониери?))))
Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Дай адрес да ти подаря един GI да не четем едно и също в темата вечe. <?xml:namespace prefix = "v" ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><v:shapetype id=_x0000_t75 title="" class=inlineimg stroked="f" filled="f" path="m@4@5l@4@11@9@11@9@5xe" alt="" src="images/smilies/icon_razz.gif" border="0" smilieid="5" v:shapetype o<><V</VGI нямат нищо общо с GS или други конвертори които си пробвал.
<O</O
<O</O
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Best-a вече е у мен. В София в момента няма откъде да се купи Black Pro.
<O</O
<O</OШлифи да не те е прикрепил за вечни времена към инвентара на Бакалницата- Асаньор, че не проявяваш въображение да ползваш друго освен стоката, която взимат на консигнация? <O</O</v:shapetype>
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 12-02-2016 на 17:36
Отговори с цитат
  #2917  
Стар 12-02-2016
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На различните транспондери, двоен BEST вади с 0.3db - 0.8dB по-лоши резултати от MTI.
Каналите, които бяха на ръба или малко над него изчезнаха.

От изпробваните кръгови Inverto*, General Satellite, Best и MTI, най-добри резултати при мен дава MTI.

* Inverto-то не помня коя серия беше, но сигурно не е била Pro.




Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Беста ти е прИмоция за реклама ли?
Има онлайн магазини, в бакалиите не се продават конвертори

Ето ти и линк, да не се мъчиш с търсене http://diablosat.net/bg/-/210-circul...ro-single.html
Господинчо, знам къде се продават. Днес кой ден сме? Петък. От Пловдив конвертора ще дойде на адрес най-рано в понеделник. В събота и неделя да си гриза ноктите ли? Имал съм 30 излишни лева, дал съм ги за конвертор. За тест. Това са мои 30 лева. Не си ми ги дал ти, че да държиш сметка в коя бакалия съм ги похарчил и какво съм купил с тях.

PS. Да те бяха посадили в парка (тъй като Явор е род дърво) за да си на мястото си. Да те препикават кучетата, вместо ти да опикаваш всяка тема със злоба и жлъч.
Отговори с цитат
  #2918  
Стар 12-02-2016
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ДУХ-льо, я постни шотчета да видим разликите в децибелите. Щото до тук си само на приказки. Не всеки ден се среща 88-ца, работеща като 110-ка. В заводите ТРИАКС паметник ще ти вдигнат за рационализацията.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #2919  
Стар 12-02-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
На различните транспондери, двоен BEST вади с 0.3db - 0.8dB по-лоши резултати от MTI.
Каналите, които бяха на ръба или малко над него изчезнаха.

От изпробваните кръгови Inverto*, General Satellite, Best и MTI, най-добри резултати при мен дава MTI.

* Inverto-то не помня коя серия беше, но сигурно не е била Pro.






Господинчо, знам къде се продават. Днес кой ден сме? Петък. От Пловдив конвертора ще дойде на адрес най-рано в понеделник. В събота и неделя да си гриза ноктите ли? Имал съм 30 излишни лева, дал съм ги за конвертор. За тест. Това са мои 30 лева. Не си ми ги дал ти, че да държиш сметка в коя бакалия съм ги похарчил и какво съм купил с тях.

PS. Да те бяха посадили в парка (тъй като Явор е род дърво) за да си на мястото си. Да те препикават кучетата, вместо ти да опикаваш всяка тема със злоба и жлъч.
Момчи, измекярче си беше и няма как да се промениш, освен да станеш ИЗМЕКЯР с главни букви
Бегай в градските кенефи , при твойте дружки - педеружки да се хвалиш колко си велик отвсякъде, особено отзад
Ако ти бе направил заявка днес, то утре щеше да имаш конвертор, нали знаеш че и в СЪБОТА работи Еконт
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
sarivano (12-02-2016)
  #2920  
Стар 12-02-2016
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,230
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране :)

Време е за чистене пак ос..хте темата
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 155 (0 членове и 155 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.