The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 11-12-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Няма такива 3 дни срок за връща не!Това са градски легенди и глупости!Има срок 7 дни и то ако стоката е купена дистанционно!


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

По закон - да.

Иначе до няколко дена сменят телевизор само защото не ти харесва размера примерно, а при открит проблем като този до 3 дни направо сменят телевизора. Колегата не е случил на човек, нека иска да говори с управителя, няма да има грижи, те на тия от РЕКЛАМАЦИИ работата им е по възможност да те отсвирят..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11-12-2012
vazmuten vazmuten не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 171
Благодари: 76
Получил благодарност:
21 пъти в 12 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

еми затова си взех плазмата на Панасоник TX-P50ST50E - ефтина със супер качествена картина и без безумията на прозиращите подсветки.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Връщал съм и продължавам да връщам, когато ми се налага - проблеми никакви. Веднъж направиха опит да ми откажат и само като споменах КЗП, смениха тона. Не ми се рови из ЗЗП, може да има промяна.

А по темата с телевизорите - днес обиколих сигурно всички възможни магазини, като бях приготвил 1500лв. за 46-50 инча или в краен случай, ако много ми хареса 42 инча. Прибрах се без ТВ и останах с убеждението, че всичко тазгодишно е боклук, ама без изключение. Някаква крива година ли е, какво ли не знам, но е факт, включително прехвалените плазми на Панасоник. Днес пред мен правиха рекламация на ST серия със вертикални черти в дясната част, подобно на някои кинескопи от едно време. Чертите се виждаха на сивкав фон. Телевизор на месец. Всичко е пълен провал - едни синеят /LG, Samsung, Philips/, други розовеят /Шарп/, трети жълтеят /Panasonic/. Тошибите до една разпечатвани и с N-броя тиксо по кашоните, следователно или са мостри или са дефектни и всичко е минавало през сервиз - иначе от Карфур ги купуваха почти на килограм - 40 инчов със всякви шукарии /мисля модел TL938/ 999лв, 46 инчов същия модел - 1299лв.
Тази година телевизор няма да си купувам, писна ми.

А и пак малко по темата - откога Sony правят 42-ки?

Последно редактирано от Златанов : 11-12-2012 на 18:25
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11-12-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То там само надписа е Сони - мисля че бяха поръчка на Фокскон , колкото да имат такъв размер . Иначе се очакваше към края на годината да имат 42 и 47" с пасивно 3Д (ЛГ панел) и тяхно си производство , ама май се отложи за догодина ,че отиват към "хлопване на кепенците" . Единствения модел LCD , който ми хареса без особени забележки тая година е 46НХ850 .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На мен ми казаха, че са турски и с матрици LG. Дори надписът Sony на самия телевизор беше на криво Това го видях само в магазин Зора и ми казаха, че е модел, който и от Сони не знаят, че съществува.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11-12-2012
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

От плазмите на панасоник само от GT нагоре са добре. Всичко останало е много зле картината.Имах и аз същата дилема точно преди 1 година и причината да не взема Панасоник 50GT30 e че бяха останали в началото на декември само мостри а ST серията беше зле за мен.Тогава се спрях на 46Д6710 със Самсунг матрица и не съжалявам нито за момент.Тази година и там се изложиха много. Самсунг само от 7ма серия нагоре им е добре картината. Другите са мазало.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11-12-2012
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кокович Вижте мненията
От плазмите на панасоник само от GT нагоре са добре. Всичко останало е много зле картината.Имах и аз същата дилема точно преди 1 година и причината да не взема Панасоник 50GT30 e че бяха останали в началото на декември само мостри а ST серията беше зле за мен.Тогава се спрях на 46Д6710 със Самсунг матрица и не съжалявам нито за момент.Тази година и там се изложиха много. Самсунг само от 7ма серия нагоре им е добре картината. Другите са мазало.
Еее Аз си мислех че гледам телевизия а то било мазало. Обаче си ми харесва. UE40EH5450
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11-12-2012
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не искам да засегна никого с мнението си, но точно тази година отидохме за 40 ES6710 и имах възможността да ги сравня 2та модела през 1 година и бях разочарован. ОК, качеството надолу, но защо цената е същата??? За разни смарт простотии които до сега само съм тествал и то от любопитство най вече. От всичко ,само IPTV то ползвам.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11-12-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хора, разберете, че повреда може да се случи дори на хубавите марки, критерий при избор трябва да ви е хубавата картина, нищо друго.

Майната им на екстрите, майната му на 3Д-то, важна е само картината!
Едно и също се дъвче, и слепец води слепеца, последно време чета и даже нямам желание да се обаждам...

Пак ще повторя, Самсунг тази година нямат хубав модел, освен 7000, 8000 сериите, кой каквото ще да говори, ЛГ са добри като цяло при сериите над 660, като при мен точно пък този се развали, Панасоник пък са добри при ниските серии, е5, ет5 и при плазмите над st50 , високите серии на Панасоник DT, WT са отврат, Филипс в някои серии не ми се изрежда са добре в други адски зле (позлват различни панели), но софта им е шит.... абе хора , питайте консултантите, затова им плащат, тук адекватен съвет за телевизор няма да получите, защото всеки ще си хвали своето...

Отговори с цитат
  #30  
Стар 11-12-2012
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
абе хора , питайте консултантите, затова им плащат, тук адекватен съвет за телевизор няма да получите, защото всеки ще си хвали своето...

-това е възможно най лошият съвет който може да се даде и най вероятно е даден от "консултант" дето за това му плащали!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
BULLET (12-12-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6та, пеоблем, проблем, самсунг, сериа, Серия, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ТВ самсунг ъпдеит ? мъро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 15-04-2012 20:54
3Д Самсунг UE-40D6100 Мохито ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 20 27-01-2012 14:34
Сони или Самсунг ЦакиД ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 56 18-11-2011 16:20
пеоблем с PRO BG при DM500S painkillerbg DREAMBOX 8 16-03-2010 10:51
приемник,самсунг, magariza ДРУГИ 2 26-08-2009 18:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.